Foreles

ar ko atsķirās strauta forele no varaviksnes foreles

vlDream, 19.maijs 2017, 08:10

Pajautā mātei googlei!
19.maijs 2017, 08:56 | links
 
ar ko atsķirās strauta forele no varaviksnes foreles
19.maijs 2017, 08:10 | links
 
esmu domājis, pat to kas labāk interese forelei vobleris vai rotins? vienmēr eju uz rotiņu, bet cik skatos visi uz vobleri, varbūt kāds, var pateik cik gramīgu vobleri vajag uz forelītēm ?

santars, 17.maijs 2017, 13:18


Puis! Naepzodz pats sevi. Uz foreli lielāko prieku un gandarījumu gūst atkožot štelli, nevis ar priekšā teikšanu noķerot zivi. Mēģini, domā un noteikti atrdīsi knifu, ko nezin neviens. Vot tad būsi megastarā.
17.maijs 2017, 23:23 | links
 
Forelei der jebkurš vobleris.
rolizzz666, 17.maijs 2017, 14:08


Tā nu gan nav, lielākā daļa no vobleriem foreļcopē neder vai ir neefektīvi. Pārsvarā tiek izmantoti minnow grimstošie, retāk peldošie vai suspenderi, līdz 0,5-1m iegrimi, reti vairāk. Jā ejošākais izmērs ir ~4-6cm, bet lielai forelei var piedāvāt arī 7-9cm mailes, īpaši pavasarī lielā ūdenī, dziļākās vietās.
17.maijs 2017, 21:16 | links
 
santars [17.05.17]: esmu domājis, pat to kas labāk interese forelei vobleris vai rotins? vienmēr eju uz rotiņu, bet cik skatos visi uz vobleri, varbūt kāds, var pateik cik gramīgu vobleri vajag uz forelītēm ?
Forelei der jebkurš vobleris.
Es izmantoju 35mm - 60mm.
Protams ari šuupiņi un rotiņi.
17.maijs 2017, 14:08 | links
 
esmu domājis, pat to kas labāk interese forelei vobleris vai rotins? vienmēr eju uz rotiņu, bet cik skatos visi uz vobleri, varbūt kāds, var pateik cik gramīgu vobleri vajag uz forelītēm ?
17.maijs 2017, 13:18 | links
 
man upē nekas neķeras jābrauc uz maksas dīķi forelēs
17.maijs 2017, 10:37 | links
 
sveiki, kads var ieteikt kurzemē, kur var aizbraukt uz forelēm, savād visu laiku siroju par melnsilupe vai pilsupe.
17.maijs 2017, 10:34 | links
 
Kurzemes puses vienā upē apsveicinājos ar skaistu 50 centimetrīgu foreļmammu :)
Paņēma tādā necilā vietā, ne bedre nekā, ūdens knapi līdz ceļgaliem.

ne asakas!
14.maijs 2017, 19:50 | links
 
Kāds var ieteikt kādu foreļupi kur pacopēt un pārbaudīt laiku?

niklavins, 12.maijs 2017, 13:09


Puis! Tu tādus jautājumus uzdod no 2012.gada.
Vai ta nekas nav atradies?
12.maijs 2017, 18:51 | links
 
Pārbaudīt laiku var pie veļu upes :)

Kāds var ieteikt kādu foreļupi kur pacopēt un pārbaudīt laiku?

niklavins, 12.maijs 2017, 13:09
12.maijs 2017, 15:35 | links
 
pārbaudīt laiku- tas ir kā?

kapracis, 12.maijs 2017, 14:25


laikam sunīti izstaidzināt :)
12.maijs 2017, 14:33 | links
 
pārbaudīt laiku- tas ir kā?
12.maijs 2017, 14:25 | links
 
Kāds var ieteikt kādu foreļupi kur pacopēt un pārbaudīt laiku?
12.maijs 2017, 13:09 | links
 
Starpcitu, laikam pagājušo gad tas bija, bet Vaives upes augštecē, ievēroju, ka ūdens dīvaini smirdēja un bija stipri pelēki duļķains, lielu uzmanību toreiz tam nepievērsu jo ātri notinos, varbūt kāds manīja ko līdzīgu?
12.maijs 2017, 08:04 | links
 
https://www.youtube.com/watch?v=vTtsftPFbUs

gachiix, 9.aprīlis 2017, 08:48


Motivējošs video .. pa skaisto!
10.maijs 2017, 11:56 | links
 
Nu pirms 20 gadiem vairākas reizes mēģināju "pa slapjo" brist. Pēdējo reiz biju uz 2 dienām, vakara cope kādas 3 h vēl neko, pie ugunskura pēdas apžāvēju un 5 no rīta atkal startēju kā gurķītis. Tik ap 18 vakarā jau pēdas smeldza pamatīgi, kad novilku šņorzābakus un vilnas zeķes tad až pārbijos no pretīgā skata :)) Ar lielām pūlēm vilkos savus 6km līdz transportam. Atgāju vēl 2 dienas un tad arī izlēmu ka vairs tā neeksperimentēšu ar kāju veselību.

Sulla, 10.maijs 2017, 01:07


Esmu izmēģinājis praktiski visus ūdenī līsšanas un bradāšanas variantus un beigās mana izvēle ir palikusi pie hidrām.Jā,ir savas neērtības,taču plusu ir arī daudz. Visus variantus var piesmelt un saplēst,bet hidrā vienmēr paliek silti! Hidrozeķes lietoju jau gadus 10 jebkurā situācijā .. laivojot,makšķerējot vai daivingā .. uzvelkot drēbes pa virsu var sturmēt visus šķēršļus un brikšņus kā anfībija :D.Protams,ja pa uzmanīgo un bez ekstēma,tad labi ir tie dārgie brienamtērpi.Ir man tāds sausais neoprēna,biezais ,siltais ,bet apakšā tie gumijnieki tik trausli un salīmēt arī problemātiski,ja locījuma vietās..(Ideāls variants,tikai ne foreļojot un pa brikšņiem lienot), līdz pirmajam asajam mietiņam un pzdc! Principā jau katram sava izvēle un gaumes lieta,bet galvenais,lai kājām silti. Katram arī sava foreļošanas taktika - viens pat ūdenī nebrien,cits tikai līdz vienai vietai,bet cits nevar iedomāties bez brisšanas līdz nabai un dziļāk.Ziemā piem.,kad uz lašveidīgajiem dodoties ir reāli draudi ielūst no ledus malas un tad ir pzdc ar tiem visiem zābīšiem,kuriem gaiss iekšā .. var ātri vien problēmās iekulties,savukārt hidrotērpā var droši kā ūdrs operēt,nebaidoties,ka noslīksi,ja misēsies-tas arī notur virs ūdens!.Nav tik ērti,bet ir silti un droši!
Runājot par hidrozeķēm .. daudzi foreļo tikai vasarā,stundas 4-6 un brien pa slapjo krosenēs,jo reāli ir daudzreiz ērtāk un bez raizēm.Nieka 5mm hidrozeķes un aiziet,bez svīšanas un bažām par piesmelšanu vai uzplēšanu! Hidrozeķes velku pa virsu parastajām zeķēm,lai tās vieglāk uzvilktu un novilktu.Labakās protams ir ar neilona apdari,jo tās nevar tik vnk sabojāt arī.
10.maijs 2017, 09:51 | links
 
Nu pirms 20 gadiem vairākas reizes mēģināju "pa slapjo" brist. Pēdējo reiz biju uz 2 dienām, vakara cope kādas 3 h vēl neko, pie ugunskura pēdas apžāvēju un 5 no rīta atkal startēju kā gurķītis. Tik ap 18 vakarā jau pēdas smeldza pamatīgi, kad novilku šņorzābakus un vilnas zeķes tad až pārbijos no pretīgā skata :)) Ar lielām pūlēm vilkos savus 6km līdz transportam. Atgāju vēl 2 dienas un tad arī izlēmu ka vairs tā neeksperimentēšu ar kāju veselību.
10.maijs 2017, 01:07 | links
 
Klau bet ja šitā brien visu dienu, vai pat uz 2 dienām aizbrauc, kā tiec galā ar nepārtrauktu pēdu slapjumu ? Tiešām poh vai tāda dzelzs veselība ka āda neuzburbst un vēlāk neplaisā ?

Sulla, 10.maijs 2017, 00:13


Par ādu .. ir bijis,kad ieplaisā,bet reti
10.maijs 2017, 00:50 | links
 
Klau bet ja šitā brien visu dienu, vai pat uz 2 dienām aizbrauc, kā tiec galā ar nepārtrauktu pēdu slapjumu ? Tiešām poh vai tāda dzelzs veselība ka āda neuzburbst un vēlāk neplaisā ?

Sulla, 10.maijs 2017, 00:13


Nuu,ja godīgi,tad nav nemaz tik traki .. stundas 4 vsp nejūt un arī pēc 6 un 8 ir ok. Ja hidra uzplēsta,tajās vietās vēsāks.Kad pa krastu,tad vsp silti. Vasarā arī 5mm hidrā ir karsti,tāpēc jau vairākus gadus ar tiem stariem apgrieztajiem vien dodos uz copi. Traki varūt izklausās,bet ziemā un rudenī gadās sanāk arī nākamajā dienā doties uz copi un tad arī rīts jau sākas ar to,ka lienu iekšā tajās pašās slapjajās drēbēs un viss turpinās. Nu uz vakarpusi ir drēgni,ja notusē pa auksto laiku no rīta līdz vakaram un vēl nākamo dienu,bet tas tikai uz pārģērbšanās brīžiem .. parasti pēc copes hidrā,es upē arī noskalojos,arī ziemā:D P.S. Neliela piebilde .. es regulāri ziemā arī bez copes peldos.Tā teikt rūdos.
10.maijs 2017, 00:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager