Monofila auklas

Labāk vispār nebūtu rakstījis......Makšķerējiet ar savām Salmo,Stroftiem un tt.,tad noteikti pēc piecdesmit copes reizēm nejutīsiet izmaiņas.
13.septembris 2011, 21:47 | links
 
Jā,rakstītam jau var neticēt un arī nekad neesmu 100% ticējis.Bet tomēr ja tev ir galā tā 8kg.zivs,tad Tev iekšējais mierinājums ir lielāks.Tīrā ūdenī jau nav problēmu,tur var ākstīties ar visādiem diegiem.Viss sākās tikai tad,kad Tev zivs ir jānotur-ka laist nedrīkst.Tad vajag auklu,ne viss diegu!
13.septembris 2011, 21:41 | links
 
Boroda> man jau liekas ka ar jebkuru 0,25mono ūdenī varētu pavilkt (pavilkt, ne izcelt) kaut saldētu pārsimt kg haizivi :)
13.septembris 2011, 21:38 | links
 
Tas ir -aukla domāta zivīm līdz 13kg!!!!!!
Āķi, dzīvām zivīm vai jau saldētām?
13.septembris 2011, 21:34 | links
 
Āķi pēc 5 copes reizes paņem auklu rokās un un ar tādu nelielu piepūli pamēģini pārraut Noteikti varēsi Ja man mūžā gadās kāda apčakarēšana tad uz to pusi vairs neskatos PRINCIPIĀLI .Un neviens man neko neiestāstīs
13.septembris 2011, 21:30 | links
 
aakkis> nu tā jau var uzrakstīt jebko, jo ne tik reti tiek izvilktas zivis kas svarā vairākas reizes pārsniedz auklas celtspēju ;)
13.septembris 2011, 21:29 | links
 
Es cik neesmu rakstījis par to testu(13kg.).Tas ir -aukla domāta zivīm līdz 13kg!!!!!!Ražotājs negarantē celtspēju 13kg.!!!
13.septembris 2011, 21:25 | links
 
aakkis> nu nez 13kg 0,25, kaut kā neticās, bišk pa trak :) Es šogad lietoju šādu:

Pārsteidzoši izturīga mezglos(Improved Clinch), stiepjot zacepos vēl nav trūkusi, vai nu āķi nolūzt, vai izvelku ar visu siekstu :) Nezinu gan cik tāda pie mums maksā un kur, čoms iedāvāja kā nevajadzīgu, jo pats tik ar pītajām.
13.septembris 2011, 21:14 | links
 
Ņem jau jauno
,diametru pārmērījis neesmu,bet patīk.Nesaku ka 0.25mm,resnumi ir dažādi.
13.septembris 2011, 20:59 | links
 
Dex > No Salmo ir tikai pītā .
13.septembris 2011, 18:50 | links
 
a,kaa ir ar salmo auklam?
13.septembris 2011, 18:09 | links
 
Dex > Ņem CHAMPION LINE , pārbudīta vērtība .
-STROFT , lai panāktu celtspēju palielina diametru , t.i ja rakstīt 0.2mm , tad faktiski ir 022,5-0.23mm Pat labāka par PERFORMANCE
-špinim JAXON- Crocodile Spining 0.27mm ,vizuli no zālēm ārā velku tāpat kā ar pīto.... :) !
Mezglu sien ar Clinch Knot (Improved)
13.septembris 2011, 15:08 | links
 
Var jau vienas dārgās vietā jemt divas lētās.Izturība jau vienāda, tikai lētās ātrāk nolietojās. Stroft ...ir kaut kas pa vidu ne īsti lētā ne īsti dārgā. Man jau liekas ja ņem tad rixtig dārgu vai nu super lētu.....
13.septembris 2011, 14:51 | links
 
nevaru tikt skaidrībā ar auklas firmām! cik dzirdu,tad visi reklamē Stroft,bet saka,ka mezglu vietas vājas! kādu tad labāk firmas auklu izvēlēties parastajai un kādu spininga makšķerei? runa ir par mono auklām! ieeju veikalā un kādu tur tik to auklu nav-visādi krokodili,pro,mega,super utt. kādreiz auklu ņēmu lielāko un ar lielāku kg virsū,bet tagad kad prāts drusku apskaidrojās,sāku apdomāties! :D
13.septembris 2011, 14:11 | links
 
Es esmu dusmigs, ieshu uz to veikalu shitadu meslu iesmeret nu sorry!

Garantiaj ir :D pie pirmas copes jau nobruka tas ir ta verts, betnu ko darit ar tadiem kretinu pardevejiem
11.septembris 2011, 22:23 | links
 
ArtursK

Ko lai saka man arī viena Robinson spole pie slodzes sāk gaudot bet noņemot kaseti un griežot pa tukšo bez slodzes viss ok.Manas domas tas kāds brāķis.
11.septembris 2011, 22:19 | links
 
Bet snakonja ir problema gultnjos
11.septembris 2011, 22:13 | links
 
ArtursK > Ko daudz var pateikt šādā veidā .
1. noņem kaseti un pagriez spoli , paklausies..
2.Lai aukla atrodas uz ietinējrullīša , es domāju lociņš , ciet un aiz auklas galiem stingri pavelc uz vienu un otru pusi . Vai čirkst uztinēj rullītis .
11.septembris 2011, 20:51 | links
 
Nav gadiiena spololei gultni beigti?
11.septembris 2011, 20:36 | links
 
Neko. Ļauj dabai savu gaitu iet.:)))
11.septembris 2011, 20:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager