Foreles

Labvakar!
Vēršos pie portāla šamaņiem ar lūgumu pasviest kādu kāta variantu. Vēlētos līdz 2m , strādāju mazās upēs. Varētu līdz 120 naudām. Paldies! :)
2.aprīlis 2017, 20:14 | links
 
Tur nu Bruno taisnība,vai nu Simi pa 8simti,vai pa simtiņu,kalpošanas laiks viens! Garākos pārgājienos,lētakais,kurš ir plānāks,būs ērtāks.
Pimajā gadā,kājas sausas,otrajā gadā jau sāc līmēt,trešajā-līmē cik gribi,kājas slapjas.
Pats galvenais waderiem,pirms gulētiešanas neaizmirst novilkt!Jo tad ātri,pat paši poligām
ākie indivīdi,kļūst monogāmi!:)
2.aprīlis 2017, 16:26 | links
 
Zābakiem un brienambiksēm MĪNUSU NAV!
Ieteikums: Zābakus izvēlēties,pēc iespējas,pašus labākos. Jutīsities kā sporta apavos,tik nedaudz smagākos. Par svaru neuztraucaties,ūdenī to nejūt.
Par zoli. Man krietni labāk patīk radžotie.Bijušu divi pāri ar filca.
Filim divi mīnusi:
1.Slīd pa dubļiem,tā tad problēmas stāvkrastos utt.
2.Sniegs.Aplīp bieza kārta.Ik pa brīdim jāatbrīvojas no liekās platformas.
No pieredzes. Pērc cik krutu wadersus gribi,pie intensīvas brišanas kalpo divas,maksimums,trīs sezonas.
2.aprīlis 2017, 15:08 | links
 
Ziemeli!
Iesaku paskatīties Cormoran, ir tāds modelis ar somiņu priekšā, ko tagad var dabūt par 45 EUR. Man tāds ir, pirku gan dārgāk, kalpo jau piecus gadus. Viegls un ērts.

Kuha, 1.aprīlis 2017, 15:22


Kur nopērkami?
2.aprīlis 2017, 14:51 | links
 
jaa,te nu es Tev piekritu Chaliti.es par tam kedam.es ari nobridu vinas var teikt apkart zemeslodei.likas kas var but jaukak.jauniesi, klausiet Chaliti.nebrieniet kedas un cibas forelupes.par veselibas problemam vinam ir 150 procentu taisnibas.lai ari zabakiem un brienambiksem ir savi minusi,tomer veseliba dargaka.
2.aprīlis 2017, 13:37 | links
 
Bļāviens! Šitie gudrie ieteicēji! Neņem zābakbikses, brien ar čībām, utt.! Brieniet paši, tik neiesakiet savas stulbības citiem! Man jaunībā arī likās, kas var notikt?! Jauns čalis, dzelzs veselība! Bradāju vasarās ar kedām un trennuškām. Tagad tikai sāku izjust sekas. Mugura, ceļgali.
Neesiet tik vieglprātīgi pret savu veselību! Nākotnē medicīnas pakalpojumi kļūs vēl dārgāki un tad maksāsiet par savu vieglprātību!
1.aprīlis 2017, 20:05 | links
 


Eh Bruni, Bruni! Toreiz bijām jauni un skaisti! Tagad tikai skaisti! :)
1.aprīlis 2017, 19:52 | links
 


Eh Bruni, Bruni! Toreiz bijām jauni un skaisti! Tagad tikai skaisti! :)
1.aprīlis 2017, 19:52 | links
 
aha,gribētu redzēt tevi tagad aprīlī ar krosenem foreļupē :D :D :D manuprāt ļoti patīkamas sajūtas... !!

waffenss88, 1.aprīlis 2017, 17:50


Nu starp mums ir viens dzelzs vīrs Bleiers :) brien pa "slapjo" cauru gadu.

Biju jaunāks dullāks ar mēģināju, tiesa tikai vasarā. Ja karsts laiks tad jau patīkami, bet tikai uz īsu laiciņu 4-6h. Ja ilgāk tad pēdu āda jau izmirkst pa stipru un sāk mežonīgi kniest un vēlāk arī sāpēt. Ja pēdas tur slapjas visu dienu var izveidoties tā saucamā tranšeju pēda un tas jau ir nopietni ;)
Ar veidersiem ar ir dažādi, kāds pie tiem ātri pierod, cits nekad. Esmu mēģinājis gan parastos gan elpojošos. Es svīstu abos, īpaši ja ilgstoši brien pa upi, jo kaut kāda sviedru izdalīšana otrajos notiek tikai kad ļauj tiem apžūt, tas ir izkāp krastā. Aukstā laikā vēl varu izturēt, bet vasarā tos prežus vairs nekad nevilkšu.
1.aprīlis 2017, 19:30 | links
 
Aizmirsti visus brienamos tērpus. Pirmkārt, būsi pārsvīdis pēc pirmajiem 100m, otrkārt, nespēsi ielāpus likt.
Divi varianti, vai nu ej ar vecām krosenēm, kuras pa laikam var samērcēt, vai nu ar zābakiem līdz pautiem, bet arī tad ir šādi tādi mīnusi.

sragiagiaA, 1.aprīlis 2017, 16:02


aha,gribētu redzēt tevi tagad aprīlī ar krosenem foreļupē :D :D :D manuprāt ļoti patīkamas sajūtas... !!
1.aprīlis 2017, 17:50 | links
 
Aizmirsti visus brienamos tērpus. Pirmkārt, būsi pārsvīdis pēc pirmajiem 100m, otrkārt, nespēsi ielāpus likt.
Divi varianti, vai nu ej ar vecām krosenēm, kuras pa laikam var samērcēt, vai nu ar zābakiem līdz pautiem, bet arī tad ir šādi tādi mīnusi.
1.aprīlis 2017, 16:02 | links
 
Ziemeli!
Nepērc zābakus, bet gan uzreiz- brienambikses! Jā, būs dārgāk, bet būs to vērts. Bridīsi dziļāk, un gruži nebirs iekšā. Iesaku paskatīties Cormoran, ir tāds modelis ar somiņu priekšā, ko tagad var dabūt par 45 EUR. Man tāds ir, pirku gan dārgāk, kalpo jau piecus gadus. Viegls un ērts.
1.aprīlis 2017, 15:22 | links
 
Paldies visiem par atsaucību, ļoti noderēja!
Skaidrs, tātad jaatliek kāda kapeika brienamajiem zābakiem, jo rotiņus pazaudēju regulāri:) Un šī iemesla pēc par kaut kādiem vobleriem pat domāt negribas, tie vēl dārgāki.... Bet domaju, ka man kā iesācējam vēl jāstrādā ar rotiņu jebkurā gadījumā.
Vai šāda aukla būs ok?
http://eboat.lv/lv/makskeresanai/auklas/sunline/monofilas-auklas/monofila-aukla-sunline-troutist-100m

ziemelis28, 1.aprīlis 2017, 11:31


PAr auklām runājot,tas manuprāt ir gaumes jautājums,kas kuram labāk tīk un ar ko ir pieradis strādāt....... :) vienam pītene otram mono.!

Bet par brienamo gan padomā,,pašambūs daudz ērtak,copēet,,tiksi pie juanām vietām,varēsi taktiski labāk apmētāt spotus+ noderēs arī citai copei....... :)
1.aprīlis 2017, 11:46 | links
 
Paldies visiem par atsaucību, ļoti noderēja!
Skaidrs, tātad jaatliek kāda kapeika brienamajiem zābakiem, jo rotiņus pazaudēju regulāri:) Un šī iemesla pēc par kaut kādiem vobleriem pat domāt negribas, tie vēl dārgāki.... Bet domaju, ka man kā iesācējam vēl jāstrādā ar rotiņu jebkurā gadījumā.
Vai šāda aukla būs ok?
http://eboat.lv/lv/makskeresanai/auklas/sunline/monofilas-auklas/monofila-aukla-sunline-troutist-100m
1.aprīlis 2017, 11:31 | links
 
Es gan neteikšu, ka forelei vai taimiņam pie kājas, kāda aukla! Zviedrijā, kur ūdens super dzidrs, noteikti būs labāk, ja māneklis būs piesiets fluorkarbonam, nevis pītajai. Pagājušajā gadā vēlreiz par to pārliecinājos, kad smagi notesu savus draugus. Copējām lielā upē no laivas, pa diviem katrā laivā, laivas bieži bija tāla metiena attālumā. Man trijās dienās 13 gab skaisti taimiņi (max 4,6kg) , pārējiem trim pa visiem kopā tikai 5 gab. Mānekļi līdzīgi vai pat vienādi. Es vienīgais lietoju fluorkarbona pavadiņu. Kā lai netic tam efektam?

Kuha, 1.aprīlis 2017, 10:33


par fluriku es pilnībā peikrītu TEv,man viņš ir vienmēŗ pītenes galā,vairs pat neatceros kā ir bezz fļurika makšķerēt......par foreli nemāku spriest,viņa parasti tur nečāpstina,,,ka ņem ta ņem,bet asarim noteikti un sapalam fluriks ir must have viennozīmīgi.....!
1.aprīlis 2017, 10:37 | links
 
Es gan neteikšu, ka forelei vai taimiņam pie kājas, kāda aukla! Zviedrijā, kur ūdens super dzidrs, noteikti būs labāk, ja māneklis būs piesiets fluorkarbonam, nevis pītajai. Pagājušajā gadā vēlreiz par to pārliecinājos, kad smagi notesu savus draugus. Copējām lielā upē no laivas, pa diviem katrā laivā, laivas bieži bija tāla metiena attālumā. Man trijās dienās 13 gab skaisti taimiņi (max 4,6kg) , pārējiem trim pa visiem kopā tikai 5 gab. Mānekļi līdzīgi vai pat vienādi. Es vienīgais lietoju fluorkarbona pavadiņu. Kā lai netic tam efektam?
1.aprīlis 2017, 10:33 | links
 
Es nēsmu foreļotājs,bet arī spiningoju foreli ar 0.4# japošku+ fļuriks ap 1m galā!

Nez pagāšgad pameiģināju mno 0.18,vrb man trāpijās sūdīga mono,,bet vienu un to pašu vobleri ar japošku pīteni varu iestādīt pa pāris m tālāk nekā ar mono un nekad neviena mezgla vai bāŗdas nav bijis arī ar rotiem strādājot,kvalitatīvs griezulis un aukla nevērpjas!! Pa lielam ja bremze un kāts ir ok,tad nekādu mono nevajag,lai tur piebremzētu tos rāvienus,nav jau tā forele nemaz tik mežonīga,sapals uz 2 kg arī norm dod kātā,un nav nekādu problēmu ar pīteni bijušu+čuika toēr ir labākā kā uz mono!!
1.aprīlis 2017, 09:51 | links
 
Chalit,kas tad nu?Visi kumeļi izravēti? Kā uz jùsu pusi neaizbrauc,nekādas kārtības!
Tiesa,pēdējo gadu,kad braucu,upes krasti tā nodancoti kā mežacūku bari pāri gājuši!
1.aprīlis 2017, 09:18 | links
 
ar mazām upītēm ir visās malās ... pa vasaru lielākā daļas ir ūdens vardei līdz kaklam tad kur tad tai forelei palikt tik mazā ūdens daudzumā? ja arī kāda ir kur palikt tad ir kas viņas izķer piemēram ūdri vai ūdele.... un tie bebruju dambji ...
1.aprīlis 2017, 08:28 | links
 
Par auklu- es ieteiktu monofilo 0,20-0,25.
Kuha, 31.marts 2017, 20:38

Nu jau tāds standarts foreļcopē man bija pirms 20 gadiem, īpaši biju iecienījis 0,22 :) Bet nu auklas tomēr krietni kvalitatīvākas, pērn man pietika ar 0,17 mono un nevienu brīdi nelikās ka pa švaku. Forelei protams ir pie kājas vai 0,25 vai 0,17 , bet tev metieni sanāks tizlāki ar resnu auklu.

Sulla, 31.marts 2017, 23:28

Pie šī brīža zivju izmēra pietiek ar 0,15! :)
1.aprīlis 2017, 08:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager