Fīderi

Jaahiss , nu katram savs , man liekās ka vēdzeļu cope ir ļoti interesanta .
10.aprīlis 2012, 00:37 | links
 
Redzi , es baitraneri lietoju tikai plēsīgo zivju ķeršanai , bet sēžot uz breksi baitranera funkciju nelietoju , un tad tā spole darbojās kā jebkura parasta spole .
10.aprīlis 2012, 00:32 | links
 
gintsgg - ok, skaidrs. Es gan vairāk fīderi izmantoju klasiskajā variantā, jo vēdzeļu un citu plēsēju cope uz dzīvo priekš manis par pasīvu un garlaicīgu.
10.aprīlis 2012, 00:21 | links
 
stāsts jau pavisam par ko citu, fiderim un branerim idejiski pavisam cits pielietojums, vēdzeļcope rezultativa būs arī ar prastu zakiduhu, un vispār rīt uz copi, labnakt kungi
10.aprīlis 2012, 00:21 | links
 
Usi , jā svins ir slīdošais , viņš var būt kaut vai 5 kg , tam nav nekādas nozīmes , bet kāpēc auklu vajadzētu novilkt lai kāts būtu ripā , to es nesapratu .
10.aprīlis 2012, 00:16 | links
 
usis- ak tā? Un copi nosaka pēc tā ka kātu velk ūdenī?
10.aprīlis 2012, 00:11 | links
 
Jaaniss , kustina , bet ko tas mazais var daudz pakustināt , kad paņem vēdzele , to uzreiz redz , vēdzele kustina pavisam savādāk . pie tam uz vēdzeli nav jau jāliek pašu tievāko spicīti .
10.aprīlis 2012, 00:10 | links
 
ko ta šamais pakustinās, 150gr svins, novilkta aukla , gals ripā:)
10.aprīlis 2012, 00:04 | links
 
Usi , jā ar fīderi sēž uz vēdzeli vai zandartu , tad nekas labāks par baitranera spoli nemaz būt nevar .
10.aprīlis 2012, 00:04 | links
 
gintsgg, a Tev tas dzīvais to spici nekustina???
10.aprīlis 2012, 00:00 | links
 
jā gint, fiders un baitranners vēdzeļcopi pārvērš no gastronomiskas par intelektuālu izpriecu:)
9.aprīlis 2012, 23:52 | links
 
PS . Baitraners pilda arī zvaniņa funkciju , kad sāk tīt auklu nost no spoles to ļoti labi var dzirdēt .
9.aprīlis 2012, 23:50 | links
 
Usi , jā sēž uz vēdzeli , neko nevajag padot , tad jau zūd fīdera funkcija , un vēl Tev vajadzētu zināt , ka ir tādas spoles , kurām ir baitranera funkcija . DDD
9.aprīlis 2012, 23:38 | links
 
Var likt arī ar grabulīti , ir tādi kur divi grabulīši un pa vidu spīgulītis , es arī agrāk liku , bet man nepatika . Naktī parasti ķeru vēdzeli un tā nav breksis , kurš sekundes simtdaļā jāpiecērt , jā ir vēdzeles kampiens , piecirst nekad nenokavēsi , man tas spīgulītis ir vajadzīgs tikai tāpēc , lai zinātu ka vispār zivs ir galā , tāpēc īpaši uz to spīguli neskatos , tik pa laikam uzmetu aci un viss .
9.aprīlis 2012, 23:31 | links
 
usis-ļoti iespējams :))
9.aprīlis 2012, 23:24 | links
 
bet sasniedzot to stāvokli sāk iepatikties:)
uz dzīvo gan to auklu vajdzētu brīvi padot kādu gabalu, varbūt
9.aprīlis 2012, 23:20 | links
 
Par spīgulīti runājot, man kaut kā nepatīk vienu lietot, manuprāt, ir jākomplektē kopā tāpat ir ar zvaniņu, jo tumsā skatoties uz viņu, acis žilbst! un nevar saprast, kas notiek. ilgi skatoties sāk likties, ka kust, bet tā ir tikai mirāža.. :)) tā skatoties čok čok var palikt!:D
9.aprīlis 2012, 23:17 | links
 
Es sen ar fīdera kātu , uz dzīvo ķeru gan vēdzeles , gan zandartus . Man ar fīdera kātu patīk vairāk nekā ar grunteni un naktī vispār neko labāku gribēt nevar , spīgulīti spicītei virsū ar speciālu veikalos nopērkamu stiprinājumu, un redzi katru mazāko pieskārienu . Nekā tur īpaša nav , atkarībā no straumes , uz auklas ver virsū atbilstoša smaguma slīdošo svinu , tad gumijas vai silikona amortizātoru , tad sien karabīnīti , un pie tās kabini klāt pavadiņu , uz pavadiņas liels vienžubura āķis , uz āķa zivtiņa un bliez tik iekšā , un tad gaidi copi .
9.aprīlis 2012, 22:38 | links
 
Tas ir svins,kuram ir caurums auklas izvēršanai.
9.aprīlis 2012, 21:46 | links
 
Tas ir tas garais svins plasmas čaulā?
9.aprīlis 2012, 21:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager