Pludiņmakšķerēšana

salmo pa 35 santīmiem ir specieāli diegi jau sasieti mezglā tik jāuzver uz auklas un jāsavelk. Līdzi nāk arī pērlīte, lai ar garantiju neskrien pāri mezglam. paciņā seši gab. dažādiem auklas diametriem. biju samontējis, tas mezgls kautkāpēc izjuka :D Lai nav jāpārmontē uzsēju divus mezglus no auklas, galus gan atstāju ap 2-3 cm, nevis mm kā urmass. Jā un man arī mezgli vērpj auklu :D Nākošreiz kad montēšu atkal likšu diegu baigi ērti un diegs sarkans.

Silikoni neiet cauri riņķiem tik labi, kā gribētos.
27.aprīlis 2010, 08:07 | links
 
Nē,man katrā pusē pludam atdure.Un taisu no gumiju gredzeniem,sagriežu~3...5mm garas un saveru uz adatas.Iznāk tādas pašas,kā silikona-bet izturīgas,reti kad pārgriežās.
26.aprīlis 2010, 23:34 | links
 
Kurš teica ka nepatīk??? Liec kaut septiņas.
26.aprīlis 2010, 23:30 | links
 
esu lietojis pludiņmakšķerei ari silikona atdures.viņas jūk ārā ātrāk kā dzijas mezgls.tāpēc pārgāju uz auklas mezglu!varbūt aakkis ari tāpēc liek pa 3 atdurēm.ja kāda pajūk,tad ir vēl!
26.aprīlis 2010, 23:23 | links
 
Kas Tev nepatīk pa tām atdurēm?Viena virs pluda,zem pluda un zem slīdošā svina.Ja nevajag pluds slīdošs-pabīdu un stacionārs,vai daļēji slīdošs.
26.aprīlis 2010, 23:22 | links
 
vispaar jau veikaalaa pardodas silikona atdures ,,visadiem auklas diametriem....
26.aprīlis 2010, 23:19 | links
 
Vot gibētu redzēt makšķeri kurai vajag trīs atdures...nē tomēr negribu...
26.aprīlis 2010, 23:12 | links
 
Nu neizmantoju auklu atdurēm,man tie mezgli vērpj pamatauklu,ja stingrāk savelk.Vaļīgus neciešu ja tie staigā pa auklu.Jā uz pludiņmakšķerēm man pārsvarā ir trīs atdures.
26.aprīlis 2010, 22:53 | links
 
karabinieris
es sienu ar 0.25 auklas mezglu.parasto,ar kādu āķus sienu.atstāju 2-3mm galiņus un viss notiek.
26.aprīlis 2010, 22:47 | links
 
Kā vaidojat aizturītes slīdošajiem pludiņiem? No laika gala esmu lietojis ventiļgumijas (auklu 2reiz cauri) metodi un dzijas mezgliņa metodi. Bet varbūt varat vēl ko ieteikt? Ventilis tomēr gana bieži pārgriežas uz auklas, un tad neizjaucot visu sistēmu, neko nepadarīsi. Savukārt dzijas aizturīte neiznāk īsti cieša un bieži jāpārsien, jo sāk slīdēt pati (varbūt īsto mezglojumu nerubīju).
26.aprīlis 2010, 22:45 | links
 
Tā veido-taisa pludiņus piecu minūšu laikā
19.aprīlis 2010, 11:44 | links
 
Pa druskai organizējas pasākums Sapūlce,tas ir par bolonezēm un match un vis kas ar šo copes veidu saistīts.
Orintejoši varētu būt 15.04 ap pl 19:00,krodziņā SILTS-tradīcijas turpinās.

Būs NG ,kas izbrīvēs laiku lai uzklausītu visus par un pret,parādīs un pamācīs,daudziem gribas pie upes bet to jūs savā starpā varat sarunāt.Nu veči kas ir- hokejs beidzies-pus latvija vel peld udenī,tak izbrīvē laiku un sanāk kopā.
7.aprīlis 2010, 17:16 | links
 
Mirtin-tev taisnība,par match veidīgo kātu,klausies kā tev ar 22.aprili vai vakars brīvs,ir ideja-pačole fishing.lv.ir vienreizēja iespeja patērzēt par Konkrētu tēmu.Cik nopratu 21.tev dēļas,davai 22.izbrīvē būs normāls tusiņš.
1.aprīlis 2010, 13:14 | links
 
khm... es noteikti neesmu gudrāks par to jaunēkli, kas stāstīja par "maču". Pirmkārt - es šo makšķeri nesauktu par maču, neraugoties uz to, ka tie riņķi ir uz gariem kātiem. Otrkārt, tas ko viņš stāstīja par brekšiem lika drusku pasamidīt, treškārt - daudzi viņa apgalvojumi par konkrētiem parametriem kādi točna ir mačiem un tiek izmantoti makšķerēšanai ar maču... nu par jebko, piemēram, ka auklu vajag pietīt milimetru no spoles malas :DDD Protams, ka auklu vajag pietīt pēc iespējas maksimāli pilnu spoli. Interesanti, kā viņš pāris reizes nomainot sistēmu, vai nogriežot iemetienos nodilušo galu, nodrošinās milimetru... aj nu labi... lielos vilcienos visu pareizi pateica, tikai nevejag visu burtiski uztvert... Lielākā sāpe man ir par pašu makšķeri... nu es to par maču toč nesauktu... Pa manam tas ir teleskops ar riņkiem, kuriem pagarināts kātiņš. Tas ka viegla... nu un... esmu rokās turējis augstas klases bolonēzes, kuras, salīdzinot ar vidējo līmeni - vispār nesver neko. Tādēļ jau teleskops nepārvēršas par maču... khm... nu bet gan jau viņš labāk zina
1.aprīlis 2010, 05:50 | links
 
aakkis@inbox.lv,tikai ar atbildēm ne tik strauji.
1.aprīlis 2010, 00:02 | links
 
aakkis-nu gandrīz ,iemet savu e pastu tulīt aisūtīšu žurnāla pielikuma bonusa disku.
31.marts 2010, 23:51 | links
 
Lietus-jautājums ir par maināmām antenām un specifiskiem pludiem.
31.marts 2010, 23:49 | links
 

pa šiem tur runā?
31.marts 2010, 23:49 | links
 
ir lietas kas ir paredzeetas konkreetam pielietojumam. nafih ar kotleshu pannu slidinaaties no kalninja, ja tam ir kamanas parezeetas?
31.marts 2010, 23:46 | links
 
karo4e murgi! manaa skatiijumaa ar vagleri pludinaat ir hernja un punkts :D
31.marts 2010, 23:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager