Pludiņmakšķerēšana

Guntis N...un kā veļ var aizbaidīt! Es kādreiz dabūju no ceļiniekiem tās atstarojosāš krāsas un pats krāsoju pludus.Super pludi iznāca,tikai zivis bēga,vai pienāca,iebelza ar asti un laidās.Visas labās krāsas atdevu draugam.Jo neuzkrītošāks pluds jo labāk.Ne asakas!...aakkis dara ļoti pareizi,super pludi!
29.jūnijs 2009, 13:32 | links
 
Var gan aizbaidīt...
22.jūnijs 2009, 20:52 | links
 
Vai zivis var aizbiedēt atstarojošas joslas pludiņa antenā? No rīta tikko parādījās saule tā uzreiz pārstāja copēt. Viņas diezgan kožas acīs.
22.jūnijs 2009, 20:01 | links
 
Man vispār ir tās atdures uz auklas vēl divas.Tās ierobežo slīdošo svinu un uzvērtas virs mazajām skrotītēm.Tā iegūstot maiņas attāluma iespējas ,tāpat kā pludam.Vai slīdošs,vai daļēji slīdošs no ieregulētā dziļuma,vai nofiksēts.Un spalvas no lielo putnu spārniem-zosis,stārķi,dzērves,tītari un tt.
19.jūnijs 2009, 07:55 | links
 
ar apakšējo atduri ir laba ideja. Paldies!
19.jūnijs 2009, 00:15 | links
 
Uz spalvas ir uzmontētas(nostiprinātas)divas ~15mm garas caurulītes,kaut vai no lodīšu pildspalvām.Caur kurām ari izver auklu,vienīgais ka uz auklas atdures es lieku pludiņam abās pusēs.Un apakšpusē zem pludiņa vēl gumijas caurulīti(amartizātoru),lai pludiņš nesitas pret atduri un svinu.Tā es varu izmantot kā slīdošu,tā stacionāru.
18.jūnijs 2009, 23:57 | links
 
un vai kabini i augšu i apakšu?
18.jūnijs 2009, 23:48 | links
 
aakkis,vai putnu spalvas?
18.jūnijs 2009, 23:46 | links
 
Es izmantoju slīdošās spalvas paštaisītas,paskatās manā bilžu albūmā.Tur kāda ir.Anīsu pilieni?Es pērku anīsu eļļu kulinārijai(visos veikalos),un reizēm pilieku tikai ēsmām.Ja liek tad minimāli un jāliek tikai viena smarža.Ja saliec vairāk,tad to parfimērijas veikalu var zivis nesaprast.
18.jūnijs 2009, 23:38 | links
 
aakkis,ja nav noslēpums kādus tu pludiņus uz raudām izmanto?
18.jūnijs 2009, 23:15 | links
 
Vai tā ir taisnība,ka anīsa pilieni pie raudu barības ir ok? Un kur tos var nopirkt,jo aptiekās vairs nav?
18.jūnijs 2009, 23:11 | links
 
Es to nebiju domājis lielā straumē.jo nesen pamēģināju Iecavītē tur tiešām tā bija,kā tu saki.
18.jūnijs 2009, 23:05 | links
 
Straumē palielā tomēr ar vienu stiprinājumu apakšā pludiņš slīdošais neder.Kamēr pludini vienmērīgi viss OK,kā pieturēt gribi,tā straume to bīda no atdures uz āķa pusi un ceļ auklu uz augšu.
18.jūnijs 2009, 22:51 | links
 
kā jūs domājat vai vasarā ir kāda jēga izmantot mormišku?
18.jūnijs 2009, 22:38 | links
 
Es te arī eksperimentēju ar pludiņiem,redzēju video,raudas copē ar slaidu ar garu antenu slīdošo tikai ar apakšējo sakabi. Nopirku kaut ko līdzīgu,bet nolūza gals,tad ieraudzīju veikalā krāsotu trubiņu ar vairāku krāsu posmiem,ielīmēju,tagad rāda i augšējās i apakšējās copes un tāpēc ka aukla ir tikai apakšējā riņķī pludiņu vairs tā negāzelē ne straume ne vējš.
18.jūnijs 2009, 22:32 | links
 
Tās plastmasas dod tikai spīduma efektu,vajag svara,lai pie minimāla pieskāriena TEV SIGNALIZĒTU par to.Šajā gadījumā pludiņš.
6.jūnijs 2009, 22:15 | links
 
nu bet tapēc jau mēs te esam lai viens otram palīdzētu!!!!! Ņem pa labu un jautā vēl!!!
6.jūnijs 2009, 22:15 | links
 
Nu vot tagad man ir riktīgi skaidrs!!!:):):)


Atvainojos ja kādam sakritu uz nerviem ar saviem jautājumiem!!!!
6.jūnijs 2009, 22:07 | links
 
breksi nenoķersi ar divgramu pludu tapēc vien ka breksis reti kad ir seklumā un ja mēģināsi dziļumā tad lēni grimstošo ēsmu noplūkās vispirms mailes tad raudas ,ruduļi un vel visādi radijumi, un breksis uz grunts saņems tikai pliku āķi....
6.jūnijs 2009, 22:04 | links
 
aakis
Tu domā tās mormiškas kas ir vieglas,nu tadas itkā no plastmasas???Vai parastās smagās??
6.jūnijs 2009, 21:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager