Fīderi

Ir kāds bijis uz copi ar fideri ziemā?Kādi rezultāti, ieteikumi?

naivais, 4.februāris 2013, 20:05


Kur tad pie mums ziemā ir atklātie ūdeņi?
5.februāris 2013, 10:13 | links
 
Ir kāds bijis uz copi ar fideri ziemā?Kādi rezultāti, ieteikumi?
4.februāris 2013, 20:05 | links
 
Šī firma piedāvā dažāda izmēra tureklīšus, tākā varat likt uz jebkuru diametra spicīti.
18.oktobris 2012, 13:07 | links
 
man piemeeram NEVIENU reiz nav aukla aizkjeerusies aiz pieskochota spiigulja.
18.oktobris 2012, 12:31 | links
 
Čiki-puki ir līdz brīdim kad aukla aizķeras aiz to skoču un nolauž spici! :) Turklāt mana gadījumā biežāk saplēš tikai gumijas kembriku.Drennan domaju v.n.k. noraus no spices.
18.oktobris 2012, 12:22 | links
 
dzhi izņēmi vārdus no mutes. Kādi stiprinājumi, parasts skočs vai izolācijas lente un viss čiki puki. :D
18.oktobris 2012, 11:53 | links
 
es spiiguli pietinu pie spiciites ar parastu skochu un nevajag nekaadus tur viltiigus stiprinaajumus.
18.oktobris 2012, 11:49 | links
 
Svarīgākais šinī gadījumā nav stiprinājums bet gan pats spīgulis, kura spīdēšanas laiks mērāms gados, attiecīgi arī cena nav mazā un bikšu kabatā es tos tomēr neriskētu nēsāt.
18.oktobris 2012, 11:35 | links
 
vai kādā no Latvijas veikaliem ir nopērkami šāda veida spiguļi;
http://www.drennantackle.com/productDetail.php?category=48&;prod_id=137

siluro, 18.oktobris 2012, 07:14
Ir līdzīga štelle gandrīz katrā veikalā- zvārgulis
stiprinās pie spices un viņā šadi var perpendikulāri ielikt "svetiļņiku", bet tomēr paralēli likt ērtāk drošāk, bija cormoranam laikam spīguļi ar maziem plastmasas turētājiem, kurus visu laiku tagad ar izmantoju, tik spīguli maini, fīderim jau iz tā 1 -2 mm spices grūti nostiprināt to perpendikulāro turētaju.

hecs7, 18.oktobris 2012, 09:54


Zvārguli vari likt pie klasiskās gruntenes,bet ne uz fīderi.Te katru spīguli var piedzīt,jebkuram spices diametram!
Principa ir jau arī savi trūkumi,es sevišķi neiespringstu,spīguli pielieku ar gumijas kembriku palīdzību.Galvenais lai spīgulim pa vidu atrastos otrais spices gredzens,kas neļaus spīgulim griezties apkārt spicei! :)
18.oktobris 2012, 10:03 | links
 
vai kādā no Latvijas veikaliem ir nopērkami šāda veida spiguļi;
http://www.drennantackle.com/productDetail.php?category=48&;prod_id=137

siluro, 18.oktobris 2012, 07:14

Ir līdzīga štelle gandrīz katrā veikalā- zvārgulis stiprinās pie spices un viņā šadi var perpendikulāri ielikt "svetiļņiku", bet tomēr paralēli likt ērtāk drošāk, bija cormoranam laikam spīguļi ar maziem plastmasas turētājiem, kurus visu laiku tagad ar izmantoju, tik spīguli maini, fīderim jau iz tā 1 -2 mm spices grūti nostiprināt to perpendikulāro turētaju.
18.oktobris 2012, 09:54 | links
 
Izskatās tiešām laba doma:
18.oktobris 2012, 08:06 | links
 
vai kādā no Latvijas veikaliem ir nopērkami šāda veida spiguļi;
http://www.drennantackle.com/productDetail.php?category=48&prod_id=137
18.oktobris 2012, 07:14 | links
 
Kāda ir (vai jābūt) fīdera kāta akcija??
Pateicos!!

aiwa, 15.oktobris 2012, 15:41

Tāda, kāda visvairāk atbilst Tavām prasībām un vajadzībām. :)
15.oktobris 2012, 15:46 | links
 
Kāda ir (vai jābūt) fīdera kāta akcija??
Pateicos!!
15.oktobris 2012, 15:41 | links
 
Nu liels paldies.....Krievu valoda es nesaproti :(

Bildes vieglak saproti :)
14.septembris 2012, 13:02 | links
 
RockDead2010, nu vecīt :) Ja tu par fīderi neko internetā nevari sameklēt - neņem ļaunā, bet nu...

Šeit būs tāds pamatu pamats...
http://www.youtube.com/watch?v=Yz0GMOvTpDA

Bet nu video it ļoti daudz....
14.septembris 2012, 12:25 | links
 
Ko tieši Tu nevari atrast? Ieraksti Googlē "Feeder fishing" un rocies, kamēr nelabi paliek....
14.septembris 2012, 12:18 | links
 
Labdien....
Es mekleju pamaciba par fideri..Piem bildes aukle,pavadina utt..Google nevaru atrast :(
14.septembris 2012, 12:04 | links
 
Njā par to ūsu garumu nezināju,biju domājis jo īsāk jo labāk-sanāk otrādi.Un tad arī biju sējis to mezglu otrādi mono tinu virsū pītajai,tas ar tiks pamainīts jau nākamajā reizē.Kaut gan man jautājums ar ko tad īsti atšķiras tas vai mono uz pīto vai pīto uz mono tin?

durixxxx, 14.septembris 2012, 06:07


Parasti planako auklas galu tin apkart,lai mezgls sanak pec iespejas mazaks.Ar usam ir dazadi,es piemeram tam nepieversu lielu uzmaniba,ar vai bez usam...strada tapat labi. :)
14.septembris 2012, 11:31 | links
 
Njā par to ūsu garumu nezināju,biju domājis jo īsāk jo labāk-sanāk otrādi.Un tad arī biju sējis to mezglu otrādi mono tinu virsū pītajai,tas ar tiks pamainīts jau nākamajā reizē.Kaut gan man jautājums ar ko tad īsti atšķiras tas vai mono uz pīto vai pīto uz mono tin?
14.septembris 2012, 06:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager