Foreles

Vikingam
Neticu Vikingam nevienam vārdam :))))
Sestdien(17,04,2010) mēs trīs keksi izbraukājām gandrīz visu vidzemi, bijām 4upītēs(kur vasarā ir bijusi ļoti laba cope) nobridām n-kilometrus... vārdu skot pilnīgs aplauziens.... Ja kas Vikingam gadījumā nav WV Passat ar ādas salonu un varbūt viņšs atradās pie vecām slūžām kam blakus ir izdemulēta māja... ??? :)
19.aprīlis 2010, 19:58 | links
 
Par sarkanpumpainajām skaistulēm.
Aizbridu sestdien paskatīties ko dara man mīļā upē sarkanpumpainās, un par lielu prieku un neslēpšu, pārsteigumu, bija savairojušās ka prieks.
Tas, kas patiesi izbrīnija, tad raksturīgo tai upei foreļu krāsojumu (pelēkmelnu, jo no purva iztek) viena forele bija ignorējusi. Tad nu dabūju izteikti zelta krāsā foreli.
Un nē, neatlaidu, paņēmu maizītēm. Jo man garšo!
18.aprīlis 2010, 23:29 | links
 
jeeska, uz pohām zivis neķeras, bet ja arī ķeras - nu nevajag tak ņirgāties par zivīm :DD
13.aprīlis 2010, 22:41 | links
 
Vot brīvdienās, kakraz būs kodiens...uz paģirām izbraukšu uz upi...nekas labāk nenosit pohas kā foreļošana....izsvīst, palocies no grāvja...un vakarā maizītes:-)...diena pavaīta godam:-)
13.aprīlis 2010, 21:22 | links
 
Vipelim
Doma ir uz nākamnedēļu izšaut pa kreisi uz Kurzemi
13.aprīlis 2010, 21:18 | links
 
jeeska, sniega nav, bet ledus ir vēl. :))
13.aprīlis 2010, 21:05 | links
 
būs jābrauc ar mēģīnāt.vienīgi baidos ar līmeni vai duļķi aplauzties.
13.aprīlis 2010, 21:01 | links
 
eMKa
Nu ko es Tev varētu ieteikt...ej pie ūdeņiem, vanna neskaitās:-)
ZG
Tu jā, bet ne jau iesācējs. Starp citu, Alūksnē beidzot sniegs pazudis?
13.aprīlis 2010, 20:26 | links
 
jeeska, es mierīgi copēju ar MM, "normālajās" foreļupēs! :)))

roolizss, nea. Šodien pirmo reizi biju izlūkos. Visas, ko noķēru, bij paceļamas ar mm!!!
13.aprīlis 2010, 20:19 | links
 
jeeska, kad esmu pie ūdeņiem, esmu cits cilvēks :)), es pēc horoskopa Dvīnis... :DDD
13.aprīlis 2010, 20:19 | links
 
eMKa
Kā pats sevi noraksturoji:-)
Ko tad tu dari ar foreli, kura tev 3 reiz uzbliež pa bleķi un ceturtā reizē Tu viņu aizāķē....aplauz sprandu un palaid, vai tomēr apēd:-)
13.aprīlis 2010, 20:17 | links
 
Bet jautrību ta vajaga forumā..zive ta kaput-nepārziemoja.
13.aprīlis 2010, 20:03 | links
 
jeeska, labāk neizaicini :DD, man nervs švaks un esmu "zloupametnijs", tas nozīmē, ka esmu "zlojs" un man ir slikta "pametj" :DD
13.aprīlis 2010, 20:00 | links
 
ZG.esi šogad jau mēģinājis ar MM foreles mānīt?
13.aprīlis 2010, 19:37 | links
 
Kāpēc ne:-). Tas kā izaicinājums;-)
13.aprīlis 2010, 19:32 | links
 
Jeeska, gribi satikties?
:))
13.aprīlis 2010, 19:30 | links
 
eMKa
Nu labi labi, vienkārši izaicināt kādu gribēju:-)
Nu principā jau gudra nav. Ja upele maza un ir bedre, nav apmeklēta un ja būs iekšā forele- pofig ko met. Ja uzsit2-3 reizes pēc kārtas, nomaini vizuli un viss notiksies. no personīgas pieredzes:-)
13.aprīlis 2010, 19:12 | links
 
Pie normālas foreļupes ar MM apkakāsies:-)
Ja neiet runa par publiskajām lielajām-Amatu, Braslu un tamlīdzīgām
13.aprīlis 2010, 19:08 | links
 
jeeska, ja forelē ir aktīva, tad māneklim tiešām nav nozīmes, bet ja viņa bakstās, tad nozīme ir ļoti LIELA, un nemaz tik glupa tā zivs nav, te neiet runa par zemmēriem un 30-40cm ziftiņām, tātad atļaušies galīgi nepiekrist :)
13.aprīlis 2010, 19:08 | links
 
Nu jā upītes ir ap manu novadu diezgan,un noteikti turpināšu savas gaitas pa upītēm un domāju arī ka atklāsmes iegūšu. Ar ZG arī butu interesanti satikties, jo cik redzu viņš ar MM nodarbojas, un tas man ir vispār nesaprotama lieta ka tados brikšņos var izdarīt iemetienu ar mušu. Katrā ziņa, alu man nebūtu žēl par šadu iespēju :D
13.aprīlis 2010, 19:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager