Pludiņmakšķerēšana

cienītie experti, palasījos par match un radās daži jautājumi.

1) kāda banāna pēc starp pavadu un pamatauklu liek vēlvienu posmu uz kura liek svarus? tas ir nepieciešams, lai var sagatavoties copei ar dažādiem pludiem un nav jāpārmontē sistēma un ātri var salasīt visu sistēmu?

2) vai dziļuma mērīšanai izmantojat kādu ierīci vai arī ar to pašu pludu cīnāties?
1.decembris 2009, 14:04 | links
 
sliktākā gadijumā no omītes aizņemies adāmadatu,nokarsē uz gāzes,izdedzini caurumu putoplastā,uzvelc uz spalvinieka un ar šmilšpaper apstrādā.
19.augusts 2009, 22:02 | links
 
Snaple,paskaties manā bilžu albūmā (Paštaisīti,pārtaisīti sīkumi),tur ir pludi no putnu spalvām un citi.Tur jau nekādus dižos darba rīkus nevajag.Nazīti,smilšpapīru,kādu caurulīti ,putuplastu un uz priekšu.
19.augusts 2009, 21:31 | links
 
sory , bet man mājas nav tada fabrika kurā var atrast tadus instrumentus kādi bij tur.
19.augusts 2009, 21:19 | links
 
Snaple-Tā ražo vairumā
un lai Tev varētu es kaut ko ieteikt,man jāzina,vai vispār kaut ko esi taisījis copei vajadzīgu.Vai esi ar instrumentiem uz Tu?
13.augusts 2009, 20:54 | links
 
panem no korka vai priezu mizas un izgriez var arii no putuplasta,bet vislabaak izvirpo no koka
13.augusts 2009, 13:36 | links
 
Varbūt kāds varētu iedot linku kur var uzzināt kā uztaisīt pašam savu pludiņu. Ļoti gribētos pameiģinat izveidot pašam savējo :)
13.augusts 2009, 13:28 | links
 
Rencha atkariibaa ko un kada veidaa gribi copeet
Kviesis tur jau taaa lieta ka viena tante teica:"D
7.augusts 2009, 10:04 | links
 
Smieklīgs jautājums....-vai ziemā ar mač ir legāli?Nav ierobežojumu legāliem makšķerēšanas rīkiem dažādos gadalaikos.
7.augusts 2009, 05:52 | links
 
vai makšķerēšana vasarā no laivas ar ziemas makšķeri (mormišku) ir legāla? Man te "viena tante teica" ka nedrīkstot...
6.augusts 2009, 23:11 | links
 
Kādam jābūt attālumam no āķa līdz svinam????
10.jūlijs 2009, 11:20 | links
 
http://video.mail.ru/mail/plotva.net/plotva.net Gadījumā ja kādam interesē mezgli!
7.jūlijs 2009, 22:48 | links
 
taa kaa tu uzliec to vienu taa arii liec naakamaas vnk vairaak jasastum kopaa.
5.jūlijs 2009, 19:16 | links
 
lūdzu paskaidrojumu par Tā saucamo sliekas pušķīti!!!!
To ka uz āķa liek vairākas sliekas skaidrs,bet kā viņas dur???Nu respektīvi caur kurieni???Kā uzlikt vienu man ir skaidrs,bet daudzas nezinu????
5.jūlijs 2009, 19:07 | links
 
Man ieinteresēja ķeršana uz mormiškas ar sāna sardziņu. Var būt kāds ir mēģinājis? Vai vispār ir vēts pūlēties?
4.jūlijs 2009, 23:35 | links
 
Gunti N. Ārzemēs uz āķa sprauž arī silikona slieku, bet vai vajag. Vienīgi ja slieku žēl:)
4.jūlijs 2009, 23:19 | links
 
Var būt kāds zina,kā tagad ar mormišku izmantošanu?Es no tā visa esmu atpalicis. Ir parādījušās tādas no plastmasas. Man veikalā teica,ka tās izmanto vasarā,baltajām zivīm. Iepriekš paldies!
4.jūlijs 2009, 19:11 | links
 
Vai tad kaijām ir pietiekoši lielas spalvas?
2.jūlijs 2009, 23:12 | links
 
Gunti.N Aizbrauc līdz molam, salasi lielās kaiju spalvas un sataisi sev pludiņus. Vēl Tev vajadzēs stiepli,ventiļu gumiju un sarkano krāsu. Veikalā labākus nedabūsi. Ja nezini kā taisīt, prasi.
2.jūlijs 2009, 22:25 | links
 
Laikam tiešām būs jāpāriet uz vienkāršiem dabīga materiāla pludiem,kā agrāk!
2.jūlijs 2009, 21:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager