Foreles

Redz, kaķveidīgais, tu nesaproti, kas ir vispārinājums. Tas, pirmkārt. Otrkārt, nekad neesmu degunu augstāk cēlis par citiem "amatabrāļiem". Palasot, tavus bezjēdzīgos un stulbos postus, man tiešām rodas pārliecība, neesi visai kompetens zivju lietās! Tajā laikā, kad tu cūkas ganīji, es skolā mācījos. Tā kā, tiešam, neesam tikušies.
7.aprīlis 2010, 20:39 | links
 
šoreiz emka nekā personiska , bet pēc ZG teksa - forelisti kā sūds , jo mazāk aiztiek , jo mazāk smird.
7.aprīlis 2010, 20:38 | links
 
Un neviens tev neuzspiež nekādas normas, es, zg, un vēl daudzi mekšķerējam un makšķerēsim ar savām normām un uzskatiem, kas ir krietni vien augstāki nekā tie paši MN un tas ir iekšējais kodekss un neviens tā dēļ nekad nav centies sevi pacelt augstāk pār citiem....
7.aprīlis 2010, 20:38 | links
 
Runci es ne reizi neesmu redzeejis ka ZG vai veel kaads cits staadiitu sevi augstaak par citiem. Ar visiem ir varets normali parunat.
7.aprīlis 2010, 20:37 | links
 
Runci, un nevajag forelistus aiz ūsām raustīt, tā dēl arī sanāk visādi nevajadzīgi teksti :)
7.aprīlis 2010, 20:34 | links
 
runci, kāda ir tava dienas norma? 2 x 0.5?
7.aprīlis 2010, 20:34 | links
 
Redz ! Te mēs nonācām ! ES augstākā kasta - Jūs / tas ir mēs / sūdu brāļi un bezprincipu morāles radījumi.
Neesi ar mani cūkas ganijis , lai spriestu par manām normām !
Ar to tikai Tu parādiji - kāds sūdu brālis esi, ja citus - nepazīstot jau noliec zemāk par sevi.
nožēlojami.
7.aprīlis 2010, 20:33 | links
 
ZG
neķer kreņķi.nav to vērts!:)))
7.aprīlis 2010, 20:32 | links
 
Eu, kaķveidīgais, lasi tagad uzmanīgi! Rakstīšu tik vienreiz. tev, nav nemazākās sajēgas, kas ir spiningotājs, kas ir forelists ar augstiem morāles principiem. Tā kā savus prātojumus paturi pie sevis! Man, ziemeļos, blakām krievs spinnerēja mazos taimiņus vienu pēc otra (tuvākie inspektori 50km attālumā). Tu, domā, es nolaidos līdz viņa līmenim?! Nu un, kad Skandināvijā nav līdakām garuma ierobežojuma! es, vienalga neņemšu mazo, jo mana latiņa ir augstāka par tavējo!
7.aprīlis 2010, 20:30 | links
 
un nekāda sakara ar Šķēdes līdakām, bet Latvijas. labi ka emka ,,iebrauca,, !
Nu tad kā saka ; Par copi !
7.aprīlis 2010, 20:22 | links
 
zivgalvi - nesāc tikai arī tu jaukt visu ,,vienā katlā ,, - Krievijā tas nav aizliegts.
Tāpat kā Skandināvijā šķersbļitka , kas te jau ir ,,ārpus likuma,, !
Arī Somijā - tīkli likti ar vietējo , ko nu - tiesāsi pēc LMN likumiem ?
7.aprīlis 2010, 20:21 | links
 
zg, ne jau par Šķēdes līdakām tas pasākums sākās :)) iesākumā bija (kā Bībelē) spiningotājs šodien pie upes= cemmerētājs....un tad jau panesās :DDD
7.aprīlis 2010, 20:20 | links
 
eMka, takš nenolaidies līdz tam līmenim! Redz, līdaku aizstāvis, pats "razkatos" tās ir cemmerējis ar poperiem, bet šķēdes līdakas ir svētas! :))))
7.aprīlis 2010, 20:16 | links
 
zg Tu tur neesi bijis :))
7.aprīlis 2010, 20:12 | links
 
Atklāti sakot neesmu tur bijis gadus 3, forele suga plastiska, varbūt arī iemanījusies tur izdzīvot, šogad pārbaudīšu :), protams neko nemāku :D
Un vēlraiz saku, nejauc lūdzu visu vienā katlā.....zb jau strīdēties....
7.aprīlis 2010, 20:11 | links
 
Un nobeigumam - tagad pie visa līdakas vainīgas , kurām taisies noteikt , dzīvot vai nē !???
7.aprīlis 2010, 20:00 | links
 
Un ko TU AR TO GRIBĒJI TEIKT : Ka es esmu sajājis šos 3km ??? :DDDD
Es pats arī pa Šķedi uz augšu virs aizprostiem eju - nekas , kas māk tam nāk !
Nu piedod - agrāk jau debesis arī bija zilākas un zāle zaļāka ! :DDD
7.aprīlis 2010, 19:59 | links
 
? kas ir šķēde?! :)
7.aprīlis 2010, 19:56 | links
 
Un tagad es Tev pakomentēšu, kas notiek virs brīnumjaukā uzpludinājuma, kas tika atjaunots....tātad laiku atpakaļ braucu līdz Ķingutiem, pie tiltiņa pār Šķedi noliku autiņu, tad pa lauka malu nogāju uz leju līdz vecajam uzpludinājumam un gāju pa straumi atpakaļ. Vienā copes reizē noķēru/atlaidu vairākas virs un ap kg smagas foreles, kopš tika atjaunots uzpludinājums, tur ir pilnīga dūksts, krasti pārpurvojušies un labākajā gadījumā piesakās no uzpludinājuma pacēlušies deģenerāti līdacēni....un upe ir izjāta konkrēti, protams vēl ir gabals krietni augstāk, bet skaists vismaz 3km upes posms ir iznīcināts.
7.aprīlis 2010, 19:56 | links
 
emka !
par Šķēdi :
Pirmais aizprosts ir jau no 18gs. otrs Spīki no Ulmaņu laikiem, atjaunots padomju gados un pēdējais Dzirnavezera ūdenskrātuve, tālāk līdz Ēdai un Ventai nav . Un ko Tu gribēji ar to teikt ???? / uz tavu es jautājumu atbildēju /
7.aprīlis 2010, 19:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager