Monofila auklas

Es neko nepārmetu un nepiesienos, vienīgi jāapbēdina laikam būs par to iestrādāto "Fluorkarbona šķiedru iekš neilona tinuma":)
Ceru, ka pats apzinies aizdomīgumu, ka spolīte ar šādiem navarotiem maksā lētāk par normāla brenda parasto monofilo. Ne asakas!
5.janvāris 2013, 17:31 | links
 
Bišku nepareizi iztulkoju, precīzāk laikam būtu, ka neilona šķiedrā ir iestrādātas fluorkarbona daļiņas. Bet vienalga nesaprotu, kāpēc tādas krutas fīčas maksā mazāk par labu parastu monofīlu?:)
5.janvāris 2013, 17:37 | links
 
Es ne iedziļinos ...kāpēc tādas krutas fīčas maksā mazāk par labu parastu monofīlu?:)Un pa visam negribu salīdzināt un zināt-kuram brendam ir tas labais parastais monofils!!!Es domāju ka Dragon vēl tirgo tikai Ventiņos,varbūt maldos.Nav bijušas man problēmas ar viņu auklām.Katram sava izvēle-makšķerējiet ar Salmo vai Milo utt. Tā pat Jūs man paredzēto zivi neizcelsiet,lietojot jebkuru super auklu!!DD Un netaisījos nemaz reklamēt to brendu.
5.janvāris 2013, 20:59 | links
 
Āķi, neņem pierē un neiespringsti - katrs ķer ar sev piemērotāko inventāru, neviens ne Tevi ne mani nepārtaisīs. Es te dzeru karstvīnu ar čomiem un pavisam nevainīgi tīri sarunas uzturēšanai pajautāju, kāpēc tāda izvēle uz auklu un diametru? Čpokš!
5.janvāris 2013, 22:51 | links
 
Es te kautrīgi iefiltrēšos sarunā ar: Kāda šķirba starp mono un neilona auklu ? Man te padāvināja Jaxon CARAT PREMIUM Nylon. Čo eto takoje un ar ko tā atšķiras no, piemēram Akara FUTURA ?
13.janvāris 2013, 20:22 | links
 
Varbūt man angļu valoda nav tā spēcīgākā, varbūt no žilkām nejēdzu, bet man liekas, ka tas monofilās auklas materiāls angliski apzīmējas kā Nylon. Latviešu valodā neilons laikam nozīmē kaut ko citu.
13.janvāris 2013, 20:49 | links
 
suitam.
Tur jau tā ģēla- nevar saprast, kas no kā taisīts. Cik es sajēdzu, ''parastā'' mono ir no kaut kā polietilēnam līdzīga, bet neilons arī Āfrikā ir neilons- stipra sintētiska šķiedra. Nu, pagaidīsim, ko teiks pārējā zivju ganiņu mafija.
14.janvāris 2013, 10:43 | links
 
nopirku Salmo firmas 0,12 mm sinking (grimstošā) nevaru pateikt ne plusus ne mīnusus, vienīgais vieglu mormeni var dabūt ātrāk uz grunti. bet interesē materiāls vai izstrādes veids kas panāk to pašslīkšanu!?
25.janvāris 2013, 12:52 | links
 
A kapēc tas Tevi interesē ? Strādā- značit labi !
26.janvāris 2013, 22:00 | links
 
šī aukla tur cik norādīts
14.marts 2013, 15:30 | links
 
nopirku Salmo firmas 0,12 mm sinking (grimstošā) nevaru pateikt ne plusus ne mīnusus, vienīgais vieglu mormeni var dabūt ātrāk uz grunti. bet interesē materiāls vai izstrādes veids kas panāk to pašslīkšanu!?

Salmons, 25.janvāris 2013, 12:52
neesmu speciālists, bet cik esmu lasījis, tad visticamāk pie vainas ir blīvums:)
14.marts 2013, 15:37 | links
 
šī aukla tur cik norādīts

vlDream, 14.marts 2013, 15:30

14.marts 2013, 15:37 | links
 
Priekš tāda striķa tas nav nekas.
15.marts 2013, 18:46 | links
 
Tuvojas sezona un galvā bardaks.
Kāda mono aukla ir laba? Interesē priekš upītēm un ezeriem.
Upītēm doma 0.16-0.20mm
Ezeriem doma 0.20-0.25mm

Tik nevaru izdomāt kādu ražotāju un kādas krāsas.
31.marts 2013, 22:46 | links
 
Spiningosi vai makšķerēsi?
31.marts 2013, 23:44 | links
 
Roliss
http://www.firmadragon.pl/index.php/oferta/yki-i-plecionki/yki/yki-dragon-momoi-i-toray/dragon-millenium-o2
Šīs auklas ir ļoti labas pagāšgad pamēģināju un super uz spinu uzliku 0.22mmm nu tur super!siametrs atbilst un ļoti liels plus ir šīm auklām ka ir vakuma iepakojumā nebojājas vakumā ilgi uzglabājas tā aukla svaiga nevis parastā iepakojumā un nezini ko nopirksi!Es poliski brīvi saprotu palasīju to visu un tas kas tur rakstīts ir patiesība!Uz doto brīdi neredzu alternatīvu šai auklai un plus vēl cena ap 3ls pa rulli un metrāža ar ļoti laba 150m-300m atkarībā kadai zivij domā auklu pirkt!Šogad citu nemaz no monofīlajām auklām nepirkšu!
1.aprīlis 2013, 11:11 | links
 
...sen nebiju tā smējies...!!!
Izrādās ,ka poļu valodas zināšanas ir auklas kvalitātes garants...
Anton ,sameklē kārtīgu MIKROMETRU...D.D.D.
1.aprīlis 2013, 22:23 | links
 
un ļoti liels plus ir šīm auklām ka ir vakuma iepakojumā nebojājas vakumā ilgi uzglabājas tā aukla svaiga nevis parastā iepakojumā un nezini ko nopirksi!
antonsb, 1.aprīlis 2013, 11:11[/quote]


:DDD
Nenorēkties.
2.aprīlis 2013, 17:10 | links
 
NU bišķi pārrakstījos un uzreiz jārēc!Točna kā mazi bērni!Doma bija ka ko tur viņi ir rakstījuši apraksts pa tām auklām viss tas tā ir un diametrs ar atbilst uzrādītajam!
2.aprīlis 2013, 18:36 | links
 
volvo
A tu zini Poļu valodu?
un iet runa pa to kas tur ir rakstīts aprakstīts pa šīm auklām atbilst patiesībai!Diametrs ar atbilst uzrādītam ir mērīts!
2.aprīlis 2013, 18:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager