Foreles

Izskatās, ka šis runcis špricē visās malās, kur vien var. Nav vairs foruma tēmas, kur viš nebūtu iešpricējis.
9.aprīlis 2010, 10:55 | links
 
Jāaa, jautri te gājis :)))
9.aprīlis 2010, 10:39 | links
 
Pazīstu- bled man to runču te ir vesels lērums visus stūrus nomīzuši Naktīs bļauj tā ka maz neliekas.No laukiem paņēmu gaiseni savādāk naf miera.:))
9.aprīlis 2010, 10:30 | links
 
zg tā galva - ir draugu dāvana, jo zin , ka pats tādas laižu vaļā.
Un atkal spried par manu draugu loku !??? Tu ko mani pazīsti???
9.aprīlis 2010, 09:47 | links
 
mja....piepļūtīts te ir konkrēti....
9.aprīlis 2010, 09:46 | links
 
Tikot jau nobrīnījos par neadekvātiem komentiem albumos...un ko es redzu...sadaļā ,,foreles,, atkal vienīgais pareizais latvietis cīnās pret visiem CL saita nepareizajiem ,,lohiem,,.....jebkurš psihologs laikam aizdomātos....vai pavasaris tiešām ir tik traks... marta kaķu laiks jau taču ir beidzies....jeb vēl ir tādi runči ,kas nav dabūjuši,jo nebija laika...bija jācīnās par taisnību...vienīgo un pareizo:):):)
9.aprīlis 2010, 09:33 | links
 
Njaa... Runcim laikam kaķu laiks-vēkšķ,bet dot neviena nedod-tāpēc ar tāds cemmīgs:) nedaudz brīnos par tavu "lēto" asprātības līmeni-pēc taviem textiem spriezot šķiet ka pat līdz daža laba lecīga tīņa vecuma CL postotāja (paši sevi gan jau atpazīst) līmenim tev vēl "kak do ņebo rakom"! Nekas-gan jau arī tu šopavasar dabūsi "nonārstot"-nervi ar atlaidīs un vairs neliksies ka visi "skatās no augšas" un uzbrūk! Neķer kreņķi-sargā līdakas!
9.aprīlis 2010, 08:31 | links
 
brālīt, pie "apaļā galda", sāk ūdens kristies, pēc nedēļas būšu tur! :) Nu jau trešā diena aiziet...nu Tu saprati, par ko es! :)))
9.aprīlis 2010, 07:27 | links
 
atbilde runcim: atšķirībā no tevis, es lasīt protu! Par to aprobežotību vēl var strīdēties, jo cik es redzu, tev ir grūtības ar visiem komunicēties! Tad tev bebrs ir negodīgs inspektors, tad visi spiningotāji ir cemmeristi, tad forelisti uz tevi skatās no augšas, tad...ai apnika. esi pats vienkāršāks un būs labi...tu pat apjēgt nevari, cik plašs ir mans draugu un paziņu loks. Kaut kā neviens nav izteicies, ka es uz viņiem skatītos ar pārākuma apziņu. pameklē nu vainu sevi, jo skatoties pēc forumā notiekoša, ar tevi tā īsti komunicēties negrib!

P.s. jā, tikai īsts šķēdes līdaku aizstāvis var ielikt bildi ar nocirstu līdakas galvu un asiņainām acīm!!!
9.aprīlis 2010, 07:22 | links
 
atbilde akmenim: tas viss pieder pie lietas! Es uz daudziem skatos no augšas! kā nekā, augums 1,96 m! :)))
9.aprīlis 2010, 07:13 | links
 
atbilde tomelam; jā spinigoju arī līdakas. :)
9.aprīlis 2010, 07:12 | links
 
bums;es neticu ka var izbrist vismaz manā pusē kādu upeli pie tāda līmeņa.Un vēl ēnainajos krastos sniegs!
8.aprīlis 2010, 23:51 | links
 
Zivgārni,kas Tev tur pagājušajās brīvdienās krogā sanāca .Vai tikai nebiji uz kādu no augšas paskatījies? :)))
8.aprīlis 2010, 23:43 | links
 
vajadzētu jaunu tēmu atvērt, kur atrisināt savstarpējās attiecības, satikties un tad ielikt video :)) būtu interesanti
8.aprīlis 2010, 22:37 | links
 
zg ! Tu esi tik aprobežots , ka nezini citas vietas ??? Es makšķerēju dažādos novados , reģionos un valstīs !
Un nebeidzu brīnīties par tavu vīzdegunību - katrā postā ! Tu kādreiz proti arī ko pateikt - ,, ne no augšas,, ???
Uz atbildi pat neceru .
8.aprīlis 2010, 22:34 | links
 
runci, ir tāds teiciens: "na hu. s vintom, jestj žo.a s labirintom"! :)
8.aprīlis 2010, 22:33 | links
 
Ko jūs te dirš.Man ar gribas ko sulīgu pateikt - tā jau ir - visur baigie plūdi. Ziemas cope beigusies -- pavasara vēl nav sākusies -visi traki paliek.Runci tu esi lecīgs pacifists - hipijs revolucionārs ar kompleksu kaudzi.....vismaz pēc taviem agresīvajiem tekstiem tāds iespaids rodas. Par ZG viss skaidrs - nav divas dienas dabūjis un sāk ālēties ...:)))) Mieru ,,tikai mieru .. ūdins tūlīt nokritīs un visiem būs labs prāts.
Un vēl - ja zivis garšo -viņas vajag ēst nevis laist vaļā - tur ir omega3 - tas smadzenēm baigi labi.:)))
8.aprīlis 2010, 22:32 | links
 
UN sakat lūdzu vai te kāds foreļus arīdzan ķar -a ?????
8.aprīlis 2010, 22:32 | links
 
Es, brīnos, ko tas kaķveidīgais dara izredzēto tēmā?! :))) Lai atver sevu topiku: šķēdes tupaks un lai tur onanē vesels! :)))
8.aprīlis 2010, 22:31 | links
 
Tas ir tikai fakta konstatācija , krieviski ir teiciens :
I na hitrožpopova najdjoca - hu ..... s vintom !
Tas par to ,,skatīšanos no augšas,, !
8.aprīlis 2010, 22:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager