Fīderi

avtt:)
tas ja metīsi ne tālāk kā 9m no krast!?
:DDDD
26.augusts 2010, 11:44 | links
 
urmaas,netirs ja!Mans iekļaujas +-9m!Tā ka nevajag ,ja?;)))
26.augusts 2010, 11:43 | links
 
mirtins:)
un cik tādu cilvju LV ir???:)
tikpat cilvji tik var runāt par kkādām precīzām iebarošanām.pārējie +-10 kvadrātmetri!!!
:DDD
26.augusts 2010, 11:32 | links
 
Urmaas... "ja kāds trāpīsiet no 10x kaut 9x." nepārsteidzies :D Es kādreiz kastingā ne tikai vingrošanas riņķī metu un bija gadījumi kad 50 no 50 iemetu... Protams, ka sen tā precizitāte nav vairs tāda kā senāk... bet ja iespringtu varbūt kādus 7 no 10 ieliktu :DDDD
26.augusts 2010, 11:19 | links
 
fīderēšana ir sloņķu nodarbošanās.visu var izdarīt sēdus!
:DDD
26.augusts 2010, 10:52 | links
 
Fīderistiem paiņojums no manis.Esmu daudzus gadus zvērināts gruntenieks . Kamēr man ir laba dzirde lietoju un lietošu zvaniņus nevis lūrēšu uz spicīti.Pat uz butēm lietoju zvaniņus(paātrina procesu-citādi viņa jau sen tur sēž galā )Ir jau forši vērot to spicīti - BET pa kuru laiku lai ielej ,paceļ utt.... Ja eju uz grunteni tomēr gatavojos uz pasīvāku copi -benķis,termoss,cepumiņš,ugunskurs..utt.Iepidžini un gaidi,bet ja man visu laiku jālūr uz spici -pat nav laika papriecāties par dabs.Fīderēšana ir aktīva nodarbe -ja ir zive ,,,,ja nav -lūri uz nekustīgu spici un pakās laiku. Tas tāpat kā džerkošana un DS vienu brīdi -massu psihoze- ...tad pamazāmkatrs atgriežas pie pārbaudītām vērtībām :)
Esmu ir džerkojis,i fīderējis , i DS -ojis - et kad gribas zivi tā pa īstam noķert kaut ko paņemu no jauninājumiem bet tomēr atgriežos pie sava.

tā bišku pafilozofēju par copi ..ceru ka neaizskāru zvērinātos :))
26.augusts 2010, 10:46 | links
 
sapals
ir jau man pīders ar.vienīgo atšķirību saskatu kāta struktūrā un pielietojamajās sistēmās.pārējais ir delo tehņiki.kaut gruntenei uzsiet to pašu sistēmu kā fīderim ar nesastāda problēmas.tik tad jau zvērinātie pīderisti bļaus,ka tā nav gruntene!kā jau rakstiju-iebarošanas precizitāte nu galīgi nav atkarīga no gruntenes veida.bet gan no iemetiena izpildītāja.vienlīdz precīzi var iemest kā ar pīderi,tā ar klasisko grunteni.un vispār copēt ir forši,bet ķert zivis ir vēl foršāk!
:)))
26.augusts 2010, 10:02 | links
 
Murmuli, iemācies vismaz, ka Latvija ar lielo burtu jāraksta, un tad te ķengājies!
Šķiet, tev bieži patīk citiem gramatiskās kļūdas aizrādīt, paskaiti kādreiz arī savējās.
25.augusts 2010, 23:46 | links
 
labi, davaj latvijas patriot un citi mošķi, vāraties savā sulā, es labāk eju pagulēt
fīdercope ir forša :))
25.augusts 2010, 23:42 | links
 
vispār te par fīderiem, a tu sāc par jūru
esi kādreiz ar fīderi copējis?
25.augusts 2010, 23:41 | links
 
:DDD
25.augusts 2010, 23:38 | links
 
nēesi nekad vienā reizē 4 butes izvilcis? nīkulis :)))
25.augusts 2010, 23:37 | links
 
"velc tik ārā kaudzi ar butēm"
Muhahahahahaaaaaaa....
25.augusts 2010, 23:36 | links
 
aakkiis vari vairak paskaidrot kaa to variants divi sien, iisti nesapratu! :D
25.augusts 2010, 23:22 | links
 
kilka, jūrā neko nelieku pie spices, neredzu tam vajadzību, tik ej pēc dažām min un velc ārā kaudzi ar butēm
atklājums tas man bija, jo nekad tā nebiju mēģinājis
25.augusts 2010, 23:21 | links
 
izskatās,ka viņš daudz ko ir palaidis garām,kamēr atradās TUR:DDD
25.augusts 2010, 23:18 | links
 
gagarin - ģeniāls atklājums vienkārši :DDD
Nez ko tu jūrjā, naktī copējot pie spices liec? Sveci vai tin ar skoču?
:DD
25.augusts 2010, 23:15 | links
 
urmaas, par prcizītāti, tā ir štele, kas jāpārbauda kaut kad praksē :) līdzīgi kā kastingā, viena komada ar fīderiem, bet otra dajebko
25.augusts 2010, 23:14 | links
 
copei naktī ar fīderi, priekš sevis atklāju ļoti labu lietu, ir nopērkami jāņtārpiņi ar tādiem speciāliem stiprināmajiem, copi tumsā redz ideāli, vēl, ja slinkums visu laiku skatīties var zvaniņu pielikt, man pēdējā laikā pieknaģējamais ļoti iepaticies!
25.augusts 2010, 22:57 | links
 
Sapals
atļaušos nepiekrist.bet tikai par iebarošanas precizitāti!!!par šo punktu jau esu pārrunājis gan ar klasiskās gruntenes piekritējiem,gan ar pīderētājiem.iemetiena precizitātē nu gan nav atkarīga no veida.bet tikai no tā kurš to dara.nolikšu jums vingrojamo riņķi noteiktā attālumā.ja kāds trāpīsiet no 10x kaut 9x.tad ari runāsim par supertruper precizitāti.pārējais ir tikai pieņēmumi!
:)))
25.augusts 2010, 22:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager