Monofila auklas

Man patīk SAKAI aukla no monofīlajām .
27.novembris 2010, 20:36 | links
 
Nu nevar tā ieciklēties un iespaidoties. Salasījos un nopirku šodien to svaigo salmo Grand Ice Magic. Nolēmu nomainīt uz sezonas sākumu 0,12, ko parasti lietoju ziemā- 1,75 kg, nu ok. Tinu uz makšķerītes, paraustu, kaut kā aizdomīgi viegli sadalās. Seko vienkāršs tests, 1 litra piena paka pie piesieta murmuļa, cēliens- paka pat nepakustās. Un nevajag stāstīt , ka tie nav pareizi testa apstākļi, zivi ķer nevis uz pareiza testa, bet gan uz auklā piesieta mānekļa. Nolēmu atkārtot testu uz pagājušās sezonas nolietoto STROFT 0,12- piena paka atraujas no grīdas uz vēļ ļaujas to krietni šūpot. Nu ir tas STROFT bišku dārgāks, bet tās ir kapeikas. Tā ka sū... ir tā aukla.
27.novembris 2010, 20:30 | links
 
Nezinu cik reizes esmu atkārtoji... atkārtošu vēlreiz - Medžiks ir ļoti laba aukla par tādu cenu, par kādu to tirgo. Tā ir japāņu aukla - ne jau NG sēž šķūnīti un pet pudelēm tin auklas. Pats personiski un mani paziņas ir mērījuši ar visādiem mikro, digi un citādiem metriem - tā pirmkārt atbilst savam izmēram, otrkārt tā ir gana stipra un noturīga. Es lietoju 0,08 līdz 0,12 mm. Saprotu, ja kādam patīk cietās auklas. Šī tāda nav - aukla ir gana elastīga. Ja kāds ir uzsēdies uz cietajām auklām, tad jāmeklē citas alternatīvas. Bet man medžiks ir tieši laikā.
24.novembris 2010, 12:39 | links
 
Salmo auklām nav nekāda vaina.Ziemā lietoju Grand Ice Magic un viss notiek.Agrāk ir bijušas citas,bet tagad nemaz vairs uz citām neskatos.
P.S.Ir cilvēki,kas vārdu Salmo uzskata par lamu vārdu,taču manuprāt tas tikai ir mīts,kas tautā ir iegājies.
24.novembris 2010, 11:52 | links
 
salmo auklām nav nekaadas problēmas !pašam ir un labāku nesmu vel meginajis , var būt labāka ir STROFT ?!:d IR pieredze nevajag man tādu !savukārt - vecumu ,nodilumu un pārējām problēmām reku ,šeku [tā nav reklam,tā ir dzīvē noticis]ja šogad viens vīrs izvilka karpas uz 3kg divas un turpināja ar to pašu auklu visu vasaru un nesarāva !auklai nu 4gadi :d stāvejusi garāžā mitrums ,sals un citi ,vnk man pierāda ka varu uzticēties salmo, protams ,ja ķīnieši sāks aktīvāk sadarboties tad jau būs pašam auklu jātaisa
24.novembris 2010, 11:46 | links
 
Makšķerlietu pasaulē ir divas firmas SALMO, viena ir poļu, kura ražo TIKAI voblerus, otra ir 100% latviešu firma, kura tirgo uz aptuveni 20 valstīm, SALMO savas lietas ražo un pasūta 12-13 valstīs.

Konkrēti par auklām, Grand Ice Magic un Flurokarbon ir ražotas Japānā, pārējās ir ražotas Vācijā.
Par auklu izturību, tiešām ir ļoti svarīgi, lai tievo diametru auklas, teiksim līdz 0.12mm ieskaitot, būtu svaigas, resnākām novecošanas process nav tik ātrs, tieši šī iemesla dēļ mēs Salmo veikalos katru pavasari nocenojam visas tievās auklas un vasaras sezonas beigās neizpirktās vienkārši norakstam, lai uz ziemu vienmēr būtu svaigas, zinu, ka tā dara arī daži citi veikalnieki, kur saimnieki ir copmaņi, bet ir ļoti daudz veikalu, kur aukla var nostāvēt arī 2 un 3 gadus, pērkot tievo diametru auklas ir jāskatās, lai spolīte nebūtu noputējusi un lai aukla būtu spīdīga.
24.novembris 2010, 09:04 | links
 
paldies ,aakkis ! un tomelam redzi ka ir cilvēki kuri var atbildēt bez lekšanos !
23.novembris 2010, 23:02 | links
 
Es pats vispār vairāk pēdējos gadus pērku MIKADO un MIstrall auklas,bet var iegrābties uz jeb kuru.Viss atkarīgs cik svaigu dabon to auklu,ja viņa jau divus gadus ir pa skladiem dabūjusi dažādas temperatūras svārstības, tad nopērkot tādu--zūd tai ticība(kaut gan svaiga viņa ir perfekta)un otreiz nepērku ar tādu zīmolu.Tā man ar Salmo,Stroft ir gājis un vēl ar citām.Ir viena 0.13mm Mikado uz ziemas copenes jau gadus 10it,pamēģināju un vēl viņa stipra.Es vispār nekad nemainu auklas visiem kātiem vienlaicīgi,bet sezonas laikā pakāpeniski,ir jau man viņu ar kādi divi duči(tie tik aktīvie,pa atvilknēm nezinu).Pa SALMO auklām man nav ne kāda pieredze,to vienīgais tagad nopirku pa kuru te runa izcēlās.Vispār nav man saprašana un negribu saprast..salmo,salmo..kur,kas ko ražo tai salmo. Ieej DOMO,Maksimā visos stendos it kā lētais SALMO!Tas mans viedoklis.
23.novembris 2010, 22:53 | links
 
Labi ,jau labi,te paši būsiet konusā!

austrumu gudrie!!
23.novembris 2010, 22:07 | links
 
tas nozīmē,ka aukla ir konusā???
:DDD
23.novembris 2010, 22:01 | links
 
:))))
23.novembris 2010, 21:59 | links
 
Āķi, tu ierakstīji:

"Ir man daudz makšķerītēm uztīta šī aukla Mistrall Amundson no0.08-0.3mm ražo."

A apakšā iekrāvi Salmo Ice Red bildi.
:DD
23.novembris 2010, 21:58 | links
 
vieplis,te rakstīts "salmo" http://www.fishing-price.ru/salmo_leska_mono_zim_hi_309345.html uz spoles ar,ai te jau visiem atbildēt var nojūgties!
23.novembris 2010, 21:56 | links
 
Āķi, tev ar to iepriekšējās auklas bildes aprakstu nav misēklis sanācis?
:))
23.novembris 2010, 21:34 | links
 
Es nezinu kur ražo,man ir šāda ar

te labi redzams,tikai mazā 50m spolīte,0.14mm=3kg.,bet nav tikai tā Spin uzraksta,viss pārējais tāds pats,netā neparādās tāda,fočēt ne gribās.
23.novembris 2010, 21:32 | links
 
Tur taču rakstīts SALMO,japāņu tehnoloģija.
23.novembris 2010, 17:54 | links
 
Only SUNLINE
23.novembris 2010, 17:41 | links
 
Ir man daudz makšķerītēm uztīta šī aukla Mistrall Amundson no0.08-0.3mm ražo.
23.novembris 2010, 15:29 | links
 
Ziemā sapaļus uz kilogramu vilkt... jopcik bumbiņ!:DDD Ja atklāti, tad man laikam arī kaut kāda 0,14 bija - jo esmu mainījis orientāciju un atgriezies pie bļitkošanas:D Mormiškot dabūju ļoti maz :D Un tur laikam reznākā 0,12 bija, pavasara breksim.
22.novembris 2010, 19:40 | links
 
Es nesaku,ka ar 0.16mm strādāju,tikai tas tai bildē.Ir man arī uz kātiņiem 0.16mm,bet pārsvarā no 0.12-0.14mm.Ar tām 0.0...mm upes straumē tikai var mānekļus zivīm lūpā atstāt un zivis traumēt!Ko ar to diegu 1.5m dziļumā tiksim sapalam ap kg.izdarīsi=svars,straume un +zivs spēks.Man nav pretenziju,lieto katrs ko vēlas.
22.novembris 2010, 19:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager