Pludiņmakšķerēšana

Nu ka saprati ta labi,varbūt tomēr noderēs vairāk tā daļa par waggleri

es pludus baigi līdzīgi izsvaroju.
22.augusts 2010, 16:16 | links
 
Senks, tagad sapratu :))
22.augusts 2010, 14:30 | links
 
Var taču spainī, vai upē pie krasta pārbaudīt, nevajag pat speciālās kolbas:)))
22.augusts 2010, 14:29 | links
 
Copnieks, bļin, ja ira 16+3, tad 3gr, ja bez +3 tad 16.
22.augusts 2010, 14:27 | links
 
Senks par atbildēm :) Bet to būtību es apmēram saprotu, taču īsti neizprotu cik gramu lielu likt atsvaru, ja mans waglers ir 16g, un nav norādīts papildus svars. Copēšu vietā kur dziļums nav liels (1,5 - 2 m), vieta zāļaina.
22.augusts 2010, 14:07 | links
 
urmaas,nevaru saskatīt Tava konta namber?
;))
22.augusts 2010, 14:06 | links
 
tā tā.ar kādām tiesībām šeit publiski tiek apspriesta mana padarīšana pludiņmakšķerēšanā???tagad visi kuri lasija ieskaitīt manā kontā kapeiciņu,tā teikt nopērciet licenci!!!
:DDD
22.augusts 2010, 14:05 | links
 
Bebrs, Tu kā grāmatā:))) Vai tā kā "melnajā kolkā", pludinot:))))
Es lieku "krellīti" un apakšējo vai nu lielāko, vai slīdošo.
Protams uz pludināšanu tas neattiecas, bet tā kā jautājums nebija "nofiksēts", tad vienas atbildes nevar būt:)))
22.augusts 2010, 14:03 | links
 
Copinieks, es gan nav eksperts, bet man liekas, ka Tev vispirms jānoformulē, ar kādu metodi pludiņosi, tad var arī runāt par izsvarojumu. To jesķ, vai pludināsi, vai liksi uz grunts, kā es to daru. Es lieku svinu bišk vairāk, kā pluds tur, un velku uz krastu kamēr pluds "parādās". Ja straume vai vējš grmdē pludu, tad palielinu dziļumu. Tā pat kā Gaujas velkonītim. Ja vēl nav gana, tad pārāķēju lielākas celtspējas pludu.
Urmaas liek divus svariņus, viens līdzsvaro pludu un "peld" virs grunts apm 10cm, otrs tāds pats guļ zemē un notur sistēmu uz vietas. Nezinot ko gribi makšķerēt un kurā vietā, grūti dot padomu, vēl jo vairāk neredzot apstākļus.
Vai likt vienu svinu vai vairākus mazus, tas jau no apstākļiem atkarīgs, un to šeit pateikt nevar. Un straumē uz vietas turēšanai citus pludus vajag.
Nu koroče, mēģini dažādas sistēmas, un nonāksi pie savas.
22.augusts 2010, 13:59 | links
 
pusi no svara(nepieciešamā svina) paņem olīvīti, tā ir visaugstāk, tad pašā apakšā, ap 5 cm no āķa padpasoks - skrots ap 0.5 gr, pārējos sakarini augstāk, no padpasoka līdz nākošam liec kādu 10 cm atstarpi. Nu kaut kā tā apmēram.
22.augusts 2010, 13:51 | links
 
Palasi NG atbildes,vēl nesen viņš skaidroja,nu nerakstīšu entos atkārtojumus.
22.augusts 2010, 13:49 | links
 
Sveiki!
Esmu iesācējs copē ar wagler pludu. Itkā šo to internetā palasīju un sapratu, ja uz pluda rakstīts 12+3, tad ir jāliek 3 gramu atsvars, lai varētu vinu nostādīt pareizajā stāvoklī. Taču, ko darīt, ja man ir nopirkts 16g wagler pluds un uz viņa nav rakstīta otra skaitļa. Kā lai es viņu izsvaroju, un kā vispār pareizāk būtu jāizsvaro šādi pludi? Ar vienu lielu olīvīti vai vairākām nelielām skrotītēm?
22.augusts 2010, 12:55 | links
 
Ko Tu garam padarīsi?-īsam var piestiķēt!Es sienu kokvilnas diega mezglu,gali līdz 2cm.Starp mezglu un pludu spilgta pērlīte,kura neļauj mezglam ieķerties pludā,nein problēm.Un mezgls nedrīkst pārvietojot vērpt auklu,kad stingri savelk,kurš katrs mezgls neder.
26.maijs 2010, 22:01 | links
 
Zivnieks - mēģini droši, jo nogriezt īsāku vienmēr var, bet pielīmēt garāku ir daudzgrūtāk :D
26.maijs 2010, 18:41 | links
 
nu labi......rīt, ar dikti lielu piesardzību un pārliecības trūkumu paprovēšu, bet ja nebūs "friiit", bet gan "trrrrr", nu tad Mirtin.............. :DDDDDDDDD
26.maijs 2010, 16:25 | links
 
Zivnieks - man arī sākumā bija grūši pieņemt, bet nolūrēju no sportistiem. Ja ir īss gals, tad viņš ir diezgan stīvs un turās pretim gan riņķiem, gan spolē neklājas. Ja ir gari gali, tad tie ir daudz pakļāvīgāki un vieglāk skrien cauri riņķiem un ieklājas spolē. Kamēr nebiju pamēģinājis, tikmēr pats negribēju ticēt :DDDD Pie iemetiena tikai tāda jocīgāka skaņa - friiiit.... un pluds aizlido tālēs zilajās. Tā skaņa, kad mezgls skrien caur riņķiem:D
26.maijs 2010, 16:18 | links
 
mirtins
oho....pa tiem 5 cm Tu mani nošokēji :)
a ja tas mezgls tiek ietīts iekšā spolē, tad tie garie matiņi kaut kā nevar aptīties ap pamatauklu tur kur nevajag un metot nevar sanākt trrrr???? Man tas tīri psiholoģiski būtu grūti pieņemams, ka man kautkāds matains briesmonis jāietin iekšā spolē :DDDDD
26.maijs 2010, 16:12 | links
 
reinis123 - vislabāk ir siet no tās pašas auklas, kas uz spoles. un galus atstāj pēc iespējas garākus - mierīgi var atstāt kādus centimetrus 5, jo tad tas mezgls vieglāk skries cauri riņķiem un vieglāk ietīsies spolē. Turklāt, ja pamanīsi, ka sienas vaļā, varēsi savilkt aiz garajiem galiem par jaunu.

Ja tev ir mačmakšķere ar daudziem riņķiem un ja tu lieto smagu pludu, tad iesien divus mezglus. Tas neļaus nobīdīties dziļumam. Ja nezini īsti kā siet, vai arī slinkums, nopērc Salmo veikalā ir mezglu un pērlīšu komplekti - sarkani diedziņi uztīti uz plastmasas tureklīa. Tādam atliek tikai izvilkt cauri auklu un mezgls gatavs.
26.maijs 2010, 16:00 | links
 
skidrs, mēģināšu uzsiet. Paldies.
26.maijs 2010, 14:56 | links
 
bet, protams, ka slīdošs, kā tad savādāk Tu dziļumu regulēsi. Bet viņš ir jāsavelk pietiekuši stingri, lai metot viņš pats no sevis nepaslīd augstāk. auklas galus es atstāju diezgan īsus, galvenais, lai tas mezgls ko esi uzsējis pats nevar izskriet cauri pludiņam, tā kā es šo daru pludiņiem, kas ir dzīvās ēsmas pludi - šamiem tie caurumi tādi diezgan ņipri, tad man tā arī mēdz būt problēma.
26.maijs 2010, 14:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager