Lašveidīgo spiningošanas sāpe!

Daudzās lašu un taimiņu apdzīvotās latvijas upes....
Sulla
vēl ko neizdomāsi.tad jau pats lotu laiks!
:)
16.septembris 2010, 20:14 | links
 
urmaas> un kā justies mušotājam? 2 mēnešus tupi mājās, jo tavu mērķzivi- alatu nav iespējams ķert, visur aizliegums. Pie tam oktobrī alatas labi ķeras.
16.septembris 2010, 20:18 | links
 
Sulla
Tavs eskperments izdotos vienozīmīgi. Es esmu pa nakti nostājies zem pašas berzes un redzēju skatu kad fāters dzenot prom mazo sapaliņu to kāri uzlika uz zoba.
16.septembris 2010, 20:20 | links
 
rakstat Vējonim&CO.kāpēc jājakarē citiem copes prieki?
:)
16.septembris 2010, 20:20 | links
 
a shoruden tur daugavaa cik zinu ir atļauts vienu lašuku izvilkt.. a no kura datuma varees..?
16.septembris 2010, 20:24 | links
 
Protams likumus var traktēt dažādi. Nedrīkst paturēt, tātad ķert var, bet jāatlaiž. Domāju, ka tā nebija likumdevēju doma sastādot šo punktu, bet gan aizsargāt nārstojošo zivi, lai tā var normāli nonārstot un ja nu gadījumā uzķērās tas losis vai taimis, tad viš ir jāatbrīvo, nevis jāiet uz to kā uz mērķa zivi un tad ja inspektors aiz muguras stāvēs, tad atlaidīšu, bet ja nē tad krūmos un caur zarnu traktu...
Tas pats ir ar MM - var nolasīt no berzes dusmīgos papus tā kā maz neliekas un nevajag nekādu cemmeri :), kā arī ar vizuli, var darīt to pašu, bez cemmerēšanas, bet ar ilgstošu un pacietīgu darbu...
Nevajag demagoģiju...
Tas, ka būtu nepieciešams ieviest jaunas likumdošanas normas ir cits stāsts...bet šobrīd likumi ir tādi, kādi tie ir...mans subjektīvais viedoklis :)
16.septembris 2010, 20:27 | links
 
kas jums liedz braukt uz lietuvu?vai tad tur ar debili likumi?
16.septembris 2010, 20:30 | links
 
taatad shoruden var ķert lašus daugavaa.,bet visus kā vienu jaatlaiž..? nevar patureet..? tiiri sportam..?
16.septembris 2010, 20:30 | links
 
nemaz nezinu kaa ir lietuvaa..,noteikti jau arii nau atļauts lašus ķert kad viņi nāk..
16.septembris 2010, 20:31 | links
 
izlasi MN...pirms kaut ko raksti...
16.septembris 2010, 20:32 | links
 
Sulla. Viss ir elementāri. Vajag definīciju-lūdzu! Atļauts izmantot mušas bez papildus balasta. Maksimālais svars:5 grami. Mušotāji izmanto neitrālās, grimstošās aulkas un pavadas. Ne jau definīcijā ir tā vaina bet gan visā likumdošanā un sodu sistēmā!
Noķer cemmerētāju, kurš saka ka mušo. Parādi viņa inventāru tiesu ekspertam, kas arī pasaka: ir vai nav tas mu;šiņmakšķerēšanas inventārs.
16.septembris 2010, 20:35 | links
 
Eu, zg beidz ...nedzen zosi :)), Tu tak tik pat labi kā es zini, ka var iztīrīt berzi arī bez cemmerēšanas, nu moš arī nezini :D
16.septembris 2010, 20:39 | links
 
ZG
Admistratīvās lietās tiesu espertu neviens neaicina. Un kuram zivju inspektoram ir sertificēti svari ar precizitāti līdz gramam vai pat līdz grama simtdaļai kas Tevis pieminētajos 5 gramos būtu nepieciešama.
16.septembris 2010, 20:40 | links
 
eMKa. Es pilnīgi par kaut ko citu! Zinu ļoti labi. Te jau ir tā lieta, nav ūdeņiem saimnieku vot i viss. Funktierē kādus noteikumus un aizliegumus gribi-zivu vairāk nepaliks!
16.septembris 2010, 20:42 | links
 
Bebr, nevis sertificēti, bet verificēti LNMC.
:))
16.septembris 2010, 20:42 | links
 
...un vispār, mani tas nekrata! Tajās upēs kur ķeru ar mušu, aizlieguma nav!!! Sakiet paldies AB, par šiem jaunievedumiem! :)))
16.septembris 2010, 20:45 | links
 
zivis ir un būs vairāk ūdeņi paliek tīrāki!!!laši manīti pat tādās upēs par kurām nemaz aizliegumus neraksta.
16.septembris 2010, 20:46 | links
 
eMKa> nu neiztīrīs neviens ja šajos mēnešos būs ierobežojums MM ar smagās klases rīkiem. Teiksim auklas celtspēja max 3kg, kas alatošanai/sapalošanai pietiek ar atliektiem galiem, bet lasi praktiski neizcelsi. Ja MN viss būs precīzi definēts, neviens par mušotāju pārklasificējies brakars muļķi laist nevarēs un neizlocīsies.
zivgarnis> vot vot, manas domas :) Jo citādi nu gluži nedemokrātiski tie likumi, labvēlīgāki nesportiskai donkošanai, nevis MM.
16.septembris 2010, 20:48 | links
 
Sulla, nav jānosaka kaut kādi mistiski nosacījumi auklas celtspējai, kāta klasei un visam pārējam, bet ir jāsakārto likumdošana, kas paredz aizsardzību atsevišķiem posmiem (berzes), par papildus maksu vari ķert tos lašus/taimjus (ja vari noķert) un viss...problēma mūsu valstī ir tajā, ka iztrūkst normālas ētiskas audzināšanas, likumu pārvaldes aparāts ir impotents (pa lielam) un līdz ar to vesels bars analfabētu un nav kas tos kontrolē...
16.septembris 2010, 20:56 | links
 
MK, mistisks nosacījums par to, kas ir berze skan šedevrīgi. Ne mazāk, kā auklas celtspēja.
:DD
16.septembris 2010, 20:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager