Monofila auklas

man personīgi netraucē.šo to arī noķeru:)
1.jūlijs 2009, 19:11 | links
 
Riņķi viens un cik mīksta-elastīga aukla.Vēl auklas savērpšana,var būt uztinot savērpj vairāk,kā pēc iemetiena iztaisnojas.Vienkārši biežāk jāvelk zivs,labāk iztaisnos.
1.jūlijs 2009, 12:31 | links
 
Riņķi viens un cik mīksta-elastīga aukla.Vēl auklas savērpšana,var būt uztinot savērpj vairāk,kā pēc iemetiena iztaisnojas.Vienkārši biežāk jāvelk zivs,labāk iztaisnos.
1.jūlijs 2009, 12:31 | links
 
Tā pītās skanēšana zināmā mērā ir atkarīga, kādi riņķi spinim. Man viena un tā pati Powerpro savādāk dziedāja un cita kāta - Salmo spinim skaļāk, Shimano klusāk. Arī jauna aukla, kamēr apvalks svaigs, būs skaļāka.
1.jūlijs 2009, 11:40 | links
 
Man monofilā tāpat skan, domāju, ka spoles vaina... mošk kāds gultnis bez eļļas...
1.jūlijs 2009, 11:03 | links
 
Lūdzu izsakiet savas domas - Pitā aukla diezgan skaļi skan, kad to tin uz spoles, vai šis troksnis neatbaida plēšoņu no mānekļa?
Atvainojos, ka runa nav par maonofīlo auklu.
1.jūlijs 2009, 11:01 | links
 
zinu.:)))
17.decembris 2008, 23:08 | links
 
taads piedavajums ir baigi riskants :D
17.decembris 2008, 22:51 | links
 
marex1.nelecies,uz taviem jautājumiem esmu atbildējis arī agrāk.redzu,ka gada laikā nekas nav mainījies.ja tava dzīvesvieta nebūtu rēzeknes pusē,ja pareizi atceros,tad sen jau tevi būtu paņēmis līdzi uz copi un parādītu vismaz tik daudz,cik pats esmu apguvis.labāk kā nekas.lai copētu nav vajadzīgs dārgs ekipējums.galvenais ir saprast kur meklēt zivi un kā viņu noķert.ja solies būt daudz maz sakarīgs un neapnicīgs,tad vari uzdot kādu jautājumu ar e-pasta starpniecību.brīdinu-katalogos nerakņājos un copei izmantoju to,ko reāli varu atļauties.gaisa pilis nebūvēju.
17.decembris 2008, 22:43 | links
 
1.kaart beidz murgot un 2.kaart tas nav nekaads superkomplekts ! lol :D
17.decembris 2008, 15:23 | links
 
marex1.kam tev tas viss,ja šis auklas nepirksi.lielāki testi tiek uzrādīti cietajām auklām.vai atbilst patiesībai tas ir cits jautājums.beidz sapņot par copes superkomplektu un sāc taču reāli copēt.
16.decembris 2008, 22:44 | links
 
Labvakar!Pēc jūsu viedokļa labakā monofīlā aukla spiningam no Shimano?Man Shimano auklā nepatīk tas ka ir lieli diametri bet maza izturība?Ko teiksiet no savas pieredzes,kā ir ar izturību?
Un kāda diametra no shīm auklām ieteiktu ķert ciet?

1)Monofila aukla Shimano Speedmaster SP (NRM)
2)Monofila aukla Shimano Antares Silk Shock (NRM)
3)Monofila aukla Shimano Technium (NRM)

Paldies!
Pateicos par sapratni! :)
16.decembris 2008, 21:57 | links
 
Seaguar auklinjas ir veikalos Copes Nams Siguldaa gaales 12/1 un Riigaa Miera 78 :)
4.decembris 2008, 23:42 | links
 
Jaa esmas veikalos ir gan SEAGUAR auklas..
29.novembris 2008, 14:00 | links
 
Par Sufix auklu labaaku neesmu redzeejusi,vienkaarsi super auklina...Ieteiktu pameginat
29.novembris 2008, 13:57 | links
 
kaads nevareetu ieteikt kaadu forshu,izturiiigu auklu prieksh ziemas njuu taaadu liiiidz maksimums 0.1 ieteiucams monofilo........
paldies.
28.novembris 2008, 22:20 | links
 
šķiet,ka tev nebūs taisnība.
28.novembris 2008, 21:36 | links
 
marcina ir 450grami pie kam so mervienibu lieto tikai britu salas un ja uz iepakojuma rakstits kg tad ta ari ir jo marcinai ir cits apzimejums
28.novembris 2008, 20:57 | links
 
Gunta
Auklas testu parasti nosaka sausā veidā, bez mezgliem un bez maz vai iztabas temperatūrā. Pie tam mono auklas staipās - piemēram ja mono aukla tur 1 kg, tad pītā ar tādu pašu testu velkot zivi trūks daudz ātrāk. Pats ziemā lietoju SLR, kurai 0.07 mm tests ir 1 kg - parēķinot aukstumu, gaismas un ūdens, kā arī aukstuma ietekmi, plus vēl mezgls - tests varētu samazināties 30 %. Man vismaz personīgi tā liekas.
28.novembris 2008, 09:19 | links
 
guntiņ:)ar tādiem pigoriem nenodarbojos-viss uz tausti un izjūtām.:)))
27.novembris 2008, 21:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager