Foreles

Didzeeens [17.05.20]: Vīri, esmu sācis intresēties par foreļu copi, kāda diametra pīto izvēlaties un kāda diametra flurokarbona pavadas lietojat?
Es pavadas personīgi nelietoju.
17.maijs 2020, 18:12 | links
 
Vīri, esmu sācis intresēties par foreļu copi, kāda diametra pīto izvēlaties un kāda diametra flurokarbona pavadas lietojat?
17.maijs 2020, 18:03 | links
 
Vecais marazmātiķis arī šai tēmā kaut ko ietaisa,būtu nu šļūcis uz sevis izveidoto tēmu un kārnijies tālāk.
16.maijs 2020, 16:40 | links
 
Tas tomēr ir tik jauki, ka ļaudis savu sirds un dvēsles sāpi izliek publiskai aplūkošanai. Un vēl tik atbilstoši tēmai. Varbūt uzrakstīt ko par kartupeļiem vai zīmuļu asināšanu.
16.maijs 2020, 12:55 | links
 
Malgomajfisk [14.05.20]: A bet lūdzu...Uz Zviedriju jau daudzi foreļotāji brauc,tā kā varbūt noderēs...
Śogad vsp bûs SWE braucieni?vai bez śansiem?
14.maijs 2020, 23:58 | links
 
A bet lūdzu...Uz Zviedriju jau daudzi foreļotāji brauc,tā kā varbūt noderēs...
14.maijs 2020, 22:37 | links
 
Malgomajfisk [14.05.20]: Bruņčik,tā jau ir,dīvānā pie konjaka glāzes ir ērtāk un mierīgāk...) Bet mans tomēr mauc nākamnedēļ uz to sviedriju,pa dārgo šoreiz ..:) Biļēte vien turp atpakaļ vienam cilvim 380 eu.+auto..Tallinks grib atgūt iekavēto piķi ...Bet nu nevaru es te nosēdēt...:)
Paldies par saistošo info Anton, šai sadaļai
14.maijs 2020, 22:12 | links
 
Bruņčik,tā jau ir,dīvānā pie konjaka glāzes ir ērtāk un mierīgāk...) Bet mans tomēr mauc nākamnedēļ uz to sviedriju,pa dārgo šoreiz ..:) Biļēte vien turp atpakaļ vienam cilvim 380 eu.+auto..Tallinks grib atgūt iekavēto piķi ...Bet nu nevaru es te nosēdēt...:)
14.maijs 2020, 21:45 | links
 
Vēl lieta tāda, ka gadiem ejot plok azarts.
Mans labs paziņa J. Stikuta kungs. Izcils kastinga tehnikā un vairākkārtējs čemps. Novēlu visiem copmaņiem apgūt kastinga, jeb metiena tehniku JST vadībā. Izcils copmanis.
Izbrīnīja tas, ka pirmajos forelistu “praidos” , JST pat nedomāja pabradāt pa kādu strautu. Pienācis tas brīdis, kad ļoti labi viņu saprotu! Varētu aizbraukt, pabrist. Bet. Tad saule par spožu, te vējš ne tāds, ko mocīšu to skaistuli? Un vispār?
Un vēl- kļūstam pārlieku sentimentāli.
14.maijs 2020, 20:19 | links
 
Daudzās jomās ir tā, ka sasniedz savus griestus un tālāk pazūd interese.
14.maijs 2020, 14:49 | links
 
Jā, vienīgais iemesls pārtraukt forelēšanu un kļūt par "bijušo", ir tikai un vienīgi veselības stāvoklis, un fiziskā nespēja. Es turēšos līdz pēdējam! Bet daudz gadu nav atlicis... :(

Kuha, 14.maijs 2020, 12:37



Vēl jau var arī nodzert tiesības :D Tas tā humoram. Bet es piekritīšu Kārlim, ka ir masa citu iemeslu, lai beigtu.
14.maijs 2020, 14:47 | links
 
Bijušo forelistu nemēdz būt!
basks, 14.maijs 2020, 11:23


Jā, vienīgais iemesls pārtraukt forelēšanu un kļūt par "bijušo", ir tikai un vienīgi veselības stāvoklis, un fiziskā nespēja.
Kuha, 14.maijs 2020, 12:37


Skaisti ideālisti, bet realitātē ir pavisam savādāk, pats personīgi savulaik pazinu 2 forelistus un lašotājus, kuri nu pat pilnībā nometuši copi, aizrāvušies citiem hobijiem. Un nav ne slimi ne veci.
14.maijs 2020, 14:27 | links
 
Jā, vienīgais iemesls pārtraukt forelēšanu un kļūt par "bijušo", ir tikai un vienīgi veselības stāvoklis, un fiziskā nespēja. Es turēšos līdz pēdējam! Bet daudz gadu nav atlicis... :(
14.maijs 2020, 12:37 | links
 
Tā kā metu foreļu copei mieru, pārdodu savu inventāru, sīkāka info sludinājumu sadaļā vai PM.

Meisters, 14.maijs 2020, 10:27

Bijušo forelistu nemēdz būt! - Vai tiešām? Ja veselība neļauj, tad jūtu līdz. Jāturas līdz pēdējam, jo foreļcope ir makšķerēšanas virsotne.
14.maijs 2020, 11:23 | links
 
Jurim patîk gobzems.)))
14.maijs 2020, 10:55 | links
 
Neāksties Jurij! Visu Tu saproti!

Makatanav, 13.maijs 2020, 22:51

Tas gan! Saprotu tādus cilvēkus, kuri ņem zemmērus vai kuri, piemēram, balso par kāpēvē un gobzemiem utt. Bet tas, ka saprotu, nenozīmē, ka man tas ir pieņemami. Es neiedomājos sevi par upju policistu, un neņemu zemmēra līdakas. Un, protams, nebalsoju par gobzemu.
juritsm, 14.maijs 2020, 08:27



Savu nekompetenci vari iet izrādīt kur citur, piemēram sadaļā "ekonomika un politika".
P.S. tā vietā, lai argumentēti diskutētu, mēģinājums aizsargāties un uzbrukt ar savu politisko nostāju ir bērnudārza līmenis.
14.maijs 2020, 10:42 | links
 
Tā kā metu foreļu copei mieru, pārdodu savu inventāru, sīkāka info sludinājumu sadaļā vai PM.
14.maijs 2020, 10:27 | links
 
Nu neko. Tu neāksties, Tu tāds esi.
14.maijs 2020, 09:07 | links
 
Neāksties Jurij! Visu Tu saproti!

Makatanav, 13.maijs 2020, 22:51


Tas gan! Saprotu tādus cilvēkus, kuri ņem zemmērus vai kuri, piemēram, balso par kāpēvē un gobzemiem utt. Bet tas, ka saprotu, nenozīmē, ka man tas ir pieņemami. Es neiedomājos sevi par upju policistu, un neņemu zemmēra līdakas. Un, protams, nebalsoju par gobzemu.
14.maijs 2020, 08:27 | links
 
Neāksties Jurij! Visu Tu saproti!
13.maijs 2020, 22:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager