Fīderi

Ja pamataukla pītā un līderis no mono tad sienu Albright šādi.
Pie nosacījuma ka pīto tin ap mono un "ūsas" atstājot 1-1,5cm. Tad mezgls sanāk kompakts un "mīkstāk " iet caur riņķiem. Pat 15lb pītās un 0,35mm mono līdera mezgls bez problēmām iet caur jebkuriem riņķiem. To kā mezgls iet caur riņķiem protams jūt, bet iemetienu tas praktiski netraucē.
13.septembris 2012, 22:36 | links
 
Vajag atstāt ap 3-4cm.
13.septembris 2012, 22:32 | links
 
Pavisam īsas 2mm maximums.
13.septembris 2012, 20:59 | links
 
Cik garas "ūsas" atstāji mezglam?
13.septembris 2012, 20:26 | links
 
Jautājums-sāku šodien izmantot šoklīderi.Uzsēju albraight mezglu,tā saukto.Bet sāku mest un no 10 iemetieniem 5 laža,visu laiku ķerās aiz riņķiem,rezultātā ar nolauzu vienu spici,nospļāvos,noņemu šoklīderi un turpināju,gāja jau labāk,īsti nesaprotu kur problēma.Daudzi slavē un saka ka ir ok.Varbūt ir kādi ieteikumi,vai ko varbūt daru nepareizi.Negribas spices lauzt nonstopā.
13.septembris 2012, 19:04 | links
 
Mazais69 - kas pašam labāk patīk, to arī liec. Pamatauklas diametram un materiālam no kura tā izgatavota, šinī gadījumā nav lielas nozīmes, jo strādāsi tāpat distancēs līdz 30 -35m un ja uzrādītais tests kaut cik atbilst reālajam, tad arī liela straume straume atkrīt.
7.septembris 2012, 19:10 | links
 
Iegādājos winklepicker ar testu līdz 40gr. Bikiņ neskaidrība par to, ko tīt uz spoles. Fīderim stāv 0,13 pītā, šitam tā ir stipri pa resnu. Doma kātu izmantot pavasara seklumiem. Varbūt kāds ar tādiem strādā un var ko ieteikt. N-G saka 0.08 pīto, cits atkal 0.2 parasto.
7.septembris 2012, 18:21 | links
 
Pārdodu LIBAO CATANA FEEDER 390, līdz 120g, trīs spicītes. Praktiski jauns, pāris copes. 15Ls.
Ja interesē, rakstiet personīgi, sarunāsim:)
2.septembris 2012, 18:31 | links
 
ok,paldies
31.augusts 2012, 17:01 | links
 
durixxxx- šogad ir redzēti daudzos veikalos, tai skaitā-Milo, Ēsma uz Brīvības, Salmo, Crabis uz Vienības gatves. Tā kā ņem telefonu, zvani un prasi kurā vēl dotajā brīdī ir uz vietas.
31.augusts 2012, 14:09 | links
 
varbūt kāds var ieteikt kur var aplūkot trīskāji,priekš makšķeres,lai nav jāizmanto žāklīši?Būtu labi šeit pat mājās,lai nav jāpasūta.
31.augusts 2012, 11:43 | links
 
Es ari tikai trapper lietoju! Ir labs traperis --Karp vins ir sarkans kaa breksim, pievieno klat auzu paarslas un uz prieksu.
Trapperu perku lietuvaa tur vinam cena ir 6 liti (1.2 ls) taakaa par trapperu tikai to labako.
28.augusts 2012, 18:40 | links
 
skatos daudzi negatīvi sktās uz Trapper baribām. nez man jau patīk,it īpaši sarkanais breksis ar dzelteno feeder ! daudz lielisku copju bijis :) apm 2.50ls/kg barības +/- ir vienlīdzīgas,tas jau vairāk kuram ar kurām vairāk ir veicies!
28.augusts 2012, 18:08 | links
 
Ātradu Facebook:
27.augusts 2012, 20:44 | links
 
Grizly
nemaz nav slikta doma. Es uz fīdera biju uzlicis maizes kumosu, pēc gaidīšanas nedaudz piecirtu un velku ārā. Jūtu - galā kaut kas liels spirinās! Iedomājies - pamatīgam asarim ( ap 400 gr) āķis pie acs iecirties! Ko tad šis tur pie maizes darīja, ja sīkos nevaktēja ? :):):)
8.augusts 2012, 17:29 | links
 
Nu ideja man skaidra nākamo reizi kad došos copēt uz fīderi līdz jāņem gruntene un tai galā jaļeik dzivais, un jāmet blakus fīderim, iespējams var ķert zandartus un pličus reizē ;) Bet barotavā jāliek Traper Feeder dynamic , un nav jājauc :D:D:D salmo ar sensas 2ls vai 6ls
8.augusts 2012, 13:03 | links
 
nu man zandarts paņēma uz kukurūzu. Drīzāk domāju, ka zandarts grābj sīko, kas knibinās gar āķi un uzķeras uz āķa
8.augusts 2012, 08:31 | links
 
Zandartu ķeršana uz baltajiem :) - grīzāk jau haļava, nekā norma... Gadās jau, tā pat kā līdakas uz sliekas utt., bet par tradicionālu un rezultatīvu zandartu ēsmu to gan droši vien nenosauksi :) Cita runa uz zivs fileju vai dzīvo...
7.augusts 2012, 16:49 | links
 
Fīderis un uz āķa baltais gaļinieks un galā zandarsts, Vai tā ir normāla parādība, esmu iesācējs Uz fīdera.
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/albums/zanadarts-un-fideris/
6.augusts 2012, 18:03 | links
 
Sveicināti pīderisti!

Man te mājā stāv 2x spicītes no TICA inspiration feeder 2.70m (vidējā un cietā).
Pašas makšķeres vairs nav, tā ka, ja kādam ir kāds vajadzībs, varu uzdāvināt!!
Ir interese, rakstiet pm.
o.
3.augusts 2012, 10:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager