Lašveidīgo spiningošanas sāpe!

Daudzās lašu un taimiņu apdzīvotās latvijas upes....
sulla
man nedēļu apakaļ pārrāva :)) bet tas gan bija laikam dēļ tā, ka bija šur tur pret gliemežiem norīvējusies :))) nezinu...es ar diegiem jūtos neērti :)))
16.septembris 2010, 14:11 | links
 
Auklu man pārrāva tik vienreiz, bet nu tur nebij variantu. Iztina visus ~100m(jā bija jau apgriezta neskaitāmas reizes), bet paskriet gar krastu līdzi nekādi, koki pāri ūdenim, dziļš arī. Peldēt līdz negribējās ar, bija novembris :)
16.septembris 2010, 14:20 | links
 
Zivnieks> starp citu kā zini ka pārrāva nevar pārrīvēja ar zobiem līdaks? :)
16.septembris 2010, 14:22 | links
 
Sulla, piekrītu, ka ar 0.27 komfortablāka mētāšana, bet varu aizmest, kur man vajag arī ar 0.3 :)) un arī resnāku auklu mani neviens nepierunās likt :)), vnk esmu atradis priekš sevis zelta vidusceļu :)
16.septembris 2010, 14:26 | links
 
Man ir žēl vizuļu:) Pat lēto:)
Pat nemēģiniet iestāstīt, ka man jāliek uz spiningu mono auklu. Un ne tikai aprauto vizuļu dēļ:D
16.septembris 2010, 14:28 | links
 
guntarskl> tā jau tik gaumes lieta, ar pīto protams drošāk, vienmēr izturības rezerve. Bet man redz nepatīk, pirmkārt dēļ tā ka vieglāk sačakarēt spoli un salauzt kātu, otrkārt nepatīk nedrošība mezglos. Lai cik rūpīgi sietu, gadās ka tas mezgls netur i ne pusi. Ar mono man tā nav bijis. Un treškārt jūtība pret vismazāko norīvējumu, bet spiningojot lašus aukla vienmēr rīvēsies gan uz akmeņiem, gan zemūdens čakārņiem.
16.septembris 2010, 14:37 | links
 
sulla
man uz dzīvo bija spešl sistēma, ka zinu, ka pārtrūka pamataukla, nevis kkur āķa rajonā :)))
16.septembris 2010, 14:39 | links
 
Zivnieks> Ķīsītī raibie ir patrāpījušies? Kā nekā arī tur cauri migrē.
16.septembris 2010, 14:43 | links
 
Sulla, piedod, par "vieglāk sačakarēt spoli un salauzt kātu" prasās paskaidrojumu. Nesapratu domu.
16.septembris 2010, 14:49 | links
 
šo es arī kaut kā nesapratu, salauzt var visu un pat bez auklas :DDD
16.septembris 2010, 14:52 | links
 
guntarskl> elementāri, no pītās nekāda amortizācija, un bremzi jau pieregulē lai maksimālas slodzes gadījumā tikai izdotu auklu. Bet lasim mēdz būt tik ātri un asi skrējieni, ka pirmā kritiskā slodze sanāk uz kātu. Un ne visiem arī patīk mētāt ar nesalaužamiem smagiem bomjiem :) Ar spoli tas pats, tik te lielāka nozīme kādas klases tā ir.
16.septembris 2010, 15:02 | links
 
Sulla, viss, es vairāk neko nejautāšu.
:DD
16.septembris 2010, 15:05 | links
 
Bet doma jau tāda, ja lašotājs ar lielu stāžu, tad viņš pats labāk zinās kas viņam der, un zivi macēs izvilkt ar gan ar pīto gan mono. Bet ja jāiesaka iesācējam ar nepārāk spiciem rīkiem, kurš agrāk tikai līdakas vilcis pa ezeriem, tad ieteiktu mono auklu. Risks ko salauzt būs mazāks.
16.septembris 2010, 15:08 | links
 
It kā ar pīto ir sliktāki rezultāti jo pie ietīšanas ir skaļa,ar mono rezultati labāki bet vairāk pakāsti vizuļi.
16.septembris 2010, 16:33 | links
 
sulla
pa retam jau kāds parādās, pēdējos gados gan neesmu dzirdējis, gadus padsmit apakaļ vectēvam pa kādam trāpijās, bet baaaigi reti....sami gan tur samērā beiži trāpās lomos..šogad vien par 3 gadījumiem zinu :))))
16.septembris 2010, 17:05 | links
 
Akmens, paskaties, vai nesajauci tēmas?
16.septembris 2010, 17:31 | links
 
It kā tēmas jau nu neesmu jaucis beidzamās divas lapas par to vien re runā:)
16.septembris 2010, 17:38 | links
 
Kurš te sagribēja Ventas lasi?
16.septembris 2010, 17:52 | links
 
Nu,es!A kas ir?
;)
16.septembris 2010, 17:55 | links
 
Akmens, uzrakstiju privāti, lai citi neredz.
16.septembris 2010, 17:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager