Pludiņmakšķerēšana

paldies
1.augusts 2011, 12:15 | links
 
 
bet es nekur nevareju atrast.. vel tik labi neparzinu kur kas atrodas.... :(
1.augusts 2011, 11:54 | links
 
jandzīt,tepat forumā un NG ekspertos ir n-tās atbildes uz Taviem jautājumiem!
31.jūlijs 2011, 10:41 | links
 
sveiki.... kadu esmu vel var izmantot iznemot slieku uz linu copi ? ? ? un kas tiesi pievilinatu linus .
31.jūlijs 2011, 10:03 | links
 
mahiem konektorus var nopirkt kaut kur citur izņemot darbnīcu Daugavgrīvas ielā? nopirku meitai makšķerri, pa 7 ls, mailēm, pirkt konektoru pa 3 ls būtu nepieklājīgi :D
1.jūlijs 2011, 22:42 | links
 
Pirmkārt,neesmu licis mezglu,kurš vērpj pamatauklu.Un mezgls jāsien labāk ar diegu.Tas viss ja dziļumi lielāki pa ~2/3 no kāta garuma.
11.jūnijs 2011, 15:15 | links
 
Jā, mezgls tiešām labs, pats šosezon sāku lietot, stoperus vairs pludiņam nepirkšu, vienīgi fīdera sistēmai :)
11.jūnijs 2011, 15:09 | links
 
Sasa, tas slīdošais auklas mezgls pludiņa atdurei - ir viena kolosāla lieta. Ja vēl atstāj ap 3 cm garas ūsas, tas mezgls iet cauri riņķiem bez jebkādas aizķeres. Daudz labāk par jebkādiem stoperiem. Šite man to iemācīja laikam "aakkis", paldies viņam :) :)!
Uzsiet to mezglu es arī ātri iemācījos, tagad lietoju tikai tādu. Pirms tam man stoperi visādi ķērās riņķos, vispār bija vāks, tagad viss štokos.
Kā to mezglu uzsiet - palūdz aakkim, viņš vēlreiz ieliks forumā, es tev neprotu te parādīt :) :) :).
Aukla, no kā sien, gan nedrīkst būt stipri resnāka, arī pašu mezglu pārāk stipri savilkt nevajag, jo tad vērpj pamatauklu. Kad to ietrenējas - super!
11.jūnijs 2011, 15:00 | links
 
Tas apmēram ,kā cigarete aiz auss.
22.maijs 2011, 10:41 | links
 
Jautājumu nesapratu...
22.maijs 2011, 10:41 | links
 
Ko jūs domājat par stiebriņa piespraušanu uz auklas? Tā tāda māžošanās vai kādu labumu tomēr dod?
22.maijs 2011, 10:22 | links
 
GARBOLINO vaglerus ir kaads lietojis? ir veerts njemt?
23.marts 2011, 11:43 | links
 
Par tiem mahiem un pludiņiem ir vērts aizdomāties no 1-3 aprilim ir ķīpsalā izstāde,pagašgad pārsvarā bija visi tirgotāji ar labām cenām.Maver,Mikado,Sebile,Daiwa,un vel ļoti daudz firmu.
Cenas pagāšgad Olvija Pen (auklas Mikado)
jebkura diametra,un markas monofilā-1,50ls par jebkuru spolīti,pītā par jebkuru diametru un marku laikam 7ls-kaut 300m,Maveram pludi stacionarie laikam 1ls,jebkurš modelis un svars nu un tādā garā.
Labs pasākums laivas apstīties un copei ko nopirkt-jo pārsvarā tur ir pārstāvji un par kātiem jūs runājat jua par konrētām cenām-kas atšķiras no veikala.
13.marts 2011, 12:58 | links
 
Varbuut kaads var ieteikt kaut ko labu no 9 metri bezrinku makshkereem - "mahiem"? Kaut ko internetaa pasuutaamu, vieglu un sportisku.
13.marts 2011, 11:27 | links
 
cil varetu buut laba cena prieksh 7m maha ap 300g?
info vajag steidzami :)
13.marts 2011, 09:07 | links
 
Lasīju lasīju, bet vienalga nesapratu par to slīdošo mezglu :( varbūt ir kādas bildes kur redzams kā viņu uzsiet?
2.septembris 2010, 17:57 | links
 
Vaglerim lieku pie pluda lieku to karabīni kurai aukla iet caura, kā jau vienā raidījumā teica NG - labāk metāla. Vēl silti iesaku likt klāt to griezuli kuram ir 2 griezuļi nevis 1, krietni mazāk pinās.
Guntar - melnajā kolkā makšķerēju reti bet vagleris jau nav pluds tekošiem ūdeņiem, ja nu vienīgi ļoti lēni tekošiem
23.augusts 2010, 10:28 | links
 
Es piemēram mājā baļļā pludu izsvaroju kā gribu.Man nav ne jausmas cik gramu tas svins sver.Tāpat pie ūdens.
23.augusts 2010, 09:22 | links
 
Akis iesipa vidiku pirms paspēju prognozēt viņa "padomus"
:DDDDDDDDD
22.augusts 2010, 16:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager