Monofila auklas

Jā,un 0.2 no 0.25 jau var uz aci atšķirt.
7.jūlijs 2010, 15:09 | links
 
Daudzi slavē šo auklu,kādam ir pieredze?
14.jūlijs 2010, 06:28 | links
 
man ar stroftu nesen sanāca "interesants" atgadījums, bet pieļauju, ka tā nav ražotāju vaina, bet kkas pa caļam līdz mani sameistarots :))
paprasu veikalā 0.16 30m pat nepievēršu uzmanību kādu iedod, mājās skatos, kkādi 80sant un strofts, nav ritīgi, jo stroftam jāmaxā 2x vairāk, nu neko, lai stāv
tad, nesen pirms copes sadomāju sasiet fīderim un pludiņam pavadas, ņemu, bet kkas nav ritīgi uz aci redzams, ka nav ne 0.16 ne 0.18 pat ne 0.2, pielieku pie "foreļspoles", protams, krietni resnāka kā 0.2, vismaz 0.22, izdomāju uzsiet zandartgruntenei, uzsienu 2 gruntenes, sienot pēdējo pavadu pēkšņi aukla pārplīst pievelkot mezglu, pamēģinu ar pārējām piesietajām pavadām, tieši tas pats, likās ne vairāk kā 2kg izturība, nu ko, labi, ka mājās pamanīju, nevis tad, kad lielais zandarts paņēma :)))
p.s. aukla uzreiz ielidoja miskastē :))
19.augusts 2010, 12:01 | links
 
atradis diegus ko uz zanderiem siet.ja no laivas,tad vēl sakostiem zobiem 0.22 varētu mēģināt.bet visā visumā zanderim ieteiktu no 0.27.
19.augusts 2010, 12:05 | links
 
nu es ventā liku 0.2 pavadu, viens tik aizgāja ar āķi, bet tad es stulbais ^&(^*&^)^*&(&*%^*( nebiju bremzi atskrūvējis, un mans rekordzandarts (uzreiz pēc 1.5kg, un sapratu ka uz kāta gandrīz 2x lielāks smagums) aizmuka ar visu āķi, pievilku jau ~8m no sevis, bet augšā lopiņš nenāca :)
19.augusts 2010, 12:09 | links
 
Aigar, pirmkārt vajag uzturēt draudzīgas attiecības ar veikalniekiem, kur daudz maz regulāri iepērcies, tad neviens neizmantos matu krāsu savtīgos nolūkos :DDD
Otrkārt, pirms pērc, paprasi - kad tā aukla ir ienākusi. Tas protams neizslēdz varbūtību, ka tā ir nomētājusies kaut kādā vairumnoliktavā, nepiemērotos apstākļos.
Treškārt, iegrābties laikam ir sanācis visiem :))
Ceturtkārt, uz lielajiem pumpainajiem brāļiem jau pāris sezonas izmantoju 0.28 Stroftu ( un man ir pilnīgi pie vienas vietas, cik tur ir īstenībā, kaut 0.35 :DD), bet funkcijas tā pilda- slīd labi, nedilst, nestiepjas kā sēņu zupa un arī āķus zacepa gadījumā var iztaisnot taisnus.
Piektkārt, arī forelēm kādu laiku izmantoju Stroftu, vienīgais mīnuss- paiet kāds laiciņš kamēr aukla "iestrādājas", nedaudz tomēr par cietu tā ir.
19.augusts 2010, 12:21 | links
 
ludzu pasakiet ka es varu uz aklas noteikt kad ir izgajusi 50 m, tas ir velcejot..... man ir monofila aukla un es varu taja vieta to vietu nokrasot vai ir speciala udens krasa kura neiet nost? iesakiet ludzu kaut ko.... :)
1.septembris 2010, 08:02 | links
 
vnkurts- vari mēģināt ar ūdens izturīgu marķieri kādu laiciņu tur!
1.septembris 2010, 08:13 | links
 
paldies epox
1.septembris 2010, 08:16 | links
 
šodien meklējot auklas priekš ziemas copes, Jelgavas veiklaā atradu šādu auklu:
.
Izskatās baigi labā un cena arī ir iespaidīga - 7,40
5.novembris 2010, 21:59 | links
 
gatisbb,cik atceros ir iistens sis auklas fans.
5.novembris 2010, 22:09 | links
 
Lai arī cik liels fans es šai auklai būtu, pat man viņa ir palikusi par dārgu. 7.40 Ls ir baigi sena cena - tas nozīmē tikai to, ka aukla jau labu laiku stāv plauktā. Tas gan viņai nekādu skādi nenodara, jo florkarbons nepūst. Šogad cena mazumtirdzniecībā varētu būt ap 9 Ls par 30 m. Tas jau ir par traku!
5.novembris 2010, 23:33 | links
 
Ko???? 9 Ls par 30 m fluorcarbona? :OOOO
Neticu, ka kautkas tāc ir pārdodams.
6.novembris 2010, 00:09 | links
 
jāsāk laikus lūkoties, mos pie arzemniekiem ir kaut kas interesants no fluorkarbona ziemai:D::D:D
6.novembris 2010, 08:51 | links
 
9ls.....buutu zinaajis ,nebuutu baardu apgriezis.....
6.novembris 2010, 15:24 | links
 
Nekad neesmu atbalstijis šīs dārgās auklas ! 7,8,9,10 ls ! Mazāk vajag Tv skatities :)

noperc pa 2.00 ls auklu un dod virsū!
Ja mācēs vilkt tad tāpat varēs to Krokodilu izvilkt :))))
6.novembris 2010, 15:38 | links
 
no pieciem karboniem tik viens bij baigi lapps turklaat zem 4ls.nevaru paardziivot ka neatceros razotaaju.....
6.novembris 2010, 15:48 | links
 
Man jau tādas aizdomas, ka šai sezonai fluorkarbona auklu izvēle būs tāda paknapa, īpaši mazie diametri. Manas iecīenītākaša milo un seguar fluorkarbona auklas veikalos ir ar stipri pabaalējušām etiķētēm:) Raugoties minēto un citu ražotāju mājas lapās, jāsecina, ka jauno fluorkarbona auklu modeļu zemākās pieejamais diametrs ir virs 0,1. Laikam jau ražotāji neispringst uz ziemas sportiskajām auklām. Būs vien jāretina vecie bodnieku krājumi ar cerību, ka fluorakarbons nenoveco:)
22.novembris 2010, 17:06 | links
 
erudzi, es priekš sevis esmu nolēmis, ka nav jēga to dārgo karbonu ņemt - tad jau labāk nopērku labu parasto monofilu, bet katru gadu nomainu svaigu!
22.novembris 2010, 17:08 | links
 
Kas kuram ir laba monofilā, ziemas copē?
22.novembris 2010, 17:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager