Monofila auklas

Snipiens- mums nemaz nav biezā monofilās auklas gala :):):), ziemā ir citādāk,tur nav svarīga nodilumizturība, kas vasarā ir viena no svarīgākajām lietām
23.aprīlis 2013, 22:05 | links
 
NG-NG
Kāpec Salmo uz auklu iepakojumiem nedrukā izlaišanas datumus lai cilvēki zina cik svaiga ir aukla?
23.aprīlis 2013, 22:05 | links
 
Sikais18- šodien tieši par RAideri arī bija strīds :):):), auklas vecumam nav būtiskas nozīmes, ja aukla stāv vēsā un mitrā vietā, tad aukla ir spīdīga un elastīga, nostāvot pāris mēnešus sausā un siltā vietā, vēlsaulē pati labākā aukla izcepsies.
Divkārtējais PAsaules čempions LIderu PĒteris ziemā copē ar 5-7 gadus vecām auklām, glabā spolītes maisiņā un ledusskapī un auklas tur godam, ne aiz skopuma vai nabadzības, vienkārši viņam ir ticība tām auklām :):):)

Piemēram štekeriem un bezriņķiem , kur saivas taisam 2-3 gadiem, makšķeres sienam uz flurokarbona, jo tas noveco biki lēnāk :):), uz spoles gan flurokarbona man nav pārāk labi sevi rādījis
23.aprīlis 2013, 22:04 | links
 
tās dārgās monofilās auklas man nav pierādijušas sevi kā diži ilgspēlējošas, tik un tā uz sezonas beigām sāk zaudēt savas īpašības. To NG!

Nu vecīt...šitos vārdus Tev priekšniecība nepiedos...!!!:)))Rīt neviens vairs nepirks ,,biezo galu"!!!:)))
23.aprīlis 2013, 21:58 | links
 
Kad sāks uz iepakojuma drukāt izlaiduma datumus tad varēs arī aptuveni pateikt cik svaiga aukla!Bet tas jau točna nenotiks!!Veikalniekiem būs lieli mīnusi!Pats biju liecinieks Gards veikalā Opis nopirka 0.22mm Iguanu mono auklu prasa pārdevējam vai laba un svaiga protams svaiga laba aukla šis nopēr pēc 2min nāk iekšā atpakaļ veikalā kā diegs plīst pārdevējd davai tad ka nepareizi pārbauda blā bla tās tik ir kārtējās atrunas lai tik iesmērētu!Tak kautkā jau ir jātiek valā no vecām auklām!
23.aprīlis 2013, 21:55 | links
 
NG NG ja tas man,tad tā raustīšana man notika gadus piecus atpakaļ.
23.aprīlis 2013, 21:55 | links
 
Ja godīgi, tad tikai vizuāli, spīdums un nenoputējis iepakojums, ja aukla sveša, es eju citu ceļu, izvēlos vidējās cenas vācu auklas un mainu, tikko tās sāk zaudēt spožumu un elastību, reāli iznāk, ka vairāk lietotajām makšķerēm (2-3) nomaiņu auklu pavasarī un tad kaut kad augusta beigās septembrī, izmaksā tas latus 5 (2*2,5), toties esmu mierīgs, ka aukla ir svaiga un laba, tās dārgās monofilās auklas man nav pierādijušas sevi kā diži ilgspēlējošas, tik un tā uz sezonas beigām sāk zaudēt savas īpašības. Man sezonas sākumā auklas jāmaina makšķerēm 10 (ikdienas un maču kāti+ jaunekļa makšķeres pāris :):) ), tāpēc izvēlos savu variantu :)
23.aprīlis 2013, 21:54 | links
 
Nu 0,20 mezglu vajadzētu turēt stiepjot,ja par daudz spēku pieliksi,tad pirksti pušu...Vai kautkas nepareizi šitajā shēmā...
23.aprīlis 2013, 21:53 | links
 
Man laikam vieglāk...es ar ,,diegiem" nearu,tāpēc pagaidām nav nācies vilties,jo lētā gala 0,17 un uz augšu vienmēr tur!!!Lietoju mezglus,kurus fāteris bērnībā iemācīja un tiem nav bijusi vajadzība meklēt aizstājējus...!!!:)))
23.aprīlis 2013, 21:52 | links
 
Un ne vienmēr aukla kas spīd un izskatas ir svaiga ir svaiga!Izskats var būt maldinoš!
23.aprīlis 2013, 21:51 | links
 
Vispār man arī interesē,kā veikalā neiebersties vecā auklā..
23.aprīlis 2013, 21:49 | links
 
zzxxccvv
Uzprasi pārdevējam viņš pateiks ka svaiga aukla un viss Es ar pārbaudu uzsienot mezglu un pavelkot ja aukla sā man griezties rokā un mezgls tur tad viss kārtībā Salmo Raider tur Jaxon brūnā tur un vēl daudzas bet piemēram Iguana 50%
23.aprīlis 2013, 21:48 | links
 
Salmo veikalā nebiju gan:),bet plīsa pušu 0,25.Un nejau vilku,tā lai rokās griežas,viegli pavelkot mezglā pušu gan,bet saprotu ļoti labi,ka pārplēst var jebko,ja grib,bet nu nejau tik viegli...
NG-NG,ja es veikalā pērku auklu,man mezglus nevajag mest,lai pārbaudītu to izturību...
Kā tad lai pārbauda auklas...

zzxxccvv, 23.aprīlis 2013, 21:42


Nu vecīt...Tu jau kā misters BĪNS gribi...nākamreiz noprovē āķus lūpā un pie reizes tad arī atkabināmo,tobiš paņem zivi līdzi lai būtu dostoverno...!!!:)))
23.aprīlis 2013, 21:48 | links
 
Salmo veikalā nebiju gan:),bet plīsa pušu 0,25.Un nejau vilku,tā lai rokās griežas,viegli pavelkot mezglā pušu gan,bet saprotu ļoti labi,ka pārplēst var jebko,ja grib,bet nu nejau tik viegli...
NG-NG,ja es veikalā pērku auklu,man mezglus nevajag mest,lai pārbaudītu to izturību...
Kā tad lai pārbauda auklas...
23.aprīlis 2013, 21:42 | links
 
Īstenīb sen jau vajadzēja ražotājiem uz iepakojuma drukāts izlaišanas datumu kā tas ir uz daudzām precēm lai pircējs patērētājs zina kad ir ražota prece!Bet protams tas jau nav izdevīgi veikalniekiem jo veikalos ir auklas kas stendā karājas vismaz trīs gadus!Un izskatas ka tas nekad nenotiks jo tad būs lieli zaudējumi veikalniekiem!
23.aprīlis 2013, 21:25 | links
 
Ir laba aukla Dragon firmai rullītis vakumā speciāli taisīts lai aukla ilgāku laiku var uzglabāt!
23.aprīlis 2013, 21:22 | links
 
Tad Tu biji tas idiņš, kurš šodien raustīja 0,20mm auklu ...., bļin tā aukla rokās griežās, ja to taisnā gabalā pastaiga, svaiga, ziemas sākumā ienākusi aukla..., Tu tikai pastāsti, kur Tev makšķeres montāžā sienās parastais, pašsavelkošais mezgls, kurš sevi pārgriež un kur Tev makšķeres montāžā sanāk raustīt metrīgu gabalu....

Ja grib, tad veikalā var rau arī 0,30mm pīto, ir tādi mezgli...

Auklai, ja gribi to pastaipīt, ir jāskatās uz spīdumu, tad tā ir svaiga, uz elastību, nav sažuvusi,
izturību ar cilvēka rokām pārbaudīt reāli nevar, sevišķi, ja vecis ap 100 un vairāk kg

Ja tas nebiju Tu, tad par idiņš piedod, ja biji.... Tad tas ir pelnīti, bet ar smaidu :):)
23.aprīlis 2013, 21:22 | links
 
Man arī kļuva neērti uz brīdi,kā mezgls tā pušu,slapini,neslapini...palūgs iziet:).Laikam jau veikalos nav svaigās auklas ienākušas.
Tad kakova h...turēt veikalā vecas auklas.Izmetam miskastē un tā arī pasakam ka nav jaunās vēl...
23.aprīlis 2013, 20:56 | links
 
Es veikalā auklai uzmetu mezglu un provēju.Vienreiz gan mani trieca,saraušot visas auklas.Agrāk jau bija diskusija par šo tēmu,ja nemaldos tad NG NG ar piedalijās.Lieta jau tāda ka nekur uz iepakojuma nav izlaides datums.,un ja tā aukla nomētājusies pa noliktavām vairākus gadus tad viņa ir beigta.
23.aprīlis 2013, 20:39 | links
 
Tāda sajūta apejot Rīgas veikalus,ka nemāku vairs pārbaudīt auklas izturību...cik veikalos iegāju,patestēt,visas plīsa pušu:( un ne jau tās tievākās testēju....rodas nevilšus jautājums,kā veikalā pareizi pārbaudīt auklu,lai neiegrābtos...
23.aprīlis 2013, 20:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager