Fīderi

Un kāda izskatās ??? pēc nosaukumiem vēl neiebraucu :D
29.augusts 2010, 17:51 | links
 
esmu mēģinājis nesimetrisko ar 2 āķiem, ir ok
29.augusts 2010, 17:45 | links
 
Kamēr ārā lietus līst sēžu domāju kā sameikot 2 āķus pie feedera ... pats sienu visas cilpas pašai sistēmai ... bet kā beigās 2 āķus pielikt lai neķeras nesanāk ... ir kāds kko izdomājis ???
29.augusts 2010, 17:39 | links
 
p.s.
īsāk sakot neskopojies ar barotavas cilpas, vai pavadas(atkarībā no montāžas veida) garumu/lielumu :)
27.augusts 2010, 22:30 | links
 
lietus, es arī 90% lietoju Paternosteru, bet ir viena nianse, centies, lai barotavas cilpas lielums būtu tāds, lai tas no pamatauklas atrastos vismaz 12...15 cm attālumumā. Īpatnība tāda, ka, jo tālāks iemetiens, jo vēlams, lai būtu lielāka šī distance, lai nezustu jūtība. Kā tai pašā Salapina forumā viens teica - katrs cm ir no svara palielinoties imetiena attālumam.
27.augusts 2010, 22:25 | links
 
shodien pameegjinaaju paternoster, domaaju pie cilpaam vairaak neatgrieziishos. Lai nu kaa, bet man taas cilpas vienmeer ir vairaak vai mazaak pinushaas deelj veerpshanaas. paternoster taa veerpshanaas nav tik aktuaala, jo to kompensee piitaas auklas atminjas neesamiiba. principaa jau viss gjeneaalais ir vienkaarshs. kaa jau salapins teca- paternoster ir kalashnjikova automaats starp feeder sisteemaam, kursh nekaados apstaakljos nepievils
27.augusts 2010, 21:53 | links
 
iemetiishu no savas puses arii kaut ko feedera svaru kausos. Taa kaa feeder kaata konstrukcija atgaadina jig kaatu tad tas ir vairaak piemeerots grunts reljefa skaneeshanai (kas lv cik saprotu nav iipashi populaari) ar jig metodi nekaa gruntenes miets
27.augusts 2010, 07:50 | links
 
Koļa, aplausi par pēdējo teikumu:DDD
26.augusts 2010, 22:14 | links
 
Kā pabarosi, tā saķersi.
Jau sen balto zivi savādāk neķer, bet tas attiecās uz visam pludiņmakšķerēm un tuvajā distancē. Gruntsmakšķerniekiem šis bagātīgi klātais galds izpalika. Var jau barību savest ar laivu kā to dara karpinieki, bet tas ir parāk sarežģīti.Var samest ar roku, bet tā atkal būs tuvā distance. Nu tad radošie angļi nolēma atrisināt šo problēmu un gruntmakšķerniekus ievest moderno copmaņu elitē ☺. Tā radās barotava konteineris. Vislielākais konteineris bija vienalga pārāk mazs, lai uzklātu kārtīgu galdu breksim, tā kā bija jāmet bieži. Šis moments bija noteicošais, kādēļ radās copes signalizators – spice. Zvaniņi un citi knibuļi bija jāuzliek, jānoregulē, kas bija lieka darbība un lieks elements pie jau tā intensīvās darbošanās ar kātu. Veiksmīgai copei vajadzēja precīzi samest barību vienā vietā un sabalansēt sistēmas jūtību ar spices jūtību. Un tas ir viss. Pārejais jau ir detaļas un nianses.
Fiderēšana ir izcils biznesa projekts, izcils pievienotās vērtības radīšanas piemērs.
26.augusts 2010, 22:02 | links
 
Brālītis pateica vienu ļoti precīzu frāzi par fiderēšanu! Kad man būs laiks, es jums paskaidrošu ar ko atšķiras fideris no gruntenes :))))
26.augusts 2010, 12:46 | links
 
bet zinieties, ja ir nolikts riņķis, tad tajā riņķī trāpīt ir daudz reizes vieglāk, jo tu precīzi redzi kur vajag mest. A ja Tu met kaut kur ellē ratā ezera vidū ar atspraustu auklu pret spoli un tēmē pret pretējā krasta pīlādžkoku, nu sorry mans domāt, ka tur pat +-10kv.m neiet cauri.......cita lieta ja ezera vidū tas pīlādžkoks ir iedzīts zemē un tā galotne ar vienu smuku ķekaru rēgojās ārā.
26.augusts 2010, 12:06 | links
 
Gintsgg
tieši tā.zivs jau pienāks ar.tik tā jau nav supertruper precīzā iebarošana.uz bodi tak ar varu aiziet.bode jau pie manis nenāks!tik runa jau bij par ko citu!
:)))
26.augusts 2010, 12:02 | links
 
Es neesmu tāds ka Mirtins , kurš varētu 50 no 50 vingrošanas rinķī samest , drīzāk tie 10 kvadrāt metri , bet tieši tāpēc man ir sava teorija . jā es iemetīšu 2 - 3 metrus tālāk , tā zivs jau nav piesieta , gan jau viņa tik tālu varēs pati pienākt .
26.augusts 2010, 12:00 | links
 
Izdarīšos un zvanīšu...
26.augusts 2010, 11:59 | links
 
itkā paredzēts divdienītis.par debesmannu vēsture klusē!
:)
26.augusts 2010, 11:56 | links
 
Uz cik dienām?Debesmannā arī būs?:D
26.augusts 2010, 11:55 | links
 
Brālītis uz brīvdienām solija labu laiku!bet mans jau kurpjušnores gludina.braucu pie copes radinieka.tu jau zīin pie kura!:)))
26.augusts 2010, 11:52 | links
 
Sieva nelaiž,bet,ja nopietni,lai tik laiciņš paliek mierīgāks...
26.augusts 2010, 11:50 | links
 
tere mmxx:)
ko sauļojies.maucam pacopierēt&mest?
:)))
26.augusts 2010, 11:47 | links
 
Tere,Urmaas!Es arī esmu baigais metējs!:D
26.augusts 2010, 11:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager