Monofila auklas

Man ar savulaik bija Seaguar, bet izbeidzās :( Tagad nevienā copes veikalā neesmu redzējis. Pie tam, tādā iepakojumā, kāds viņš bija Latvijā, Korehas mājaslapā ne Amerikā, ne Eiropā netiku redzējis :)) Kaut kā negribas maksāt 7 Ls par nezināmu Ķīnas meistaru mākslas darbu.
23.decembris 2012, 13:24 | links
 
Nu, es pirku Ēsmā un tur to var dabūt arī šodien. Man gribās ticēt, ka tas ir oriģināls, nevis Ķīnas padjobka.
23.decembris 2012, 13:46 | links
 
sogad ar petiju.. tas auklas.. un kas interesanti bija ka salmo ice magic ir razhota japana.. bet kaut gan papirs atljauj visu.. :D un uz citam salmo auklam bija vacija un ja nekludos tad italija.. ceru ka nesameloju..
23.decembris 2012, 15:44 | links
 
Suits
Tā Seaguar aukla, kas ir "Ēsmā", izskatās šitāda?
23.decembris 2012, 15:46 | links
 
Nu nav man pa rokai mans rullītis, bet pēc redzes atmiņas - jā šāda. Viņa tādā plastmasas kastītē iepakota. Ēsmā šitās var dabūt.
23.decembris 2012, 16:38 | links
 
Nu, tad nākotnē, iespējams, šo auklu vairs nevajadzētu pirkt...
23.decembris 2012, 17:11 | links
 
Kāpēc "iespējams" un kāpēc "nevajadzētu"? Ir kautkāda konkrēta infa? Viņu mājaslapā es arī šo "mūsu auklu" neredzēju, tagad tur kaut kādas revolucionārās figurē - divkomponentu un kujviņzinkādas ūberīgās.
23.decembris 2012, 17:27 | links
 

Varbūt izdosies te bilde, bet ja nē, tad jaunums ir te: http://seaguar.com/images/mpi_abrazx_ice.jpg
23.decembris 2012, 17:34 | links
 
Nepretendēju uz pilnīgu patiesību, bet Seaguar auklas šādā iepakojumā spēju sameklēt tikai divās vietās interneta plašumā - "Ēsmas" lapā un "Salmo" Lietuvas lapā 2011. gadā. Iespējams, Baltijas valstīm tika izgatavots īpaša dizaina pasūtījums. Pats auklu šādā iepakojumā pirku gadus 4 atpakaļ, veikaliņā, kurš atrodas Berga bazārā. Ņemot vērā iepriekšminēto, auklas kā minimums varētu nebūt īpaši svaigas.
23.decembris 2012, 18:20 | links
 
Seaguāra fluorokarbons šobrīd atrodams Matīsa 66 Jig&Jerk veikalā visos izmēros. Pats pirku nedēļu atpakaļ.
23.decembris 2012, 18:22 | links
 
Kādas atsauksmes ir par nanofil auklām ?
23.decembris 2012, 19:11 | links
 
Fluoram "svaigums" lielu lomu nespēlē, jo tāpēc jau tas ir fluors. Ja nestāv tiešos saules staros, tad nemaitājas gadiem. A tas ko es te bildē ieliku - tas esot šī gada jaunums, bet diametri tikai no 0,117 - man pa lielu.
23.decembris 2012, 19:15 | links
 
suits, ja fluoro ir labas kvalitātes, tikai tad tas var stāvēt gadiem, kā piemēram, Seaguar, kurš skaitās pasaules stiprākais fluorokarbons, bet kaut kādas padjobkas maitājas tāpat kā parastais mono.
23.decembris 2012, 19:33 | links
 
suits;viņiem jau pītā ar ir jauna,kuru tikko novembrī sāk ražot!
23.decembris 2012, 19:36 | links
 
raivo022, nanofils nu galīgi nav domāts ziemai, pie mazākā sala apsalst un spurojas, daudz pazīstami veči jau pagājušogad to paprovēja, otra lieta, ka auklai tomēr ir nedaudz jāamortizē zivs rāvieni, vienīgais kam viņa der tas ir micro jigam.
23.decembris 2012, 19:39 | links
 
Nopirku tādu;
vēl neesmu uzlicis,bet rokās izliekas tiešām elastīga un stipra!
5.janvāris 2013, 09:04 | links
 
Cik naudiņas atdevi un kāpēc tāds diametrs?
Priekš bļitkas es ņemtu resnāku, bet mormiškai tievāku - man šis tāds nekāds izskatās:)
5.janvāris 2013, 16:08 | links
 
Spolīte maksā 1.80Ls. Diametrs!!!Es ar tādiem upē strādāju-piezīmes nav vajadzīgas.
5.janvāris 2013, 16:15 | links
 
aakkis
labā upei uz kupraiņiem ar mormeni,tikai vai tas tests atbilst rakstītam?
5.janvāris 2013, 16:19 | links
 
Ļoti ceru ka atbilst,šodien uztinu uz jaunu pārtaisītu kātiņu.Es pa šo brendu neko sliktu nevaru teikt.2012 g. pavasarī nopirku ,tā tiešām bija laba. Iepriekšējo ziemu bija uz vairākiem ziemas kātiņiem Super Camou Clear 0.14mm,nezināju bēdu pat ar sapaliem virs 1.5kg. tikt galā.
5.janvāris 2013, 16:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager