Monofila auklas

:):):):) kaa vienmeer poli ir pasaku rakstiitaaju prieksgalaa :):):), reaalie raadiitaaji ir palielinaati vien reizes 2,2-2,5 :):):), bet.... Ir aitas ir cirpeeji
20.augusts 2012, 20:44 | links
 
Pasakas, ne pasakas, bet Salmo auklas šīs priekšā nobāl un pamatīgi nobāl, vismaz plānie diametri.

Ja es nopērku pavadām auklu 0.10-0.14, tad pēc ne īpaši ilgas stāvēšanas Salmo auklas ir metamas, jo plīst kā zirnēkļa audekls, tad šī aukla ir tikpat izturīga kā pērkot. Un pie vienādiem diametriem izturība šīm ir lielāka :)

Pasakas jau visi raksta, bet šī konkrētā aukla ir mans favorīts Nr.1 - pludam, citur mono nelietoju.
20.augusts 2012, 21:02 | links
 
pilnīgi piekritīšu andriskkk, gan šī, gan jaxon premium auklas ir ļoooti labas, lai arī pasakas ir sarakstītas virsū. gan ziemā, gan pavadiņām ir super!!!
20.augusts 2012, 21:07 | links
 
ko var dir#t .kā 0,32 var 20kg turet bl# ja dārgās un pārbaudītas auklas ar kuram cope 0,32 tur tikai 10 -12 kg. nu i na#uj tos sudus kas aiz zalem aizkeroties parplist (raxtiits ka itka 20 kg turot)
20.augusts 2012, 21:36 | links
 
Jaunēkli, nesatraucies tik dikti :))

Tas jau ir sen zināms, ka mūsu platuma grādos visi ražotāji norāda interesantus ciparus - katrā gadījumā neesmu sastapies ar auklām, kur uz svariem kaut vai tuvu izturība būtu tāda kā norādīts. Bet ej nu sazin, kā viņus tur testē, varbūt dīķī zivis velk un tad no lielākajām velk vidējo svaru, varbūt ar svaru ūdenī testē vai vispār ar formulām to aprēķina :D

Un tas nozīmē tikai vienu, ka aukla ir jāizvēlas nevis no virsū rakstītā, bet gan no personīgās vai citu lietotāju pieredzes :))) Nopērc - patestē uz svariem - nepatīk - pērc citu brendu :D
20.augusts 2012, 21:45 | links
 
andriskkk pilnigi piekritu Tev.bet dazi te diema ka nopirks pa 3 ls auklu kas tur 20 kg un ta ari bus
;D
20.augusts 2012, 22:06 | links
 
Pec sis sezonas es ari atsakos no Salmo auklām.
Kas nepatika, ka ir trauslasun metas cilpas.Biju uzlicis Salmo 0,37mm 12kg salmo auklu, pec 7-10 metieniem māneklis aizlidoja.Tad nopirku Jaxon Crocodile Green 0.27mm 14kg.Gāja vienkarsi ideali.Ari pec lielam lidakam tureja visu sezonu,un vel pec sezonas bija laba.

Vienam brendam ne vienmer visa produkcija ir laba.Salmo ir labas baribas, kadi kati, spoles,bet auklas nu gan ne. Par pito neko nezinu.Pats lietoju PowerPro.
21.augusts 2012, 00:57 | links
 
Un vel kas ta Jaxon aukla tiesam tureja tos 14kg.
Pacelu 10+4kg svarbumbas
21.augusts 2012, 01:07 | links
 
Palasot Jūs stīvs var palikt no tiem izmēriem un ko tās poļu auklas spēj.
Pats ziemā lietoju Sunline monofilu - 0,37 un tas ir vien 20lb spējīgs(apm 9 - 10 kg norāda ražotājs). Toray 0,37 ir bišku par 1,5lb jaudīgāks(21,5lb).Tā kā Jūs copējat ar super truper auklām ,bet es ar Sunline.
21.augusts 2012, 22:47 | links
 
čau erno, cik vecā galva spēj turēt tos ciparus, tad nav tādas 037 Salmo auklas, man Salmo 0,35 uz bušu spoles 3 gadus ne pinas ne šķeļas, pat cilpas nemet. bērnībā sūtija mani deju skolā , tur gan olas traucēja:)
21.augusts 2012, 23:19 | links
 
Sorry tiesam 0,35mm.
Nu varbut dažas partijas tur tos 3 gadus, bet ta kura man bija uz pludiņ notureja kadas 2-3 copes reizes.Vispar jau mana veca aukla kura bija turejusi ap 2 sezonam bija tada pati ka jauna salmo 0.35.
22.augusts 2012, 00:05 | links
 
Nezinu, par resnajām auklām sūdzību nebija. Laiciņu atpakaļ, kad vēl spiningam lietoju mono, tad virsū bija kaut kas ap 0.3 no Salmo sortimenta -DIAMOND EXELENCE, kalpoja labi, tas bija gadus 6-7us atpakaļ vismaz, pirku tikai to un vajadzības mainīt nebija.

Aizgājušo ziemu (bļitkmakšķerei) iepirku 0.17 sarkano SALMO HI-TECH, tā gan man galīgi un nepavisam nepatika - izturības ziņā.
22.augusts 2012, 00:14 | links
 
Pa tām Jaxon auklām! Tur viņi skaidri raksta=Fish UP TO =13kg. Viņi iesaka lietot zivīm līdz 13 kg.,un nejauciet ar tiešu testu,kad ar viņu var celt 13 kg. Savā cenu klasē JAXON auklām,ja viņas ir svaigas,viņām nav ne vainas!Es tikai reizēm aizdomājos,kā tie Japāņi spēj tās mašīnas priekš katra brenda,un + auklas nosaukuma pārregulēt!!DD Tagad jau datoros tas vispār ir ātri!Tikai vai šiem pasūtītājiem(Salmo,Jaxon utt.) ir baigie zinātnieki,laboratorijas kuri izstrādā auklu sastāvu un tehnoloģisko procesu,pēc kuriem rūpnīca ražo? Laikam es nekā tur nesaprotu,Viņu reklāmās!!D
22.augusts 2012, 00:26 | links
 
es ar paņemu salmo mono bet izturības ziņā švaka (((
22.augusts 2012, 08:41 | links
 
Salmo feeder der gan spiningam gan visam makskerem un nav slikts variants
22.augusts 2012, 12:11 | links
 
Kāds monofīlās auklas marķēšanai izmanto parastus ūdens izturīgos marķierus?? Bail ka tie to auklu iekrāsotajā vietā nobeigs, parasti sienu mezglu uz auklas bet tie ar laiku mūk prom.
22.augusts 2012, 16:21 | links
 
izmantoju.nekas tur slikts nenotiek
23.augusts 2012, 13:32 | links
 
uz iepakojuma ir poļu un eng valodā un pat kaut kur bija made in germany uz iepakojuma... 22mm aizķērās vizulis zāles ar roku auklu pavilku un aizgāja uz grunts mans vizuls.... neizturēja mezgla vietā ... kuru pielietoju 10 gadus... ta kā māc šaubas par tām auklām.... sasodītie chiniesi un poļi!
1.septembris 2012, 05:24 | links
 
[quote=259349]uz iepakojuma ir poļu un eng valodā un pat kaut kur bija made in germany uz iepakojuma... 22mm 9 kg aizķērās vizulis zāles ar roku auklu pavilku un aizgāja uz grunts mans vizuls.... neizturēja mezgla vietā ... kuru pielietoju 10 gadus... ta kā māc šaubas par tām auklām.... sasodītie chiniesi un poļi!
1.septembris 2012, 05:26 | links
 
vldream par kuru auklu tu runa?
1.septembris 2012, 11:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager