Foreles

Nezinu kurš cīnās :) es izsaku viedokli un visnotaļ atbalstu tekstu no kādas krievu filmas- žiķ horosho, no horosho žiķ yeshčo lutshe/ dzīvot ir labi, bet labi dzīvot vēl labāk :)
26.novembris 2016, 09:36 | links
 
zeni un seniori.par ko jus te peraties?labam inventaram protams ir nozime,bet ne tada mera ka jus te cinaties.cope ir demokratiska lieta - kam atlauj rociba lai iet ar dargaku katu un kam sobrid lidzekli ierobezoti ar letaku.copes visi.palasiju so lapu un saku domat ka esmu forumus sajaucis - izskatas pec urologu seminara.vards kranini atkartojas visbiezak.labak ejat pie udeniem galvas izvedinat.
26.novembris 2016, 09:08 | links
 
Zivi, arī foreli, ķer makšķernieks, nevis kāts un spole. Bet tie, kam deviņi foreļu kāti, par cenām, kādas nedrīkst teikt, lai mērās ar krāniņiem ar viņiem līdzīgajiem.
Pilnīgas muļķības, ka foreli nevar noķert ar kātu par 40 EUR! Var, un kā vēl! Un arī ar lētāku var. Un nemaz nebūs tik slikti tie kāti. Protams, cita lieta, ka pašam, varbūt, ir nedaudz patīkamāk ar to smalko. Tikai atcerieties, ka supervieglums parasti ir komplektā ar mazāku izturību. Savukārt, precizitāti neviens kāts pats nedos, tikai paša pieredze un prasme. Pie katra kāta jāpierod, tas jāizjūt. Nevar vienlaicīgi pierast pie deviņiem dažādiem kātiem, ktm!
Tagad, ziemā, kad ir akciju laiks, var atrast ļoti labu kātu, par kuru nebūs jākaunas, arī par tiem 40 EUR. Lai gan, kam tad tas tavs kāts jāredz? Uz forelēm taču parasti vienatnē braucam vai ar labāko draugu divatā. Jā, aizmirsu, uz foreļu mačiem gan nedrīkst braukt ar kātu par 40 EUR, tur krāniņi tevi ar skatienu iznīcinās !
Ja kas, es savu lielāko foreli Latvijā (tieši 50 cm) noķēru ar krievu stikla škiedras kātu, kas varēja maksāt kādus 5 EUR max. Tas gan bija tjūnēts- spice padarīta tievāka un lunkanāka, riņķi nomainīti. Jā, un tas bija ļoti sen, kad krāniņi vēl dzimuši nebija.

Kuha, 25.novembris 2016, 20:01

Te jau viss aizsākās pavisam savādāk,kāds mēŗītājs,kuram nav naudas vai arī žmiedzas,sāka apsaukāties,nepamatoti,saukāt cilvēkus pa lohiem,kuri red makšķerē ar dārgākiem kātiem,tpc arī viss sākās protams,katrs ķer ar ko grib un noķert var,tik nevajag ārmest,ka redz,ja tev ir dārgs kāts tad tu esi lohs : :D

waffenss88, 25.novembris 2016, 22:49


Nu ko vēl izdomāsi? Nekur nebija teikts, ka dargie spinningi ir lohiem. Runa ir par to, ka spinningam (īpaši ja cilvēks grib tikai pamēģināt foreļot), kas maksā 40 Eur nav nekādas vainas. Patiks - gan jau kaut ko citu nopirks, ja uzskatīs, ka tas ir nepieciešams. Man draugs (starp citu baigais makšķernieks!!!) arī prasījās līdzi uz forelēm... Nu es viņu paņemu uz Aģi. Gājām visu dienu no šosejas līdz Mandegai, izjaucam divus bebru dambjus, dabūja katrs pilnus zābakus ar ūdeni, pa vienai reizītei paslīdējot uz akmeņiem ūdenī sanāca iekrist, zivtiņas gan arī dabūjām/// Draugs pēc visa pasākuma pagrozīja pirkstu pie deniņiem un teica ka uz forelēm nekad mūžā vairs neies. Ak jā pirms braukt ar mani viņš sev speciāli nopirka G.Loomisu pa trīm ar kaut ko sotokam. Tagad ar to asarišus džigo))).
Tāpēc mans sirsnīgs ieteikums - paņemt kaut ko no vislētāka gala, pamēģināt vai vispār patiks, visu sezonu ar to nostaigāt, iemācīties makšķerēt, saprast upes, saprast foreles, un tad jau domāt tālāk par kaut ko dargāko.

Kosmos139, 25.novembris 2016, 23:31

Tā arī nesaprati manis teikto!
Mani vienkārši izbrīna daudzu makškernieku mazohisms! Redz, nopirksi dārgu spiningu un aizbrauksi pirmo reizi makšķerēt noteikti būsi lohs! Ja lētu, tad neko! Tā teikt, iesācējs. Tie komenti, šad tad iespārda! Cilvēks nav rokās turējis mantu, bet viedoklis noteikti ir! Kuha raksta, ka nevar vienlaicīgi pierast pie 9 spinigiem! Ka to saprast?! Pie kā ir jāpierod?! Es vienkārši makšķerēju! Pačukstēšu. Nav un nebūs universāla spininga, visām forelēšanas gaitām! Ne dārgajam ne lētajam galam!
Nav runa par cilvēkiem, kas tiešām nevar atļauties dārgu inventāru! Maznodrošinātie, skolnieki, kas paši nepelna. Bet tiekties uz labāko vajag! Nekas nestav uz vietas! Atceros 84ajā gadā vienu no pirmajiem saviem spiningiem. Bija kaut kāds Abu Garcia. Pa baigo blatu to dabūju un biju lepns. Toreiz likās-Vaaau! Īstenībā, baigais miets ar ko var ķert līdakas un samus! :)
Stap citu. Pāris labi, foreļcopei piemeroti kāti stāv stūrī un krāj putekļus. Tie nepārdodās. Kādreiz uzdāvināšu, kādam jauneklim, kurš nevar atļauties nopirkt labu inventāru, bet pret foreli izturās ar cieņu! Man nav svarīgi tie pārdesmit eiro (lai gan kāti ir stipri dārgāki). Svarīgāk, lai ar tiem neslāna visas pēc kārtas!!!
26.novembris 2016, 06:46 | links
 
Zivi, arī foreli, ķer makšķernieks, nevis kāts un spole. Bet tie, kam deviņi foreļu kāti, par cenām, kādas nedrīkst teikt, lai mērās ar krāniņiem ar viņiem līdzīgajiem.
Pilnīgas muļķības, ka foreli nevar noķert ar kātu par 40 EUR! Var, un kā vēl! Un arī ar lētāku var. Un nemaz nebūs tik slikti tie kāti. Protams, cita lieta, ka pašam, varbūt, ir nedaudz patīkamāk ar to smalko. Tikai atcerieties, ka supervieglums parasti ir komplektā ar mazāku izturību. Savukārt, precizitāti neviens kāts pats nedos, tikai paša pieredze un prasme. Pie katra kāta jāpierod, tas jāizjūt. Nevar vienlaicīgi pierast pie deviņiem dažādiem kātiem, ktm!
Tagad, ziemā, kad ir akciju laiks, var atrast ļoti labu kātu, par kuru nebūs jākaunas, arī par tiem 40 EUR. Lai gan, kam tad tas tavs kāts jāredz? Uz forelēm taču parasti vienatnē braucam vai ar labāko draugu divatā. Jā, aizmirsu, uz foreļu mačiem gan nedrīkst braukt ar kātu par 40 EUR, tur krāniņi tevi ar skatienu iznīcinās !
Ja kas, es savu lielāko foreli Latvijā (tieši 50 cm) noķēru ar krievu stikla škiedras kātu, kas varēja maksāt kādus 5 EUR max. Tas gan bija tjūnēts- spice padarīta tievāka un lunkanāka, riņķi nomainīti. Jā, un tas bija ļoti sen, kad krāniņi vēl dzimuši nebija.

Kuha, 25.novembris 2016, 20:01

Te jau viss aizsākās pavisam savādāk,kāds mēŗītājs,kuram nav naudas vai arī žmiedzas,sāka apsaukāties,nepamatoti,saukāt cilvēkus pa lohiem,kuri red makšķerē ar dārgākiem kātiem,tpc arī viss sākās protams,katrs ķer ar ko grib un noķert var,tik nevajag ārmest,ka redz,ja tev ir dārgs kāts tad tu esi lohs : :D

waffenss88, 25.novembris 2016, 22:49



Nu ko vēl izdomāsi? Nekur nebija teikts, ka dargie spinningi ir lohiem. Runa ir par to, ka spinningam (īpaši ja cilvēks grib tikai pamēģināt foreļot), kas maksā 40 Eur nav nekādas vainas. Patiks - gan jau kaut ko citu nopirks, ja uzskatīs, ka tas ir nepieciešams. Man draugs (starp citu baigais makšķernieks!!!) arī prasījās līdzi uz forelēm... Nu es viņu paņemu uz Aģi. Gājām visu dienu no šosejas līdz Mandegai, izjaucam divus bebru dambjus, dabūja katrs pilnus zābakus ar ūdeni, pa vienai reizītei paslīdējot uz akmeņiem ūdenī sanāca iekrist, zivtiņas gan arī dabūjām/// Draugs pēc visa pasākuma pagrozīja pirkstu pie deniņiem un teica ka uz forelēm nekad mūžā vairs neies. Ak jā pirms braukt ar mani viņš sev speciāli nopirka G.Loomisu pa trīm ar kaut ko sotokam. Tagad ar to asarišus džigo))).
Tāpēc mans sirsnīgs ieteikums - paņemt kaut ko no vislētāka gala, pamēģināt vai vispār patiks, visu sezonu ar to nostaigāt, iemācīties makšķerēt, saprast upes, saprast foreles, un tad jau domāt tālāk par kaut ko dargāko.
25.novembris 2016, 23:31 | links
 
Zivi, arī foreli, ķer makšķernieks, nevis kāts un spole. Bet tie, kam deviņi foreļu kāti, par cenām, kādas nedrīkst teikt, lai mērās ar krāniņiem ar viņiem līdzīgajiem.
Pilnīgas muļķības, ka foreli nevar noķert ar kātu par 40 EUR! Var, un kā vēl! Un arī ar lētāku var. Un nemaz nebūs tik slikti tie kāti. Protams, cita lieta, ka pašam, varbūt, ir nedaudz patīkamāk ar to smalko. Tikai atcerieties, ka supervieglums parasti ir komplektā ar mazāku izturību. Savukārt, precizitāti neviens kāts pats nedos, tikai paša pieredze un prasme. Pie katra kāta jāpierod, tas jāizjūt. Nevar vienlaicīgi pierast pie deviņiem dažādiem kātiem, ktm!
Tagad, ziemā, kad ir akciju laiks, var atrast ļoti labu kātu, par kuru nebūs jākaunas, arī par tiem 40 EUR. Lai gan, kam tad tas tavs kāts jāredz? Uz forelēm taču parasti vienatnē braucam vai ar labāko draugu divatā. Jā, aizmirsu, uz foreļu mačiem gan nedrīkst braukt ar kātu par 40 EUR, tur krāniņi tevi ar skatienu iznīcinās !
Ja kas, es savu lielāko foreli Latvijā (tieši 50 cm) noķēru ar krievu stikla škiedras kātu, kas varēja maksāt kādus 5 EUR max. Tas gan bija tjūnēts- spice padarīta tievāka un lunkanāka, riņķi nomainīti. Jā, un tas bija ļoti sen, kad krāniņi vēl dzimuši nebija.

Kuha, 25.novembris 2016, 20:01


Te jau viss aizsākās pavisam savādāk,kāds mēŗītājs,kuram nav naudas vai arī žmiedzas,sāka apsaukāties,nepamatoti,saukāt cilvēkus pa lohiem,kuri red makšķerē ar dārgākiem kātiem,tpc arī viss sākās protams,katrs ķer ar ko grib un noķert var,tik nevajag ārmest,ka redz,ja tev ir dārgs kāts tad tu esi lohs : :D
25.novembris 2016, 22:49 | links
 
Zivi, arī foreli, ķer makšķernieks, nevis kāts un spole. Bet tie, kam deviņi foreļu kāti, par cenām, kādas nedrīkst teikt, lai mērās ar krāniņiem ar viņiem līdzīgajiem.
Pilnīgas muļķības, ka foreli nevar noķert ar kātu par 40 EUR! Var, un kā vēl! Un arī ar lētāku var. Un nemaz nebūs tik slikti tie kāti. Protams, cita lieta, ka pašam, varbūt, ir nedaudz patīkamāk ar to smalko. Tikai atcerieties, ka supervieglums parasti ir komplektā ar mazāku izturību. Savukārt, precizitāti neviens kāts pats nedos, tikai paša pieredze un prasme. Pie katra kāta jāpierod, tas jāizjūt. Nevar vienlaicīgi pierast pie deviņiem dažādiem kātiem, ktm!
Tagad, ziemā, kad ir akciju laiks, var atrast ļoti labu kātu, par kuru nebūs jākaunas, arī par tiem 40 EUR. Lai gan, kam tad tas tavs kāts jāredz? Uz forelēm taču parasti vienatnē braucam vai ar labāko draugu divatā. Jā, aizmirsu, uz foreļu mačiem gan nedrīkst braukt ar kātu par 40 EUR, tur krāniņi tevi ar skatienu iznīcinās !
Ja kas, es savu lielāko foreli Latvijā (tieši 50 cm) noķēru ar krievu stikla škiedras kātu, kas varēja maksāt kādus 5 EUR max. Tas gan bija tjūnēts- spice padarīta tievāka un lunkanāka, riņķi nomainīti. Jā, un tas bija ļoti sen, kad krāniņi vēl dzimuši nebija.

Kuha, 25.novembris 2016, 20:01

Kurš tad te mērās ar kraniņiem?! Kurš nakamais? Konkurss: lētākais spinings ar ko noķerta forele! Tā ir krāniņu mērīšanās!
Katrs makšķerē ar to kas patīk un kāda cilvēkam rocība! Nevajag te fleitēt, ka redz dārgos rīkus pērk tie, kas "mērās ar krāniņiem"! Foreli es ķeru ilgāk, kā dažs labs ir dzivojis! Neviens nav teicis, ka zivi nevar noķert ar lētu makšķeri. Var. Es arī varu un protu. Tikai to nekad nedarīšu! Man patīk skaisti makšķerēt!
Tas pastāsts man ļoti atgādina autobraucējus! Visu laiku brauc ar norūsējušu 30 gadu vecu pasātu un saka: vo tā ir štelle! Nicīgi noskatās uz luksus klases mersi un saka: o, ar krāniņu mērās! Es mūžam tādu nepirktu! Būtu nauda-ui kā pirktu!!! :)
25.novembris 2016, 20:25 | links
 
Zivi, arī foreli, ķer makšķernieks, nevis kāts un spole. Bet tie, kam deviņi foreļu kāti, par cenām, kādas nedrīkst teikt, lai mērās ar krāniņiem ar viņiem līdzīgajiem.
Pilnīgas muļķības, ka foreli nevar noķert ar kātu par 40 EUR! Var, un kā vēl! Un arī ar lētāku var. Un nemaz nebūs tik slikti tie kāti. Protams, cita lieta, ka pašam, varbūt, ir nedaudz patīkamāk ar to smalko. Tikai atcerieties, ka supervieglums parasti ir komplektā ar mazāku izturību. Savukārt, precizitāti neviens kāts pats nedos, tikai paša pieredze un prasme. Pie katra kāta jāpierod, tas jāizjūt. Nevar vienlaicīgi pierast pie deviņiem dažādiem kātiem, ktm!
Tagad, ziemā, kad ir akciju laiks, var atrast ļoti labu kātu, par kuru nebūs jākaunas, arī par tiem 40 EUR. Lai gan, kam tad tas tavs kāts jāredz? Uz forelēm taču parasti vienatnē braucam vai ar labāko draugu divatā. Jā, aizmirsu, uz foreļu mačiem gan nedrīkst braukt ar kātu par 40 EUR, tur krāniņi tevi ar skatienu iznīcinās !
Ja kas, es savu lielāko foreli Latvijā (tieši 50 cm) noķēru ar krievu stikla škiedras kātu, kas varēja maksāt kādus 5 EUR max. Tas gan bija tjūnēts- spice padarīta tievāka un lunkanāka, riņķi nomainīti. Jā, un tas bija ļoti sen, kad krāniņi vēl dzimuši nebija.
25.novembris 2016, 20:01 | links
 
Sveiki biedri,

Kādu kātiņu forelēm Jūs varētu ieteikt budžeta klasē līdz ~40 EUR?

Paldies jau iepriekš!

Gentleman, 20.novembris 2016, 15:25

Neklausies te nevienu! Nopirkt var un daudz ko. Es kad pirms 2 gadiem sāku ar foreļcopi nodarboties, arī paņēmu pa 42 Eur DAM spiningu ar testu 1-5 g 180 cm, spole arī bija (un joprojām ir) viena no lētākām - Shimano Catana, un tu zini, nekādas vainas. Bija gan foreles virs 40 cm, gan taimiņi uz 3 kg, gan lielākais kas bija - līdaka uz 4,5 kg. Spiningu sačakarēju, kad uz viņa nejauši virsū pats uzkritu, paslīdējot, savādāk joprojām ar viņu staigātu. Ja tu zini kur, kā, kādā laikā un uz ko foreles ķert, tad tu ar pirkstu, āķi un auklu savu zivtiņu dabūsi. Bet ja esi lohs, tad kaut 300 Eur par spiningu vari samaksāt, tik un tā tas tev nelīdzēs. Veiksmīgi)

Kosmos139, 20.novembris 2016, 21:26

Tieši tā! Neklausies te ne vienu un makšķerē ar 40 eiro "vērtu" spiningu!
Tāda rīka pašizmaksa ir kapeiku vērta un tā arī tos ražo! Neiedziļināšos tehnoloģijas procesos, jo tādu makšķeru ražošanas to vienkārši nav! Mani izbrīna tie "pseidoeksperti", kas rokā neko labāku nav turējuši, bet komentē un iesaka!
Foreļcopē esmu izgājis visus "levelus". Sācis makšķerēt ar vienkāršiem rīkiem un pamazām "audzējis muskuļus". Tagad man ir deviņi foreļkāti. Ciparus nesaukšu, lai kādu nešokētu! :) Vieglākais kāts ir 59grami. Precizitāte-super! Sensorika-kosmoss! Zivi sien, ka prieks!
Ar 40 eiro kātu to nekad nejutīsi un tā arī copēsi visu dzīvi kā "kolhoznieks"!
25.novembris 2016, 19:38 | links
 
kamēr te visi par kātiem plēšas, Elkorā Shakespeare Sigma neoprēna kombinezoni pa 55EUR tirgojas (vecā cena 99.99).
Apsveicu sevi dzimšanas dienā un iegādājos.
Vēl pieejami bija 2 vai 3 gabali.
Šādi- https://www.amazon.co.uk/Shakespeare-Sigma-Neoprene-Chest-Waders/dp/B00FZ08FW0/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8

Ak, Jūs liekuļi! Kas Jums ir pret gumijām? :)
Galvenais ir rezultāts.
Lai būtu par tēmu- man arī ir pats lētais gals- SHIMANO ALIVIO BX 240 UL, bet uz nākamo sezonu plānojas, kas labāks, jo pa pirmajiem gadiem apmēram ir noskaidrojies, ko gribas. Bet zivei jau vienalga- ja gribas ēst, tad uz kāta cenu neskatīsies :D

jopciks, 23.novembris 2016, 13:31
Neoprēns mazkustīgai rudens/pavasara copei būs ļoti ok. Bet vasarā ar to nekad un nekur neietu. :)
Vot, tur jau ir tā atšķirība - ar Alvio tu smuki neizraustīsi vobleri un neizšūpināsi gumiju uz 0.2-0.5 g džiga galva, lai iekārdinātu pasīvu foreli. Par jutību vispār nerunāsim. ":-)

_EKA, 23.novembris 2016, 14:04

kā tu varēji pieminēt vārdu gumija? :D

dev, 23.novembris 2016, 15:20
23.novembris 2016, 22:24 | links
 
kamēr te visi par kātiem plēšas, Elkorā Shakespeare Sigma neoprēna kombinezoni pa 55EUR tirgojas (v
kā tu varēji pieminēt vārdu gumija? :D

dev, 23.novembris 2016, 15:20


8))
23.novembris 2016, 21:16 | links
 
kamēr te visi par kātiem plēšas, Elkorā Shakespeare Sigma neoprēna kombinezoni pa 55EUR tirgojas (vecā cena 99.99).
Apsveicu sevi dzimšanas dienā un iegādājos.
Vēl pieejami bija 2 vai 3 gabali.
Šādi- https://www.amazon.co.uk/Shakespeare-Sigma-Neoprene-Chest-Waders/dp/B00FZ08FW0/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8

Lai būtu par tēmu- man arī ir pats lētais gals- SHIMANO ALIVIO BX 240 UL, bet uz nākamo sezonu plānojas, kas labāks, jo pa pirmajiem gadiem apmēram ir noskaidrojies, ko gribas. Bet zivei jau vienalga- ja gribas ēst, tad uz kāta cenu neskatīsies :D

jopciks, 23.novembris 2016, 13:31
Neoprēns mazkustīgai rudens/pavasara copei būs ļoti ok. Bet vasarā ar to nekad un nekur neietu. :)
Vot, tur jau ir tā atšķirība - ar Alvio tu smuki neizraustīsi vobleri un neizšūpināsi gumiju uz 0.2-0.5 g džiga galva, lai iekārdinātu pasīvu foreli. Par jutību vispār nerunāsim. ":-)

_EKA, 23.novembris 2016, 14:04


kā tu varēji pieminēt vārdu gumija? :D
23.novembris 2016, 15:20 | links
 
kamēr te visi par kātiem plēšas, Elkorā Shakespeare Sigma neoprēna kombinezoni pa 55EUR tirgojas (vecā cena 99.99).
Apsveicu sevi dzimšanas dienā un iegādājos.
Vēl pieejami bija 2 vai 3 gabali.
Šādi- https://www.amazon.co.uk/Shakespeare-Sigma-Neoprene-Chest-Waders/dp/B00FZ08FW0/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8

Lai būtu par tēmu- man arī ir pats lētais gals- SHIMANO ALIVIO BX 240 UL, bet uz nākamo sezonu plānojas, kas labāks, jo pa pirmajiem gadiem apmēram ir noskaidrojies, ko gribas. Bet zivei jau vienalga- ja gribas ēst, tad uz kāta cenu neskatīsies :D

jopciks, 23.novembris 2016, 13:31

Neoprēns mazkustīgai rudens/pavasara copei būs ļoti ok. Bet vasarā ar to nekad un nekur neietu. :)
Vot, tur jau ir tā atšķirība - ar Alvio tu smuki neizraustīsi vobleri un neizšūpināsi gumiju uz 0.2-0.5 g džiga galva, lai iekārdinātu pasīvu foreli. Par jutību vispār nerunāsim. ":-)
23.novembris 2016, 14:04 | links
 
kamēr te visi par kātiem plēšas, Elkorā Shakespeare Sigma neoprēna kombinezoni pa 55EUR tirgojas (vecā cena 99.99).
Apsveicu sevi dzimšanas dienā un iegādājos.
Vēl pieejami bija 2 vai 3 gabali.
Šādi- https://www.amazon.co.uk/Shakespeare-Sigma-Neoprene-Chest-Waders/dp/B00FZ08FW0/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8

Lai būtu par tēmu- man arī ir pats lētais gals- SHIMANO ALIVIO BX 240 UL, bet uz nākamo sezonu plānojas, kas labāks, jo pa pirmajiem gadiem apmēram ir noskaidrojies, ko gribas. Bet zivei jau vienalga- ja gribas ēst, tad uz kāta cenu neskatīsies :D
23.novembris 2016, 13:31 | links
 
Sorry, vajag vismaz 2-3 "pamatdarbarīkus", ja šim pasākumam pieiet nopietni. Piemēram, es nu neietu copēt ar 3-15/2-10 g testa kātu "mazā" foreļu strautā. Bet tā paākstīties vai reizi mēnesī pacopēt var ar gandrīz jebkuru light kātu.
23.novembris 2016, 13:16 | links
 
Veči! Salīdzinājumam- no p-ta A līdz p-tam B var tikt, braucot gan ar Trabantu, gan Mersedesu. Kaut kā šajās kategorijās visiem viss ir skaidrs :)
Nu, neieteiktu nevienam iegādāties Trabantu, ja vien tas nav stila jautājums :)
Jūs tak savas mīļotās meitenes arī neizvēlaties pēc kritērija- ka tik "caurums" :D
Atvainojos...

eMKa, 23.novembris 2016, 09:29

Labi teikts! :D Bet šī tēma laiku pa laikam te uzpeld par kātiem un spolēm, bet es teikšu tā,skopais maksā divas reizes, var ar lēto galu copēt, bet zināms ka lētākais nav tas labākais un es arī izvēlēšos labāk vienu dārgu,nekā desmit lētus,pat tad ja es viņu salauzīšu,tāpat labāk krāšu dārgam,ja ari uz sitienu nevarēšu atļauties to ko gribu,bet ņemot vērā foreļu copes īpatnības, rezerves kātam un spolei jābūt,lai nesabojātu lielisku dienu!

BassPlanet, 23.novembris 2016, 11:07

tad labāk krāt gadu augstas klases kātam un gadu sēdēt mājās, nekā paņemt budžeta variantu un gadu iet uz copi?

dev, 23.novembris 2016, 13:03

pa ziemu kamēŗ nav sezona sakrāj un pavasarī dodies copēt,kur problēma??
23.novembris 2016, 13:15 | links
 
Veči! Salīdzinājumam- no p-ta A līdz p-tam B var tikt, braucot gan ar Trabantu, gan Mersedesu. Kaut kā šajās kategorijās visiem viss ir skaidrs :)
Nu, neieteiktu nevienam iegādāties Trabantu, ja vien tas nav stila jautājums :)
Jūs tak savas mīļotās meitenes arī neizvēlaties pēc kritērija- ka tik "caurums" :D
Atvainojos...

eMKa, 23.novembris 2016, 09:29

Labi teikts! :D Bet šī tēma laiku pa laikam te uzpeld par kātiem un spolēm, bet es teikšu tā,skopais maksā divas reizes, var ar lēto galu copēt, bet zināms ka lētākais nav tas labākais un es arī izvēlēšos labāk vienu dārgu,nekā desmit lētus,pat tad ja es viņu salauzīšu,tāpat labāk krāšu dārgam,ja ari uz sitienu nevarēšu atļauties to ko gribu,bet ņemot vērā foreļu copes īpatnības, rezerves kātam un spolei jābūt,lai nesabojātu lielisku dienu!

BassPlanet, 23.novembris 2016, 11:07


tad labāk krāt gadu augstas klases kātam un gadu sēdēt mājās, nekā paņemt budžeta variantu un gadu iet uz copi?
23.novembris 2016, 13:03 | links
 
Veči! Salīdzinājumam- no p-ta A līdz p-tam B var tikt, braucot gan ar Trabantu, gan Mersedesu. Kaut kā šajās kategorijās visiem viss ir skaidrs :)
Nu, neieteiktu nevienam iegādāties Trabantu, ja vien tas nav stila jautājums :)
Jūs tak savas mīļotās meitenes arī neizvēlaties pēc kritērija- ka tik "caurums" :D
Atvainojos...

eMKa, 23.novembris 2016, 09:29


Labi teikts! :D Bet šī tēma laiku pa laikam te uzpeld par kātiem un spolēm, bet es teikšu tā,skopais maksā divas reizes, var ar lēto galu copēt, bet zināms ka lētākais nav tas labākais un es arī izvēlēšos labāk vienu dārgu,nekā desmit lētus,pat tad ja es viņu salauzīšu,tāpat labāk krāšu dārgam,ja ari uz sitienu nevarēšu atļauties to ko gribu,bet ņemot vērā foreļu copes īpatnības, rezerves kātam un spolei jābūt,lai nesabojātu lielisku dienu!
23.novembris 2016, 11:07 | links
 
Veči! Salīdzinājumam- no p-ta A līdz p-tam B var tikt, braucot gan ar Trabantu, gan Mersedesu. Kaut kā šajās kategorijās visiem viss ir skaidrs :)
Nu, neieteiktu nevienam iegādāties Trabantu, ja vien tas nav stila jautājums :)
Jūs tak savas mīļotās meitenes arī neizvēlaties pēc kritērija- ka tik "caurums" :D
Atvainojos...
23.novembris 2016, 09:29 | links
 
ps. laikam neesmu izlepis.
23.novembris 2016, 05:12 | links
 
Sveiki biedri,

Kādu kātiņu forelēm Jūs varētu ieteikt budžeta klasē līdz ~40 EUR?

Paldies jau iepriekš!

Gentleman, 20.novembris 2016, 15:25

foreloju joprojam ar shimano catana dx180L
kopa ar exage spoli 2500 izmera. nekada vaina.
pat patik ka mazliet parabolisks kaatins.
profi pateiks ka gavno, bet ar normaliem troutino katiem man nepatika.
23.novembris 2016, 05:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager