Monofila auklas

...
Es neesmu smalku auklu cienītājs, bet pēc 0,20 mm pītās pamēģināšanas sapratu, ka celmus raut īsti negribu un man par resnu.

Hotentots, 22.aprīlis 2013, 21:48


Reizēm derētu arī uz tēmas nosaukumu paskatīties. :)
22.aprīlis 2013, 21:56 | links
 
hotentots, liela iespeejamiiba ir 0.1 vietaa nopirkt 0.12, kas pie tam tur 500 gramus nevis kilogramu
22.aprīlis 2013, 21:58 | links
 
hotentots, liela iespeejamiiba ir 0.1 vietaa nopirkt 0.12, kas pie tam tur 500 gramus nevis kilogramu

dzhi, 22.aprīlis 2013, 21:58

MAXIMā noteikti...:(
22.aprīlis 2013, 22:03 | links
 
Ak, piedodiet jel par to pīto/mono sajukšanu. Kam gan negadās :)

hotentots, liela iespeejamiiba ir 0.1 vietaa nopirkt 0.12, kas pie tam tur 500 gramus nevis kilogramu
dzhi, 22.aprīlis 2013, 21:58


Diametrs un izturība ir divas dažādas lietas.
Bet ar savu iepriekšējos postos teikto es gan biju domājis ko pavisam citu...
22.aprīlis 2013, 22:25 | links
 
volvo, pat maximu tur nevajag. Vienas no populaaraakajaam auklaam kuras intensiivi reklamee. Shogad 1. reizi saaku nodarboties ar zemledus copi un biju shokaa par tievo auklu maarketinga trikiem.
22.aprīlis 2013, 22:31 | links
 
Piekrītu Hotentotam, ka izmēram šajā gadījumā nav nozīmes. Tad jau jāstaipa sev līdzi pa bodēm mikroskops, mikrometrs, dinamometrs un mērlenta, lai ne tikai diametru, bet arī garumu pārmērīt varētu. Tāpat auklas resnumu būtu korektāk izteikt apkārtmērā nevis norādot diam., un, koroče, ir kur
kasīties... p.s. Vēl varētu pārdot uz svara, vismaz cena būtu godīga.
23.aprīlis 2013, 09:48 | links
 
Tāpēc amīši nelieto diametrus, bet gan izturību! Miers mājā!
23.aprīlis 2013, 09:52 | links
 
Tāpēc amīši nelieto diametrus, bet gan izturību! Miers mājā!

Bandito, 23.aprīlis 2013, 09:52


Padomā loģiski - elitārā laboratorijā veidots 0,10 mm striķītis turēs N vienības, bet kaktu manufaktūrā veidots tāda paša diametra striķis turēs varbūt tikai 0,2N. Tātad pēdējais izstrādājums, lai dabūtu N izturību, jātaisa resnāks.
Aiziesi uz bodi pirkt auklu ar izturību N un izrādīsies, ka esi ticis pie striķa īkšķa resnumā.
Tāpēc ir svarīgi gan diametrs, gan izturība. Cik tā izturība ir pamatota, tas jau cits jautājums.
23.aprīlis 2013, 10:00 | links
 
Nu tāpēc ir cenas un kvalitāte! Pats izvēlas atbilstošāko!
Bet cilvēks zin, ka ies copēt vietā, kur ķeras standartā 1kg lielas zivis! Ņems auklu, kura tur viņam vēlamo lielumu! Nav jēgas no viena diametra, ja viena tur 0,5kg, bet otra 1,5kg!
Labi, protams, ja ir pareizi diametri un izturības testi! ;)
23.aprīlis 2013, 10:05 | links
 
Amīši nav labākais piemērs. Viņi taisīja lietas ar rezervi neiespringstot uz cipariem (attiecas uz visām jomām).
23.aprīlis 2013, 11:22 | links
 
Par kvalitāti pārliecināsies vien procesā un tas jau ir PĒC nopirkšanas.
Aizvietot diametru ar cenu? Nu nez, nez...
23.aprīlis 2013, 11:43 | links
 
ja viena tur 0,5kg, bet otra 1,5kg!
Katrai savs brends,bet ražotas ...made in Japan!!Cik tad Japānai tās rūpnīcas?Labi,-dažas,un katrs pasūta ,viens teiksim 0.25mm auklu kura tur 5kg.,otrs to pašu 6.2kg.utt.Saprotams,japānim ir pasūtījums un viņš saliek kompī visus daudzumus izejmateriāliem,laikus,temperatūras,tehnoloģisko procesu utt.,un ražo.Viņš ražo uz vienām un tām pašām iekārtām katram pasūtītājam! Nekad japāņi nebūs tie-kuri atdos pasūtītājam 0.25mm vietā teiksim 0.258mm.Viņi ir daudz pedantiskāki par vāciešiem!Visa tā ciparu šmaukšana noteikti notiek aiz rūpnīcas robežām.Vai ražo Korejā, Ķīnā-bet līmē virsū "made in Japan"!
23.aprīlis 2013, 17:02 | links
 
Tāda sajūta apejot Rīgas veikalus,ka nemāku vairs pārbaudīt auklas izturību...cik veikalos iegāju,patestēt,visas plīsa pušu:( un ne jau tās tievākās testēju....rodas nevilšus jautājums,kā veikalā pareizi pārbaudīt auklu,lai neiegrābtos...
23.aprīlis 2013, 20:19 | links
 
Es veikalā auklai uzmetu mezglu un provēju.Vienreiz gan mani trieca,saraušot visas auklas.Agrāk jau bija diskusija par šo tēmu,ja nemaldos tad NG NG ar piedalijās.Lieta jau tāda ka nekur uz iepakojuma nav izlaides datums.,un ja tā aukla nomētājusies pa noliktavām vairākus gadus tad viņa ir beigta.
23.aprīlis 2013, 20:39 | links
 
Man arī kļuva neērti uz brīdi,kā mezgls tā pušu,slapini,neslapini...palūgs iziet:).Laikam jau veikalos nav svaigās auklas ienākušas.
Tad kakova h...turēt veikalā vecas auklas.Izmetam miskastē un tā arī pasakam ka nav jaunās vēl...
23.aprīlis 2013, 20:56 | links
 
Tad Tu biji tas idiņš, kurš šodien raustīja 0,20mm auklu ...., bļin tā aukla rokās griežās, ja to taisnā gabalā pastaiga, svaiga, ziemas sākumā ienākusi aukla..., Tu tikai pastāsti, kur Tev makšķeres montāžā sienās parastais, pašsavelkošais mezgls, kurš sevi pārgriež un kur Tev makšķeres montāžā sanāk raustīt metrīgu gabalu....

Ja grib, tad veikalā var rau arī 0,30mm pīto, ir tādi mezgli...

Auklai, ja gribi to pastaipīt, ir jāskatās uz spīdumu, tad tā ir svaiga, uz elastību, nav sažuvusi,
izturību ar cilvēka rokām pārbaudīt reāli nevar, sevišķi, ja vecis ap 100 un vairāk kg

Ja tas nebiju Tu, tad par idiņš piedod, ja biji.... Tad tas ir pelnīti, bet ar smaidu :):)
23.aprīlis 2013, 21:22 | links
 
Ir laba aukla Dragon firmai rullītis vakumā speciāli taisīts lai aukla ilgāku laiku var uzglabāt!
23.aprīlis 2013, 21:22 | links
 
Īstenīb sen jau vajadzēja ražotājiem uz iepakojuma drukāts izlaišanas datumu kā tas ir uz daudzām precēm lai pircējs patērētājs zina kad ir ražota prece!Bet protams tas jau nav izdevīgi veikalniekiem jo veikalos ir auklas kas stendā karājas vismaz trīs gadus!Un izskatas ka tas nekad nenotiks jo tad būs lieli zaudējumi veikalniekiem!
23.aprīlis 2013, 21:25 | links
 
Salmo veikalā nebiju gan:),bet plīsa pušu 0,25.Un nejau vilku,tā lai rokās griežas,viegli pavelkot mezglā pušu gan,bet saprotu ļoti labi,ka pārplēst var jebko,ja grib,bet nu nejau tik viegli...
NG-NG,ja es veikalā pērku auklu,man mezglus nevajag mest,lai pārbaudītu to izturību...
Kā tad lai pārbauda auklas...
23.aprīlis 2013, 21:42 | links
 
Salmo veikalā nebiju gan:),bet plīsa pušu 0,25.Un nejau vilku,tā lai rokās griežas,viegli pavelkot mezglā pušu gan,bet saprotu ļoti labi,ka pārplēst var jebko,ja grib,bet nu nejau tik viegli...
NG-NG,ja es veikalā pērku auklu,man mezglus nevajag mest,lai pārbaudītu to izturību...
Kā tad lai pārbauda auklas...

zzxxccvv, 23.aprīlis 2013, 21:42


Nu vecīt...Tu jau kā misters BĪNS gribi...nākamreiz noprovē āķus lūpā un pie reizes tad arī atkabināmo,tobiš paņem zivi līdzi lai būtu dostoverno...!!!:)))
23.aprīlis 2013, 21:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager