Foreles

Āķi, paldies, smuki. Ja godīgi, man tā foreļu MM iekš LR tāda māžošanās vien liekas. Vēlāk iekraušu youtubē vakardienas filmiņu.
:)
22.jūnijs 2009, 11:37 | links
 
Nu tā ķer brāļi lietuvieši
22.jūnijs 2009, 07:52 | links
 
Nu būs jāieliek vēl,citādi jau Tevi neizkustināt uz upes pusi.
21.jūnijs 2009, 23:12 | links
 
āķi, video bija iedvesmojošs - šodien forši pavilkām.
:))
21.jūnijs 2009, 22:08 | links
 
Tas speciāli vieplim,pie 5 izgājiena
,lai veicas.
20.jūnijs 2009, 08:15 | links
 
nu tad jau ,viepli,es vel turos-man sogad kadi 6 braucieni bija.palasot postus liekas,ka te dazi vai katru otro dienu izbrauc.(vai iziet).
19.jūnijs 2009, 22:38 | links
 
Neuzminēji,man līdz Ventai ~60km,un vakar ar es biju pludināt.
19.jūnijs 2009, 08:29 | links
 
Protams. Bet tev, vecozēn, lērums laika aiziet, dračījot copy-paste pie datora un vienīgā saskarsme ar ūdeni ir iemērkt Ventā galu un paziņot, kāds temperis.
:DDD
19.jūnijs 2009, 08:22 | links
 
Un tās pašas tikai pāri tiltam braucis!
19.jūnijs 2009, 08:06 | links
 
Bieži... Šogad 4 reizes esmu līdz upei ticis. Ceru, ka Līgo brīvdienas un atvaļinājums šo statistiku uzlabos.
:)
19.jūnijs 2009, 07:59 | links
 
°cerams,ka tas nav kaata maksimums.:))nu apskauzu es jus,kas tik biezi var tikt lidz forelupei.pec pedeja aplauziena nervi beigti un nevaru vien sagaidit kad atkal bus tas bridis kad rotinam no paceres izsausies pakal zive.ehh,vel 3 dienas.:(
18.jūnijs 2009, 23:45 | links
 
Roolizss, kātu šodien iesvētīju ar trim zemmēriem.
:))
18.jūnijs 2009, 22:52 | links
 
lasu kats ir.piliba attaisno nosaukumu-Classic.ka ir ar maza testa katiem nezinu.
18.jūnijs 2009, 20:20 | links
 
Kādam ir bijis ABU kaats Conolon Classic?
Atsauksmes?
18.jūnijs 2009, 11:58 | links
 
šodien ar paziņu bijām pie vienas vidzemes upītes! Ūdens diezgan augsts un neliels duļķīts,bet tas nemazināja mūsu cerības uz kādu foreli.Pirmie pārsimts metri tukši neviena pieskāriena,līdz kādā vecā bebru dambī viens mazais divreiz uzsit! Paejam vēl kādu gabaliņu un nonākam pie secinājuma ka šajā posmā laikam copes nebūs un nolemjam pārvietoties uz citu upes posmu!
Uzreiz pieeju pie tādas vietas ,ka liekas:" te nu jābūt",bet nav :( dodamies tālāk! kādu mirkli upei tāds pasekls un ne īpaši simpātisks gabaliņš.Kolēģim pagaidām ne copes.Pēc brīža pieeju pie skaista līkumiņa,kur straumei pāri pārliecies ievas zars.Seko precīzs metiens un momentāla cope,bet nepaņem!Metu otreiz-ir!!! stabils mērs ,bet pēc neliela cīniņa tomēr aiziet! Neko darīt ! paejam vēl kādu gabaliņu tiek noķerti un atlaisti pāris mazie un viss! Kolēģim viens mērs un daži mazie!Visas zivis palika paaugties!
Ne asakas!
17.jūnijs 2009, 21:58 | links
 
Nav tas. Es tev klārēju par Shimano Voltaeus. Croixam iedeva tādu cenu, ka nebija variantu.
:)
17.jūnijs 2009, 21:25 | links
 
viepli tas ir tas par ko man stāstīji??? pamēģini moš es ar paķeršu ;)))
17.jūnijs 2009, 21:00 | links
 
viepli,ta jau jasteidz kats iesvetit! "sliecinieka periods"-laba fraze.:))
17.jūnijs 2009, 19:55 | links
 
Juons, nomierinies. Es jau sapratu no iepriekšējā posta, ka tev ar īso labāk patīk. Katram savs.
:))
17.jūnijs 2009, 19:41 | links
 
Foreles ķer parasti mānekli velkot pa straumi,jo zivs stāv ar galvu pret straumi un tāpēc pašam arī būtu labāk iet pret straumi .Tas tā.
Viepli
Tam gan es neoiekrītu,ka ar garāku kātiņu zivi izvadīt vieglāk.Loģiski jau domājot garšs kāts tač vairāk tricinās nekā īsais,bet zato kaifs lielāks velkot ar garāku kātu.Bet katram jau savs.Iesācējiem gan būtu labāk sākt ar īsāku-vieglāk visu apgūt.
17.jūnijs 2009, 19:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager