Monofila auklas

No savas puses, varbut bums piekritis -

Salmo feeder, salmo spin jaunaka salmo linija, tauta iecienita un atsauksmes ari labas,(2.45ls veikala),

no letakam serijam Champion line kkads polju veidojums bet itka dzeki shaja foruma slaveja

un protams auklu karalis Suffix auklas.. top 1 visos aspektos , bet padargas...

droshvien ari Daiwas auklas labas bet reti kurs tas lieto un reti kuros veikalos

No pitajam tas pats Fireline, Salmo braid
21.maijs 2011, 19:35 | links
 
bums
Kādas firmas auklu tu ieteiktu?
21.maijs 2011, 19:29 | links
 
Salmo Spin auklas serijai ir laba nodilumizturiba taka ta ir izstradata tiesi spiningam un biežiem iemetieniem, - uz spininga lieku 0.22 diametru taka parsvara metaju no laivas vai no krasta kur nevaretu but zacepi, sanak smuki tali iemetieni un aukla strada ka nakas,
21.maijs 2011, 19:28 | links
 
Nu nez spiningam likt jaxon auklu , man butu riskanti, pec nedeljas kad aukla nodils ir risks noraut savus dargos manekljus, jo aukla vairs pat 2kg netur
21.maijs 2011, 19:26 | links
 
Puika neņem to auklu Es arī uz viņu mistiskiem testiem iegrābos Ar manu intensīvo copi aukla noģība pēc nedēļas ;DD
21.maijs 2011, 18:58 | links
 
man ir tā pati jaxon aukla. pagaišsezonu visu nocopēju nebija ne vainas. kad mēģināju atkal pavasarī atsākt to štelli tad... izrādijās pa ziemu bija palikusi dikti trausla, bet nopirku priekš šīs sezonas atkal to pašu 0.25 es esmu ar viņu ujj kādus zarus vilcis no ūdens ārā.. godīgi sakot šodien pirmo reizi norāvu - ieķērās kautkāda baigi lielajā zara - bet tomēr kadu metru, divus pavilku. secinājumi - priekš vienas sezonas aukla tīri tā neko ja neko labāku neatradīšu pirkšu ārī nakmgad. vispār šitais jaxons man virsū ir arī gruntenei un pludiņam :D pagaišgad viņa saucās''spining'' bet šogad to pašu ar to pašu krokodilu virsū ar uzrakstu ''premium'' :D
21.maijs 2011, 18:47 | links
 
Salmo linija nav slitka galvenais lai nav jaxoni, mikado un citi polju sudi ar sagrozitiem diametriem un auklas izturibu
21.maijs 2011, 18:04 | links
 
Arī izmantoju salmo feeder auklas gan butēm, gan pludiņmakšķerei. Vispār ļoti patīkamas auklas - pati par sevi diezgan mīksta un tai pat laikā nav elastīga. Uz butēm 0,35 liekas nu ļoti laba.
21.maijs 2011, 17:02 | links
 
mazkaln, pie PF vajadzētu būt. Es nezinu, kur tagad ir viņa veikals. Prasi forumā...
21.maijs 2011, 00:11 | links
 
Zivnieks
paņēmu gan feeder, gad spin. Iepriekš pirku Stroft auklas, bet viņas ir pārāk elastīgas, spinim īsti neder. Domājams, ja ir laba spole, un labi noregulēta bremze, šai auklai ir jāstrādā labi. šodien izmēģināju, likās tiešām laba.
20.maijs 2011, 23:21 | links
 
Varbūt kāds var pateikt,kur iegādāties Stren Original mono auklu?
20.maijs 2011, 22:06 | links
 
kuzijs
a tas, ka metas un veļas, nedomāju, ka ir auklas vaina :))
20.maijs 2011, 20:10 | links
 
es visu laiku, kopš parādījās salmo feeder aukla izmatoju tikai to (no šīs pasas sērijas), gan priekš pludiņiem (dzīvajām) gan spinim...tā ir forša, stīva, ar mazu elestību, un izturība arī ir ok, priekš manis tas kas vajadzīgs, šogad uz spiņa pārgāju uz pīto, bet ar pludiņiem, kā arī, kad braukšu būtēs uz jūru izmantošu tikai salmo feeder :)))
20.maijs 2011, 20:10 | links
 
Nez, man ir tā 0.22 spin aukla SALMO, pirku svaigu SALMO veikala nesudzos aukla ka aukla neko ipashu nesaskatu
20.maijs 2011, 20:00 | links
 
zemāk jau rakstīju uz fiksu roku nopirku 0,30 ...vīlos cieta ,sausa , metas un veļas....
20.maijs 2011, 19:55 | links
 

Kāds ir spiningojis ar šo auklu, kādas atsauksmes, domāju likt 0.18 vai 0.20, un pamānīt kādu zivtiņu
20.maijs 2011, 19:47 | links
 
LISA,willow lūdzu sakat kur iegādajama jūsu pieminētā aukla 0,2 un tievāka,ko izmantojat forelēs,vajadzība mikrodžigam.Pagaidam -puslīdz dūmakainais sufiks,bet vajag alternatīvu.
20.maijs 2011, 16:37 | links
 
sorry! Kamatsu (bet tas cik zinu praktiski viens)
7.maijs 2011, 09:01 | links
 
nedēļu apakaļ dāvanu vajadzēja papildināt ar auklu. Pīto negribējās likt, jo tā ir pārāk subjektīva un intīma izvēle - piemeklēju monofīli. Uzrāvos uz Kamasan. Peec parametriem skaisti, pēc taustes skaisti, pie zacepa ar bija skaisti. redzēs kā brālītim kalpos, bet pirmais iespaids bija ļoti labs.
7.maijs 2011, 08:56 | links
 
Ja perku auklu tad SALMO specializetaja veikala, tur skaidrs ka aukla ir svaiga no piegadataja,

mazum bodes parasti auklas stav entos gadus, tapec zud auklas kvalitate
6.maijs 2011, 21:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager