Fīderi

Viiri! Teikshu jums taa. Es fiideri nopirku kad pirmo reizi CL paraadiijaas NG raksts. Taifuunu. Tad iepatikaas un panjeemu veel vienu. Ir vairaak kaa 10 gadi rinkjii un tie kaati ir dziivi. Ir pa vidam sanaacis izvilkt kaadu zivi arii ar labiem kaatiem un dazhaadu krutumu kaatiem. Zivju skaitu kaats maz ietekmee, bet kaata krutums ljooooooti ietekmee baudu ko sanjem. Jo retaak brauc - jo labaaku kaatu vajag:) Esmu redzeejis paarvadaajot lauztus pret zariem lauztus utt kaatus - visi sameeraa labi. Mekleeju veidu kaa izniicinaat savus paaraak besiigi uzticamos pret taadiem kas dod kaifu:) Tas ir tieshaam taa - kaifa no zivs vilkshanas ar Taifuunu praktiski nav - juutiiba 0, ekshens 0, bet uzticamiiba 10+10. Tas ir gadiijums, kad vinji uztaisiijushi krievu tanku, kur ausis aizsedz acis un no dubljiem nebaidaas. Gribat kaifu - skatat labus un daargus kaatus!

Jurik, 19.marts 2015, 19:12

Pilnīgi piekrītu!
Es jau kā divi gadi copēju ar Team Daiwa tdf12q,pārsteidza tā super tievais diametrs,svars ir tikai 180gr,100gr barotava+barība ielidinās bez problēmām un pumpējot zivi ārā-sajūtas neaprakstāmas,katru kustību jūt.Otru fīderi ar šogad mainu uz Team Daiwa tik biku garāku,protams budžetnieks ,jo pro cenas ir virs mana finansiālā stāvokļa.Tā jau ir ka labam šoferim vienalga ar ko braukt,zapi vai mersi,kamēr nesākam runāt par baudu ko gūstam no tā procesa:)))
23.marts 2015, 19:37 | links
 
Sveiki veči,ir nolemts nomainīt zivju uzglabājamo metāla grozu,pret normālu 3m garu uzglabājamo tīklu,bet esmu dilēmas priekšā,ko lai ņem,anglijā ir noskatīti divi varianti,abi vienāda garuma(3m) un vairāk vai vai mazāk vienāda diametra,viens ir tāds tākā no smalka tīkla(ar maziem caurumiem),paredzēts visāda veida silverfish uzglabāšanai,otrs ir domāts karpām un materiāls nav vairs tīklveida,bet kautkāda soft micro mesh un niknāki riņķi,cena ir abiem identiski vienāda,pateicoties tam ka karpu keepnetam ir 30% atlaide,ko lai labāk pērk?Es itkā uz to karpu maisu skatos...
23.marts 2015, 19:21 | links
 
Sveicinati! Kads nu kurs tas fiders,ja keras tad vienalga uz kadu keras. Izmantojo Salmo Diamond tele fiderus tests 80-120 gr. Zivi var nokert transportet izdevigs,salikta veida 90 cm izvilkts 3,30 m.
19.marts 2015, 21:08 | links
 
Mums ģimenē ir 2 fīderi, un es ar savu Mikado Zelta lauviņu esmu apmierināta. Tests līdz 100 gr, makšķerēju gan Ventā, gan jūrā, gan kaimiņa dīķī. Izmantoju arī spiningošanai no krasta. Izvilkt 2,8 kg līdaku bija patīkami.

Mans dārgais ar savu Catana fīderi gan nav apmierināts. Tests līdz 120 gr. Uz sajūtu bomīgāks par manējo.
19.marts 2015, 20:53 | links
 
Viiri! Teikshu jums taa. Es fiideri nopirku kad pirmo reizi CL paraadiijaas NG raksts. Taifuunu. Tad iepatikaas un panjeemu veel vienu. Ir vairaak kaa 10 gadi rinkjii un tie kaati ir dziivi. Ir pa vidam sanaacis izvilkt kaadu zivi arii ar labiem kaatiem un dazhaadu krutumu kaatiem. Zivju skaitu kaats maz ietekmee, bet kaata krutums ljooooooti ietekmee baudu ko sanjem. Jo retaak brauc - jo labaaku kaatu vajag:) Esmu redzeejis paarvadaajot lauztus pret zariem lauztus utt kaatus - visi sameeraa labi. Mekleeju veidu kaa izniicinaat savus paaraak besiigi uzticamos pret taadiem kas dod kaifu:) Tas ir tieshaam taa - kaifa no zivs vilkshanas ar Taifuunu praktiski nav - juutiiba 0, ekshens 0, bet uzticamiiba 10+10. Tas ir gadiijums, kad vinji uztaisiijushi krievu tanku, kur ausis aizsedz acis un no dubljiem nebaidaas. Gribat kaifu - skatat labus un daargus kaatus!
19.marts 2015, 19:12 | links
 
Jā arī biju piedrujas ielā pakratīju, it kā ok, bet cena 360 bija laikam ap 80 nju nezinu tiešām labs jā , bet jaunais Daimond it cena laikam ap 50 bet nju bomīgāks, laikam tomēr es uz to SPRO skatīšos, Ēsma teica ka tūlīt jābūt arī jaunajai kaut kādai partijai SPRO tur ar ap 50 eur būšot labi kātiņi.
19.marts 2015, 19:05 | links
 
Cik tas Salmo Elite Feeder 90, 3,6 m maksa veikalā?
Es te skatījos Ēsmā SPRO Exploier 360 līdz 80 gr, tas 44 internetveikalā, rokā bija patīkams biju nolēmis paņemt, jāiet uz Salmiķi Eliti Eliti pakratīt, a cena ap ko grozās?

hecs7, 19.marts 2015, 16:43

Šodien veikalā apskatīju 4.2m Elite 100... Nu skaists, bet 90 eiras... :((( Man liekas, ka Salmo pēdējā laikā sāk biku pa daudz izvērsties cenā! Jā, labi kāti un savējie, tomēr,,.,, Bet.... Jādomā par angļiem...
19.marts 2015, 17:48 | links
 
Cik tas Salmo Elite Feeder 90, 3,6 m maksa veikalā?
Es te skatījos Ēsmā SPRO Exploier 360 līdz 80 gr, tas 44 internetveikalā, rokā bija patīkams biju nolēmis paņemt, jāiet uz Salmiķi Eliti Eliti pakratīt, a cena ap ko grozās?

hecs7, 19.marts 2015, 16:43

es ar te pa internetu raknjajos... atradu seit par labaku ciparu, http://moblive.lv/index.php?route=product/product&lang=lv&path=170_225_256&product_id=40364
zvaniju, teica ka uz vietas nav bet marta beigas bus pieejami...
19.marts 2015, 16:51 | links
 
Cik tas Salmo Elite Feeder 90, 3,6 m maksa veikalā?
Es te skatījos Ēsmā SPRO Exploier 360 līdz 80 gr, tas 44 internetveikalā, rokā bija patīkams biju nolēmis paņemt, jāiet uz Salmiķi Eliti Eliti pakratīt, a cena ap ko grozās?
19.marts 2015, 16:43 | links
 
Nu fīderus 120-180g, 60-120g,90-150g par normalu ciparu varetu apskatīties Purvciema tirdziņa copes bodē, un ja kas iepatīkas un ir vēlēšanas ar citu testu var jau pasūtīt un nedeļas laikā būs klāt.

dropshot, 19.marts 2015, 16:31


tas kas uz dzelzava un stirnu stura?
19.marts 2015, 16:34 | links
 
ka jau pirmit rakstiju, lidz sim stradaju ar taifun katiem... prieks pirmas prakses bija ok... pagajuso gadu nopirku 120gr 3,9m fideri(neatceros razhotaju).. man vinjs pa garu un pa rupju likas, baigais bomis.. prieks juras gan vins pavisam ok...
19.marts 2015, 16:34 | links
 
Nu fīderus 120-180g, 60-120g,90-150g par normalu ciparu varetu apskatīties Purvciema tirdziņa copes bodē, un ja kas iepatīkas un ir vēlēšanas ar citu testu var jau pasūtīt un nedeļas laikā būs klāt.
19.marts 2015, 16:31 | links
 
es ar vairak sliecos uz to lidz 90-100gr.... parsvara copeju lielupe, tur max man 40gr barotava....
19.marts 2015, 16:30 | links
 
nav jau ta ka budzets neatlauj.. es tads 7dienas makskjernieks un reti pa vasaru sanak izskriet pie udenjiem...
par to cenu starpibu tev taisniba, mazliet salidzinaju vinus ciparos, bus laikam jaieskrien salmo jaiztausta tie aparati... ... ar diegiem tak nav arshana... :D

doshelis, 19.marts 2015, 14:53


Pēc sajūtām Dimond likās normāli papurinot, bet nu rokturi galīgi jokaini puse korķis puse neoprēns un vēl metāla šaiba pa vidu. Elite, kas man bija rokā par tievu likās un netipiski spole tālu stiprinās, bet nu Elite smalkāks un droši vien copē būs jūtīgāks, bet nu tas 120 gr. Bet nu vajag meklēt vēl jau visur droši, kad nav pievedumu. Jo cik esmu bijis ne tikai Salmo diez gan maz fīderu sortimentā vismaz, kas līdz 120 g.
19.marts 2015, 16:15 | links
 
Man pašam ar ir gan Elite, gan Diamond un Elite ir nedaudz augstākas klases pēc sajūtām..

Palsaot forumu par fīderiem tā arī nesaprotu, kas skaitās "augstais gals fīderkātiem"? Pārsvarā dominē Salmo. Piemēram, kas pēc sajūtām, kvalitātes, izpildījuma,klases utt.būtu līdzīgs kā spiningošanā St.croix tournament sērijas kāti?

Jeb fīderēšanā ir pavisam svādak, tur nav 2 tirgu dominances ASV un Japānas, kā tas ir spiningošanā?
19.marts 2015, 15:08 | links
 
nav jau ta ka budzets neatlauj.. es tads 7dienas makskjernieks un reti pa vasaru sanak izskriet pie udenjiem...
par to cenu starpibu tev taisniba, mazliet salidzinaju vinus ciparos, bus laikam jaieskrien salmo jaiztausta tie aparati... ... ar diegiem tak nav arshana... :D
19.marts 2015, 14:53 | links
 
Dosheli, silti iesaku uz kaut ko ietaupīt ņemt Elite Target Feeder 120 vai 90, 3,6m. Par to cenas starpību (~20-30 EUR) Diamond sērija saujā liekās kā pagale. Vismaz ieej veicī un pakrati. :)
19.marts 2015, 14:45 | links
 
ko sakat par Salmo Supreme 3,6 90gr un Salmo Diamond 3,6 100gr?
ko labak izveleties... lidz shim metajos ar taifun katiem... prasas kkas labaks, ko iesakat? lidz 50eiro...
19.marts 2015, 14:21 | links
 
sveiki kollegas - doma ir nopirkt feederiiti jaunu, 2 sezonas lietoju leetaa gala mikado - sagribeejaas ko labaaku(gan jau no salmo) budzets +/-80eiro, ar fiideri seezhu tikai daugavaa zem hes`a paaris km robezhaa(straume atkariiga no hes`a), lielaaku barotavu par 80g neesmu gan licis nekad.

jaazeps, 17.marts 2015, 21:25


No Salmo tajā naudā tev sanāks Salmo Elite Feeder 90, 3,6 m, līdz 90 gr.

Labs kāts pa šo naudu ;)
17.marts 2015, 21:36 | links
 
sveiki kollegas - doma ir nopirkt feederiiti jaunu, 2 sezonas lietoju leetaa gala mikado - sagribeejaas ko labaaku(gan jau no salmo) budzets +/-80eiro, ar fiideri seezhu tikai daugavaa zem hes`a paaris km robezhaa(straume atkariiga no hes`a), lielaaku barotavu par 80g neesmu gan licis nekad.
17.marts 2015, 21:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager