Monofila auklas

Salīdzinājumam SLR 0,18 no Mavera piedāvājuma ar mikrometru uzrāda 0,182
11.marts 2010, 15:17 | links
 
Tikko nopirku Salmo RED MONO 0,15 šņorīti un biju nepatīkami pārsteigts, kad pārmērīju to ar mikrometru. Īstais izmērs izrādījās 0,181 :(
NG tak dižojās, ka Salmo auklas atbilst norādītajiem datiem. Nu vismaz diametrs ...
11.marts 2010, 15:12 | links
 
pamēģināju jauno "brīnumu" - Salmo Ice Magic. 0.10 mm, teikšu godīgi- mēsls pēdējais, to auklu tik viegli var pārraut ar rokām, mezglā vispār netur. Pinās visu laiku, jo copēju 7-8-9 metru dziļumā.Nezinu, varbūt tāpēc, ka sen nebiju copējis ar 0.10 mm. Parasti ziemā copēju ar 0.16 mm, tagad ar Mistrall- ļoti laba aukla- laikam pie tā arī pieturēšos, varbūt noriskēšu uzlikt 0.14 vēl, bet tievāku gan ne! ar diegiem toč nav aršana!negribas, lai kilogramu un smagāks asaris aizpeld ar mormišku mutē švakas auklas dēļ. Tas tā, no manas pieredzes ziemas copē.
2.marts 2010, 14:48 | links
 
man starp citu sarkanais brīnums arī ne visai. Pieļauju bļlitkai ok - kkaut kādu 0,14 - 0,16. Es arī neesmu karbona fans. Man patīk mīkstākas un elastīgākkas auklas, turklā tās ir reāli švakākas savā stiprībā... tikai pret berzi it kā labākas .... nezinu... man ne visai... Salmo arī ir dažādas auklas - man patīk japāņi... konkrēti maģiskā aukla. .. labi... es šo diskusiju beidzu... tāpat jau visi zin ar ko es copēju :D
28.janvāris 2010, 10:32 | links
 
vakar vot izmēģināju to sarkano Salmo auklu(-20 sals)manuprāt diezgan okei-uz ledus labi redz kur aizķerās =).Man kāa jau loham patika gan,0.1provēju
ne asakas,un sargiet sevi =)
28.janvāris 2010, 09:44 | links
 
0.06 mm Stroft GTM reāli ir 0.072 mm, 0.08 mm Stroft GTM reāli ir 0.095 mm. 0.06 mm Stroft lai arī melo, bet ir izturīgs - mačos 300 gramu bonusu kā skābeni. Seaguar fluorkarbonam un Smart SLR diametri nemelo nemaz.
martins - medžiks nebija pa rokai - nepamērīju!
28.janvāris 2010, 09:03 | links
 
nu sarkanais salmo brīnums mani nepārliecināja.-17*ar mazo mormišku 0,08mm spirāli bija pagrūti dabūt lejā,kur nu vel kaut ko izspēlēt.biju spiests izmantot 0,15mm fluorkarbonātu.stiprība ok.vilšanās diezgan liela,jo pērn neviena aukla nebija tievāka par 0,10mm un ar tām pašām mormiškām varēja šancēt labi.
28.janvāris 2010, 00:08 | links
 
aakkis - a man nav vienalga - ja es pērku0,1, tad es gribētu lai tā nav 0,11 vai 0,12. Jo ja es gribēšu makšķerēt ar 0,12, tad nopirkšu attiecīga diametra auklu.
27.janvāris 2010, 17:11 | links
 
Mērot ar mehāniskajiem (ar skrūvi pievelkami) mikrometriem tās simtdaļas nemaz tik precīzi nevar noteikt.Mazliet piegriez stingrāk un Tev tās daļas mazāk rāda.Un man ir po,vai viņa ir 0.11,vai 0.13mm,man galvenais,lai es esmu pārliecināts ka tas 0.5kg asaris man straumē nenorauj to mānekli.
27.janvāris 2010, 16:41 | links
 
Man LJ kā atslēgu piekariņi ir gana labi :) Protams, noķert var kko arī ar LJ, bet tas tā pat kā ar 0,1 kg asari, ar nerviem :P
27.janvāris 2010, 14:13 | links
 
starpcitu Lucky john rotiņi (jaunie) ir baigi ok. Par auklām ir tā, ka kilogramīgu asari var noraut arī ar 0,18, (nekvalitatīvs mezgls un rauj ar raušanu ārā), bet pie labiem nerviem un apstākļu sakritības var izvilkt ar 0,1.
27.janvāris 2010, 14:00 | links
 
Tik smalki neesmu viņas preperējis, bet noteikti pievēršu lielu uzmanību mezgliem, jo žilka var būt 0,XX mm, bet sūdīgs mezgls izturību samazina uz pusi. Katram māneklim pielietoju savu mezglu un tad tā štelle darbojas. Diametram tomēr tik lielu uzmanību nepievēršu, jo tuvu jau norādītajam viņš vienalga ir!
Iisteniibaa cemme uz magic, jo asaris taads, kas plakaniski 130mm nostājās parādīja savas smukās melnās centimetra platās strīpas un aizgāja ar visu "copes dienas" murmuli, tapēc tādā dusma uz magicu un visu nomainiiju atstaajot šo žilku rezerevs variantam ;)
27.janvāris 2010, 13:54 | links
 
mirtin , ar mikrometru jāprot rīkoties:) , viegli un nemaz ne nervozi,pēc pirmās tevis saceltās panikas decembrī 5 dažādas auklas pārbaudījām , vācietim nemaz tik traki kā raksti naf , 5%
27.janvāris 2010, 13:07 | links
 
dzhams - par rotiņiem neko nevaru pateikt, jo nelietoju. Bet aukla ir ļoti laba. Es japāņiem ticu. Protams, ja paņem vācieti 0,1 un medžiku 0,1... tad varbūt šķiet, ka vācietis ir stiprāks. Bet kad paņem un ieliek mikrometrā, tad tā starpība kļūst skaidra. Ar parasto mikrometu pats šosezon pārbaudīju - medžiks sakrīt 1/1. Savukārt Vācieši melo ka ausis kust :DDDD un rakstītais 0,1 , reālli ir labu kārtu resnāks :D
27.janvāris 2010, 12:58 | links
 
Iespējams manai copes tehnikai - piecirshanai - vilkshanai vairāk piemērota cita aukla! Sāku ar 3 veidiem no 0.08 līdz 0.14, bet divi kuprainie norāvās un ir ar pirsingiem, tapēc pārgāju uz citām! Bet par daudz to Poļu Salmo un Lucky J s - NG un pārdevēji slavē! Spilgts piemērs, NG mepps rotiņus salīdzina ar lucky J rotiņiem un pat nosauc par labākiem.... :D :D :D līks aiz smiekliem lasot ko tādu.
27.janvāris 2010, 10:30 | links
 
dzhams - interesanti kādu diametru tu lieto? Man ir no 0.08 līdz 0.16. Perfekta aukla pa tādu cenu, kas turklāt atšķkirībā no vācijā ražotiem draņķiem perfekti atbilst diametram. Varbūt tu esi pieradis pie cietāmauklām, kas pārsniedz uz kastītes uzrakstīto diametru, bet Medžiks ir labākā aukla kuras kvalitāte reāli pārsniedz tās cenu. Es nestrādāju Salmo veikalā, man nospļauties par viņu apgrozījumu, man ir viedoklis par veikalā esošo kārtīibu un visiem kas tur strādā un arī NG, taču es saku to, ko pats esmu pārbaudījis n konstatējjis. Medžiks ir šobrīd ir labākā kvalitātes un cenas attiecība, kāda Latvijā nopērkama veikalā. Piedāvāsiet labāku, pārbaudīšu, pārliecināšos :DDD
27.janvāris 2010, 09:24 | links
 
Mistrall laba un lēta aukla! Patīk ka viņa elastīga un brangais ka uzsēžas rokās var just katru saspīlējumu un max robežu!
....Nez mani kkā šogad pieviļ Salmo ICE magic! Izskatās pēc kārtējā NG reklāmas trika, aukla nav varbuut slikta, bet noteikti neatbilst savai cenai!
27.janvāris 2010, 09:13 | links
 
Es pērku veikalā un cena pieņemama,vispār Mistrall manām vajadzībām mani pavisam apmierina.Pēdējā laikā pārsvarā ar Super Strong auklām makšķerēju.
26.janvāris 2010, 21:49 | links
 
 
aakkis: Kur tu dabuji monofila auklu ,,AMUNDSON FEEDER,,???;)
26.janvāris 2010, 17:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager