Fīderi

snaperis
Lielais parasti spici pieliec, un tad iztaisno. Vismaz man visi lieli tā ir ņēmuši. Tā pastāvīgā raustīšana varētu nākt no sīkzivju puses, bet īsti nesaprotu, kāpēc Tu nevari piecirst, jo es uz fīderi esmu arī ļoti sīkas raudiņas ķēris.
Par cilpām - būs man laikam jānopūš putekļi no videokameras un jāuzfilmē, kā to cilpu pareizi sien.
26.augusts 2009, 20:53 | links
 
snaperis
uzsien 60- 80 cm garu 0,12- 0,14 pavadiņu ar 14- 16 nr. āķi, uzspraud 1- 2 baltos, un visas sīkzivis būs tavējās.
26.augusts 2009, 14:12 | links
 
28 augustaa celj atpakalj lielo/standarta liimenu un kad uzcels dienas 3 nav ko Daugavaa dariit.
26.augusts 2009, 14:10 | links
 
vakar choms bija Daugavaa, cope normaala 11 gb. no 600 - 900 gr brekshi un cope tikai tad kad laida lielo straumi. Cope visu dienu !
26.augusts 2009, 14:09 | links
 
Nu fideristi, naakamnedeelj tresdien laizham uz Daugavu pafiiderot?
26.augusts 2009, 14:07 | links
 
A par tam cilpam vispar iz problemas :D

Es megjinaju atrast pamaciibu ka uzsiet to nesimetrisko jo cik lasiju tad ta skaitaas ta labaaka, bet ta arii neizdevvas, tapec izmantoju tas gatavaas trubinjas, ko pardod viekalos, kur var piekabiinaat barotavu.

Nu es biju uz brekshiem, gulbju ezeraa, cope bija ka iemet iekshaa ta rausta, itka smukas copes bet piecirst nevar, tapec nospriedu ka tie ir mazie , jo blakus viri uz pludinja vilka araa tadus uz 200 300 g pliciishus.

Man gribeetos zinaat vai piemeram atshkjiras cope , startp teiksime 1kg breksha un maza 200 g pliciisha.

JO ja stirpri atshkjiras tad varbuut man vajag pagaidiit ilgaak , nevis raut ik pec 2 min laukaa, jo tie siikie jau nenoeed to tarpu. Visticamaak ka vinji tur vinju tikai rausta, varbuut aakjis par lielu, par to arii es domaju.
26.augusts 2009, 12:22 | links
 
pameini uzlikt pito,a tu copee ar nesimetrisko cilpu???
26.augusts 2009, 11:51 | links
 
snaper! Ja tu redzi copītes, tad ar auklu varētu būt viss kārtībā! problēma varētu būt pavadiņas garumā! Es parasti lieku 40 - 60 cm pavadiņu! Jo ja pavadiņa ir pa īsu tad ir daudz tukšu copju! Ja pa garu - tad zivs parasti ierij lidz d...sai! Bet viss ir atkarīgs no vietas un zivs ko tu ķer!
26.augusts 2009, 11:46 | links
 
Man te jautajumi par Feederiem :P

Esmu jau bijis 4 reizes copeet. 3 Reiz uz brekshiem un vienreiz uz karpaam paniekojos.

Mani neliek mieraa viena lieta, kad biju uz brekshiem, es redzu kad visu laiku copee, bet nu nekaadi neizdodas piecirst, vai nu man rokas liikas un no nepareizas vietas aug, vai arii tur mazie pliciishi man neliek mieru, un vienkarshi lieli nav vel atnakushi delj varbuut shvakas piebaroshanas.

Var man kaads pateikt, vai ir atshkjiriiba ka copee lielais breksis un ka cope mazie. Jo varbuut man vienkarshi ir jagaida, lai tie mazie tur rausta to tarpu, un gaidiit kamer pienaak lielais un nevis ik pec 2 min raut araa katu un mest pa jaunu.

Pavadinju izmantoju 25 cm garu. Aukla kaut kada japanju monofila, man jau liekas ka vinja stiepjas un tas arii vareetu buut viens no iemesliem kapec man neizdoas piecirst, tuvakaja laikaa domaju uzlikt piito.

Un vel varbuut no Riigas kaads brauc brekshot uz Daugavu , un ir vajadziiga kompanija ? :) Gribeetu paveerot ka kads pieredzeejis copmanis to dara.
26.augusts 2009, 11:19 | links
 
lielie brekši jūras vai vietējie?
23.augusts 2009, 00:22 | links
 
Brekseeni ap 400 gr, neviss 40 :) ne asakas
22.augusts 2009, 23:50 | links
 
Aizvakar pa dienu , liidz vakardienas riitam, Nabas ezeraa. 1,6 un 1,8 kg brekshi un 4 brekseeni ap 40 gr un vairaak nekaa 17 stundaas. Spriezhat pashi !
22.augusts 2009, 23:49 | links
 
Pītā ir jūtīga un var redzēt niecīgāko copi :)
22.augusts 2009, 11:41 | links
 
vienozīmīgi pītā, pie kam grimstošā.
22.augusts 2009, 11:33 | links
 
laikam jau piita aukla labaaka fideresanai neka monofiila??
22.augusts 2009, 10:59 | links
 
mailīte - ir atšķirība, un liela. Gruntenes kāts parasti ir bomis, ar kuru var iemest pēc iespējas lielāku svaru pēc iespējas tālāk. Fīdera kāts ir elastīga, elegants, paredzēts noteiktam svaram. Patīkami strādāt. Un kāpēc ir jāpērk tieši ELITE kāts. Tam pašam Salmo ir arī Taifun sērijas fīdera kāti, MAVER arī tagad ir ļoti demokrātiskas cenas. MIKADO nav zemē metams utt utjp un citi saīsinājumi. Paplašini savu redzesloku kaut vai ar Google (kā šos nejauši noreklamēju)
21.augusts 2009, 20:26 | links
 
mailite- labāk jau paskaties tos video par fīderēšanu, būs labāks priekšstats par procesu.
21.augusts 2009, 13:45 | links
 
Tas tāpat kā iet forelēs ar džerka kātu :D

Par spolēm. Tā jau nav viņča ar kuru zivs jāizskrūvē ārā, atregulēta frikcijas bremze un pumpēšana ar kātu pietinot lieko auklu būtu pratīgāka taktika lielo izvadīšanai
21.augusts 2009, 13:10 | links
 
Mirtin, ļoti labi izskaidroji.
Mailīte, it kā jau gruntene, bet tā ir augstāka pilotāža:) Ja gribi atteikties no progresa lieto zvanu vai citu signalizātoru. Zivi jau noķersi, bet tā nebūs fiderēšana :)
21.augusts 2009, 13:00 | links
 
mailite - paklau - nu pasērfo netā un izlasi, ja... tu joprojām nesaprotiu, ka ne kātā ne barotavā nav būtība - būtība ir makšķerēšanas veidā. Grunteni tu iemet, un pats nogulies blakus, vai cep šašliku. Fīderi, tu faktiski turi rokās (gandrīz) un pārmet ik pēc 5 minūtēm, jo visu laiku iebaro un turi zivi nemitīgā ēst gribēšanā. Tu pievelc zivi konkrētai vietai, nevis gaidi, kad garām peldoša zivs izdomās atrast to tavu vientuļo klimpu un slieciņu. Tad arī copes uzreiz pēc iemetiena nav retums. Tā ir ļoti aktīva makšķerēšana. Arī ar grunteni var darīt to pašu, var barot tieši tāpat un darboties tāpat kā ar fīderi, taču efektivitāte būs zemāka, manis minētā iemesla dēļ. Ja visu pareizi izdarīsi, nedod dievs uz pličiem būsi trāpījis, nu nepagūsi zvanu uzlikt, kad sliekas būs jau nost. ja vēl copēsi ar motili, tad pilnīgi mierīgi ir zivi noķert, kamēr āķis grimst. Esmu dabūjis tā arī breksi.
21.augusts 2009, 11:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager