Foreles

Te jau paliek karsti :D

ZG a Tu lidakas ar spino?
8.aprīlis 2010, 22:30 | links
 
Kaķa draudi debesīs nekāpj:DDD
8.aprīlis 2010, 22:29 | links
 
runci, tie ir draudi vai kā?
8.aprīlis 2010, 22:27 | links
 
kaķīt
izlasi savu vakardienas komentu plks 20:21
un esi tik laipns-nestāvi starp diviem spoguļiem.mož tad sapratīsi karedzot spogulī dirsu kurā ir miets,nav neviena cita kā tavējā.esi pierādijis tikai to ka esi cietpauris.lai neteiktu skarbāk!!!
8.aprīlis 2010, 22:27 | links
 
Čau Guntariņ! Konešno atbrauc...pacopēsim! :)))
8.aprīlis 2010, 22:26 | links
 
Zini , kādreiz uz tādiem ,kā ES uzrausies..... un tad spalvas putēs !
Samierinies ar to !
:DDD
8.aprīlis 2010, 22:25 | links
 
runci, uz tādiem kā tu, vienmēr esmu skatījies, skatos un skatīšos no augšas uz leju! samierinies!!! ja, uzmanīgi lasīji manu pēdējo postu, tad sā kumā bija rakstīc: runci,... beigās: ne, tev āpsi... izdari secinājumus!
8.aprīlis 2010, 22:24 | links
 
Ir cilvēki ar kuriem ir bezjēdzīgi sarunāties. Kā pret sienu:)))

Zivgārni, būs laikam jāaizbrauc pastīties kā Tu tās zives ķer. Ķipa, Tu makšķerē, es sēžu krastā pīpoju un ēdu svaigu foreļmaizīti. Upes otrā krastā tēvs ar dēlu vago tupeņus, dēls ved zirdziņu, tēvs pie arkla. Putniņi čivina...idille:))))) Pēkšņi tēvs kliedz uz dēlu:- KAK TI SUKA LOŠAĢ ĢERŽIŠ!!!!!!.....
:DDDDDDDDDDD
8.aprīlis 2010, 22:21 | links
 


Viepli ar šo pieturas zīmi tu dabūsi pa bošku ;DDD
8.aprīlis 2010, 22:20 | links
 
ZG - ja nolaistos no saviem ,,augstumiem,, izlasītu ka poperēju, nevis cemmerēju līdakas.
Un tā ir ĻOTI liela starpība. tas ka vēlies visu laiku katrā - tekstā otru ,,nolikt zemāk,, pat redzams ar neabruņotu aci ! Kā saka emka - neizrau vārdus no konteksta , ko gribēju esmu pateicis un redzu ;
Esi sapratis, ar to arī beidzu !

āpsis - kas tas tāds ?Kāds no tavas ģimenes ???? es nevienu nezinu !
8.aprīlis 2010, 22:15 | links
 
runci, ar tādiem kā tu, ir grūti un bezjēdzīgi komunicēt! tu paliec garlaicīgs....tavs koments, ka krievijā cemmerēt ir atļauts, manī izraisīja vieglu smīnu, par tavu aprobežotību! Palasi viņējos likumus: "lovļa ribi, metodom bagreņija, zapreščeno"!!! tu aizbrauci uz Volgas razkatiem, redzēji, ka visi vietējie tā ķer un kā auns, meties to darīt!!! Muāahāahāa! tagad te, forumā dzen zosis, sevi parādot par baigo zivju sargu! Ne tev āpsi spriest par mani un man līdzīgi domājošiem! aufeidersein! :)))
8.aprīlis 2010, 22:11 | links
 
Kad ieej šitajā lapā, labāk nemaz nelogojies iekšā. Tu točna tās, varbūt pat jaukās, nezinu, vietas apmeklējumu tagad samazini.
BTW, pret Tevi neesmu. Saprotu, ka vnk uz nerva kāc krenķis uskāpis. Bet ar Viepli draudzējos, un komenc no citiem maniem Draugiem, arī ZG ir normāls vecis.
8.aprīlis 2010, 22:10 | links
 
viepli - tas jau sāk izskatīties ; Kas nav ar mums ir pret mums .........
:DDDDD
8.aprīlis 2010, 21:58 | links
 
bums, tev ar uz varžacs trāpīja, jeb tā tāda dzērāju solidaritāte! Un iemācies pieturzīmes lietot, lai var saprast.
8.aprīlis 2010, 21:47 | links
 
http://www.youtube.com/watch?v=W1NR7oGzcEg
zg - a tu tā vari ????
:DDD
8.aprīlis 2010, 21:30 | links
 
Griezēj, nekā personiska pret tiem , kas nepāriet uz personisku uzdiršanu un savu pārākuma izrādīšanu !
A tādiem izlecējiem pa laikam der parādīt - kur zeme !
Par copi.
8.aprīlis 2010, 21:28 | links
 
Viena tante teica ...... parādi !
Es vismaz TEV un tavai vīzdegunīgai varzai varu atbildēt , jo labu brīdi jau vēroju Jūsu atieksmi un tekstus pret tiem , kas domā savādāk !
Un ar vīrelis apenēs joprojām - izrādi savu ,, dievu žēlastību,, - iebāz to dziļāk sev.
8.aprīlis 2010, 21:27 | links
 
Kaut kā Tev tā reklāma šķērsām aisgāja. Ar gānīšanos (tas par bilžu paraxtiem) jau vairāk klientus nedabūsi, tikai atgrūdīsi. Mierīgākam vajadzētu būt, kad mārketingo ;)
8.aprīlis 2010, 21:25 | links
 
runci, kas tur tāds īpašs? Tas vīrelis apenēs vai? nolaidies pac no augstumiem. Manā paziņu lokā ir vairāki paziņas, kas atlaiž līdakas (pie tam, lielākas)!
8.aprīlis 2010, 21:21 | links
 
Zini man arī bet dažu tirliņu - nu jau atļaušos to teikt , te zīmēšanās kā ,,pasaules nabām ,, mazliet piegriezās !
:D Par copi !
8.aprīlis 2010, 21:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager