Fīderi

Redz ar barībām ir tā pat kā ar bļitkām, mormiškām, vobleriem, vizuļiem utt. - tam ir jātic. Ja esi ķēris labi ar kādu barību, kaut vai tīri sagadīšanās pēc, tad sākt kaut ko citu lietot ir smagi :) Liekas, ka nu cita barība nebūs laba :)... Lūk tā esmu nonācis pie savas receptes Salmo + Sensas. Atkarībā no ķeramās zivs vai nu brekšu barību jaucu, vai līņu utt... Ir jau interese pamēģināt arī citas barības, bet ja nav sanācis ilgāku laiku tikt uz copi, tad atal eksperimentēt negribas - gribas izmantot pārbaudītas lietas...
3.augusts 2012, 09:43 | links
 
...jā -traper ir super...( homēriski smiekli )...
2.augusts 2012, 23:51 | links
 
Lai nebūtu jājauc divas barības izmantojiet Traper :D:D:
2.augusts 2012, 19:06 | links
 
Es arī par to esmu pārliecinājies jau pirms kāda laika, ka sensas jāpiešauj klāt, ar vienu pašu salmo ... nu var, bet nu ir tā kā wimba saka...

Parasti uz 1 salmo paku ieberu pusi sensas. Tad ir ok...
2.augusts 2012, 16:41 | links
 
Milo ir tas pats, bet kā jau pats rakstīji - cits kodiens bija.
2.augusts 2012, 15:00 | links
 
vakar Ķeguma ūdenskrātuvē fīderis sacensībā ar grunteni uzvarēja ar rezultātu 12 (+1 nokosts āķis) pret 2. Izmērs brekšiem gan piekliboja. 2 zemmēra samiņi Mājās aizbrauca tikai 1 gandrīz cepams brex.
Sākumā baroju ar salmo brexi - nu nevisai. Pēc tam iedevu sensas melno brexi - nu cita lieta. Da vot tikai pēc sensas mīcīšanas uz rokām paliek zili punktiņi tā kā no pildspalvas vai zilajiem graudiņiem. Tikai ar ziepēm var dabūt ārā. Kas tā bļin par slepeno sastāvdaļu sensām. Ir kādas idejas?
2.augusts 2012, 14:20 | links
 
Es pāris copēs uz pavadām notestēju jauno auklu Berkley Nanofil, viņa nav ne mono, ne pītā, kaut kāda jaunā. Nu neko sliktu par viņu nevaru teikt, nekādu problēmu pagaidām nav bijis. Turklāt viņai pie 0,08mm diametra tests ir 4kg, tā kā vajadzētu turēt labi, ja arī kas lielāks paņems. Pagaidām gan uz viņu lielākais ir bijis 1,5kg. Ja ņem 0,10mm, tad tests jau ir 5,7kg utt.
31.jūlijs 2012, 21:04 | links
 
Bazel, bremze vietā, tik pieregulēta(iespējams gan pa štengru biku gan), lai var ar piecirst, nju varētu būt daļēji tev taisnība ar.
31.jūlijs 2012, 13:24 | links
 
hecs7, a bremzes pazuda? :D šogad izdabūju krastā zanderi 5 kilo ar 0.14 aukliņu - laikam grāba sīko un iegrābās āķī. ilgāk jau iet ar to tievo pavadu, bet palaižot vaļīgāku bremzi tāpat dabon viņu krastā
31.jūlijs 2012, 13:01 | links
 
Hec, tagad jūlijā zandarti, asari pamatā barojas ar mazuļiem, kas ižšķīlušies šopavasar un tie mazi. Lielo ēsmu rīs vairāk uz rudeni.
31.jūlijs 2012, 12:08 | links
 
nju biku gribēju ar pēdējo pieredzi padalīties, pavada 0.16 mono , pamatene 0.14 pītā, pagājušajā copē ja bija "lielais" piecirtu , pavilku, i prom, nju neko, tik aizveda barau ar prom, sāku atkal par to gumiju domāt.
Bet interesantākais ka uz otra fīdera uz dzīvo pamatene0.18 pīta, pavada 0.22 flourkarbons un pats interesantākais, ka bija ļooti mazas 4-5 cm mailes, uzliku āķi nr10, nju 3 zanderi mēra, un viens ašuks pannenieks krastā, līdz šim gan vienmēr uz astēm, vai vesalām mailēm 8-10 cm liku 2-4 āķi, copes retas un arī izspļaušanas bija. Āķis bija akurāti mutes stūrī iecirties, vienai gan cauri žaunai izgājis.
31.jūlijs 2012, 10:52 | links
 
To es jau kā versiju pieminēju - ja ķer ar pavadām 0,1, tad es ticu, ka varētu būt zināmas problēmas bez gumijas. Bet nu fīderim praktiskajā copē pagaidām izvēlos tomēr pavadas ne tievākas par 0,14 (pamatā 0,14 vai 0,16). Vēl neesmu izaudzis līdz tam, lai ņemtos ar tievākām auklām. Tāpēc lieki nesarežģiju visu. Bet redzesloka paplašināšanai info noder :) Paldies!
31.jūlijs 2012, 09:55 | links
 
johanson - 0,16 tomēr ir ļoooti liels diametrs. Varbūt pamēģini 0,1 un tievākas, un tad varbūt arī radīsies skaidrība: ''kāpēc veči par to tā iespringst...''
30.jūlijs 2012, 22:00 | links
 
Ir gadijies, ka uz fīderi 0,2mm pavada (kukurūzu) paņem gan lidaka, gan pamatīga karpa. Ne vienu, ne otru neizvilku. Kā sagatavoties tādiem gadījumiem? :DD
30.jūlijs 2012, 21:04 | links
 
Johanson, visi un visur gaida lielo zivi - trofeju :) Tai jābūt gatavam! Tas arī ir izskaidrojums :)))
30.jūlijs 2012, 17:46 | links
 
apskatīju paldies
30.jūlijs 2012, 17:14 | links
 
Es parasti noregulēju spoli un viss. Ja pa stipru piecērt, spole notarkšķ un viss. Velkot ārā zivi kāts + spole visu izdara. Nevajag nedz šoklīderi, nedz gumijas. Varbūt ķerot ar ļoti tievām auklām (domāju, pavadai) ir jābomā par amorticāziju -nezinu, bet nu citadi īsti nozīmi tam neredzu. Parasti ķeru ar 0,14 vai 0,16 pavadu. Neviena zivs nav līdz šim aigājusi. Baigie monstri gan nav vilkti, bet nu brekšuki ap 1,5kg ir nākuši ārā bez problēmām... Nedz piecirtiena brīdī aukla plīst, nedz arī pie krasta velkot ārā kāda zivs ir aizgājusi...

Godīgi sakot līdz galam neesmu izpratis, kāpēc veči par to tā iespringst... Kāds var apskaidrot?
30.jūlijs 2012, 17:02 | links
 
durixxxx : 5-10cm feedergum gabals pirms pavadiņas nodrošina nepieciešamo amortizāciju.
Ja pārvaldi krievu valodu tad te
vari atrast visu nepieciešamo informāciju.
30.jūlijs 2012, 16:39 | links
 
toJaaniss-varbūt vari nedaudz tuvāk apstāstīt par feeder gum(kas ,ko ,kā)?
30.jūlijs 2012, 16:05 | links
 
p.s. Tas gan attiecībā uz pamatauklu un līderiem.
30.jūlijs 2012, 16:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager