Monofila auklas

Tūlīt apskatīšos
22.decembris 2012, 23:24 | links
 
Bums, vispār jau pie mums mēdz rakstīt mistiskus testus. Ir veikali, kuros tirgo auklas kur testam lb pa virsu uzlīmē to pašu ciparu tikai jau ar kg mērvienību :D
22.decembris 2012, 23:23 | links
 
Bums, Tev gadījumā nav pie rokas 0.12? Interesanti cik viņai ir tests. Man diemžēl rullīša nav pie rokas, tā varētu ielikt
22.decembris 2012, 23:22 | links
 
Tiešām tests ir rakstīts un ar to ir jārēkinās Nav nekādu mistisko tonnu ;DD
22.decembris 2012, 23:22 | links
 

Vienīgā šaize ir tā ,ka tikko atnākušais sūtījums no Itāla ja ir gandrīz cauri :DD Bet solīja tuvākajā laikā jaunu -tas ir labi svaiga manta ir svaiga manta :DD
Es ieprekšējā postā nedaudz vienu nullīti pazaudēju 0.87 vietā jābūt 0.087
22.decembris 2012, 23:21 | links
 
Un ja rakstīts 1 kg tad to arī tur un ne kapeiku vairāk. Vispār jau ir visādi auklu testu webi, bet šķiet, ka Salmo tajos testos neesmu manījis.
22.decembris 2012, 23:19 | links
 
micuks tapēc jau 3 sezonu liietiju tikai Milo auklas Ja tur ir rakstīts 0,87 tad tur arī viņš ir nevis 0.10 vai 0.12 :DD
22.decembris 2012, 23:14 | links
 
Ko lai saka, tik pieauguši vīri un vēl ticat pasakām :D Aizejiet kaut vai uz Milo paskatieties uz japona matj auklām cik viņas maksā un kādus testus tur, un japāņiem tie testi, diametri ir vistuvākie realitātei. Zinot no kurienes Salmo aug kājas tuvākajā desmitgadē, ja vien nenotiks mega lēciens auklu tehnoloģijās, var necerēt, ka 0.12mm turēs 1.7kg
22.decembris 2012, 22:42 | links
 
Nu nevar tā ieciklēties un iespaidoties. Salasījos un nopirku šodien to svaigo salmo Grand Ice Magic. Nolēmu nomainīt uz sezonas sākumu 0,12, ko parasti lietoju ziemā- 1,75 kg, nu ok. Tinu uz makšķerītes, paraustu, kaut kā aizdomīgi viegli sadalās. Seko vienkāršs tests, 1 litra piena paka pie piesieta murmuļa, cēliens- paka pat nepakustās. Un nevajag stāstīt , ka tie nav pareizi testa apstākļi, zivi ķer nevis uz pareiza testa, bet gan uz auklā piesieta mānekļa. Nolēmu atkārtot testu uz pagājušās sezonas nolietoto STROFT 0,12- piena paka atraujas no grīdas uz vēļ ļaujas to krietni šūpot. Nu ir tas STROFT bišku dārgāks, bet tās ir kapeikas. Tā ka sū... ir tā aukla.
27.novembris 2010, 20:30 | links

tiko ieberzos identiskaa situaacijaa. Riit 1. reize uz ledus un kaadas 6 makshkjeriites apriikoju ar to @#$!@#$$ Grand Ice Magic. Peec testa man 0,12mm kuram vajadzeetu tureet 1,75 kg reaali tur ~800g Izsaktaas, ka ar tiem diegiem atstaashu piirsingos visas daargaas mormenes. Sajuutas ljoooti nepatiikamas.
22.decembris 2012, 22:28 | links
 
Es reiz Maximā nopirku auklu un nu jau gadus piecus točna, lietoju pavadām uz līņiem!Par tādu lēto brīnumu,atdotu ar vairāk naudiņas,bet neesmu vairs tādu redzējis!:(Ziemas copenēm citreiz arī gadus trīs nemainu auklas,ka tik tur!,,Kleibām"nesekoju.
11.decembris 2012, 14:06 | links
 
Bandīc,
skaidrs ka kāds pasmīnēs, es neapvainojos, un nesaku ka daru pareizi. Vienkārši no manām 30 makšķerītēm ir kādas 5 tādas, ko izmantoju ikdienas copē un tām auklu jātin katru sezonu jauna, jo pēc katras copes uz āliņģa malām nodilušo pusmetru rauju nost un pārsienu mormiškas. Bet ir man arī pāris tādas specifiskas makšķerītes, ko izmantoju labi ja reizi sezonā un tām es auklu katru gadu nemainu. Paskatos uz aci kā liekās, pastaipu uz izjūtām un lietoju tālāk.Pavasarī salieku visus loriņus somā un nolieku pagrabā vēsā vietā līdz nākošai sezonai.
11.decembris 2012, 12:13 | links
 
Ronny :D Kiinietis teica ka skandinaavu un noliktava Igaunijaa :D
11.decembris 2012, 12:05 | links
 
vitenahemots - no visiem pasaules auklu brendiem pašiem ražotne ir tikai pāris, pietam tās nav tās pašas populārākās auklas :):), auklas ražo lielie ķīmiskie kombināti, kuri ražo plastmasas šķiedru, nupat arī saņēmām viena kombināta 10 jaunas auklas paraugus, viena ar silikona, pārklājumu, viena mīkstāka, otra cietāka, viena super izturīga, bet nodilumizturībā zaudē citām, satinām uz makšķerēm un tagad ziemu testēsim kas ir kas, bet sviagai auklai ir ļoti grūti piesieties, auklas lielākais ienaidnieks ir vecums un sausums. Ne velti Lideru Pēteris savas ziemas auklas, pat 5+ gadus vecas, tur ledusskapī un copē ar vecajām auklām dziedādams. Diemžēl jebkura tieva diametra aukla, ja tā ir gadu nostāvējusi sausā, siltā telpā zaudēs savu izturību, diemžēl drukāt uz auklas spolītēm uztīšanas datumus nav reāli un.... tirgotājiem izdevīgi, pat japāņi to negrib darīt...
Tāpēc par vienu un to pašu auklu var būt tik ļoti dažādas atsauksmes, vienam patīk, otram nē, jo... kā tā aukla ir glabājusies līdz uztīšanai uz 'makšķerītes ziņu nav, arī man ir bijis, ka no 5 nopirktajām auklām reāli tikai 3 tur , divas liekās kā izkaltušas, elastības nekādas ....., pietam tā ir neatkarīgi no auklas ražotāja - tinēja.
Varu tikai pastāstīt, ka Salmo ir iegādājie auklu testējamo mašīnu, tādas ir tikai nedaudzām firmām, ražotājs to sola līdz pavasarim piegādāt un uzstādīt..., iet sarunas par to, ka jauno japāņu auklu uz spolītēm tīs uzreiz Japānā un pastāv cerība, ka uz auklām sāks drukāt ražošanas datumus ..., bet tā ir nākotne, pagaidām skatamies uz to, lai aukla būtu spīdīga, iepakojumi nebūtu noputējuši
11.decembris 2012, 11:49 | links
 
Šogad esmu krietni vīlies Salmo Grand Ice Magic'ā.. Gan 0.10, gan 0.12 pie lielākas zivs nevis ''dzied'', bet vienkārši pārplīst. Rezultāts: 2 copes reizēs 9 mormiškas pīrsingos.. Secinājums: Laikam nav svaiga, vairāk nepirkšu. Jāmeklē alternatīvas. ):

bandiic, 10.decembris 2012, 13:51
Varbūt liksies, ka reklamēju sponsorus, bet varu pilnīgi bez dilšanas teikt, ka Salmo Grand Magic lietoju jau gadus 4 droši vien (nu kopš parādījās) un dažām makšķerītēm tā arī neesmu vēl nomainījis - nav nepieciešams. Noņemu sezonas sākumā pusmetru, kas ir iesējams pajāts gar āliņģa malām, nost un sienu mormišku virsū. Ar roku pastiepju tā ar izjūtām vai neplīst un dodu ručkā. Pagaidām feili nav bijuši, mačos nevienu mormišku neesmu pazaudējis. Ar to gribu teikt, ka tik ļoti jau nu ātri tā aukla nenolietojas iepakojumā nostāvot vienu sezonu. Sapūst tikai tad, ja nomet vaļējo spoli kaut kur pa vasaru saulē.

suits, 10.decembris 2012, 22:39


0.10, 0.12 - 4 sezonas nemainot?? man tas kaut kā liek pasmīnēt.. cik reizes uz ledus uzkāp sezonā?
11.decembris 2012, 10:53 | links
 
ronny Nu lūk esam nonākuši pie ražotāja kurš hren viņu zin kur atrodās un hren viņu zin ko būvē :D
10.decembris 2012, 23:28 | links
 
Es nebūšu soģis šajā jautājumā ,jo tik dižas auklas nelietoju Augstākais sasniegums 0.32 Shimano Technium Pēc manām domām 0.4 auklas no visiem ražotājiem būs daudz maz līdzīgas Vienīgā atšķirība -cietība ,ellastīgums Man personīgi vairāk patīk mīkstās auklas Jo resnāka aukla jo mazāka varbūtība pieļaut tehniska rakstura trūkumus -materiāla viendabība Tievajam galam tas ir ļoti būtiski Savlaicīga platīna kalibrātoru nomaiņa u.t.t
10.decembris 2012, 23:26 | links
 
_paa_> kāda tev Somija :) http://www.atemi.ru/fishing/company/
10.decembris 2012, 23:23 | links
 
bums
Kādu Tu ieteiktu, labāko MF auklu ar labu izturību un sliktu atmiņu pie 0.4mm!? /gruntenei utt./
10.decembris 2012, 23:18 | links
 
Tas ir Bisness Lētāk nopirkt ātrāk pārdot Ja ir papandos nākamreiz to nepirks -tirgus konjenktūra
Ja ir nopietns piegādātājs piem Senses tad var taisīt biznesa prognozes Ja izkruķīta prece tad kā nostāsies :)) Ja ir tīkls kā viņiem -riski ir prognozējami Vienīgais lielu piķi vajag lai tās bodes piebāztu ar nomenkalatūru /sortimentu/ Tāds nu viņš ir kāds ir Visā visumā kāds kaut ko nopērk .Arī es un ne maz :DD Jāčeko akcijas atlaižu jezgas -tad jau viss ir labi :))
10.decembris 2012, 23:05 | links
 
bums
Bet Tu saproti, ka "Salmo" ir lielākais /pēc manām domām/ izplatītājs Latvijā! Viņi arī tirgu regulē, vai arī maitā!
10.decembris 2012, 22:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager