Fīderi

Nu man arī nav nekādu pretenziju pret Salmu taifun feeder special.Man tas ir pirmais un vienīgais,un esmu apmierināts.
Vispār jau te sanāk runas par gaumes lietu.Pat par iespējām kā tādām.Tādēļ liela daļa tekstu šajā sadaļā tāda muldēšana vien ir.Īpaši man "patīk" teksti,ja ir lētāks par tik un tik,tad ar tādu pie ūdeņiem nevar nemaz rādīties.Tad nevarēs pamakšķerēt,neķersies???Nu sviests taču!
P.S.Par to,ka pieticīgos nesaprot esmu pārliecinājies arī es.Pat ļoti nesaprot.Tas nu ir fakts!
5.aprīlis 2011, 10:41 | links
 
Es ari lietoju Taifun Feeder kātu. Neko sliktu negribētos par viņu teikt- normāls kāts. Cik saprotu ,tad visa fīča jau ir tai spicītē ,kura signalizē par copi.Tas tāpat kā ziemas makšķerītei sardziņš. Uz viena veca kātu pat esmu uzkombinējis fīdera spicīti un viss notiek.
5.aprīlis 2011, 19:25 | links
 
Pankijs, neko sliktu? OK, bet ko labu par to bomi?
5.aprīlis 2011, 19:29 | links
 
dzhi,nu kāds bomis,nu ko tu muldi,normāls fiders.
Pankijs,nu nav tā fīča spicītē,gribi teikt ka es sliktāk copi redzu ar salmo spicīti nekā mikado,nu nē taču,atšķirība būs tanī,kad sāks ņemt 8 gramīgās raudas,tad vīņš redzēs to copi labāk ne kā es.
5.aprīlis 2011, 20:15 | links
 
kvoks, neizrunaajies!
kas tajaa zaz tipa feederii visus taa piedur? Laikam ne ar ko labaaku nav braukts... ups atvainojos -makshkjereets.
5.aprīlis 2011, 20:39 | links
 
Šāda tipa diskusijas man stipri atgādina mērīšanos ar krāniņiem!Piedodiet par izteicienu.
5.aprīlis 2011, 20:41 | links
 
dzhi man ir arī Sensas fīders. Bet neteikšu ka taifūns būu zemā metams. Ja vēl paraugās uz cenu, tad bez komentāriem.
5.aprīlis 2011, 21:11 | links
 
dzhi,nu nevajag man tādu fideri,tad kad kūša mats nopeld garām un šis jav sāk kustēt,es jav nespēju izsekot taifunam līdz kur nu vēl tādiem lepniem,viegliem,tad es labāk ar zaparu vālē.
5.aprīlis 2011, 21:33 | links
 
vai kads varet paskaidrot ko ar tam dazadam spicitem darit?? ja tests ir 60-120g. lokanako izmanto pie mazajiem gramiem un parejas otradak???paldies par info. katra zinja es ar nopirku fideri, ipasi neiedzilinoties, jo pienaca bridis un mani gribeja apsveikt ar davanu nu tad uz sitienu izvelejos, kas tuvakaja bode ir pieejams. varbut kads var ko pateikt par sO modeli Master Grey-feeder 390. firma laikam GW. Cena bij 24 ls.
5.aprīlis 2011, 23:16 | links
 
mjuniors> pareizi domā ... vispār dari tā , paņem visas trīs spicītes rokā ,spicītes ielieksies dažādos stāvokļos , ar lielāko izliekumu domāta vieglām barotavām ,mazāks izliekums ,lielāka svara barotavu vari kārt auklas galā .
Lai veicas copē ar Fīderi !
5.aprīlis 2011, 23:22 | links
 
nu man jau taa likas, es jau noskatijos tos NG raidijumus par fideri, un nu a izmeginaju un ta viena dikti noliecas.. pat bail ko smagak likt!:) katra zinja man bus sogad pirma sezon ar fider, redzes kas un kaa bus :)
5.aprīlis 2011, 23:48 | links
 
paldies par labajiem novelejumiem:).. tev ar novelu lidz turet!:)
5.aprīlis 2011, 23:49 | links
 
ierosinu terminu "federmakšķere". Savādāk te jālasa kā krievu reklāmā, kur kirilicā angļu vārdus raksta :)
6.aprīlis 2011, 07:28 | links
 
mjunior ja stingri pieturēsies pie NG filmā rādītā, bez loma nepaliksi. :)
6.aprīlis 2011, 08:25 | links
 
mjuniors, ir tāda pārraide kā "Makšķerēšanas noslēpumi", kur viss ir sīki parādīts gan par fīderēšanu gan arī arī par citiem copes paņēmēniem. Iesaku paskatīties visas šīs pārraides, es pamatā 60% esmu mācījies no šīm pārraidēm, bet pārējais no savas pieredzes.
6.aprīlis 2011, 08:28 | links
 
mjuniors
Spicites domatas gan smagakam parotavam,gan jutibai atseviskas copes vietas...Ja loti liela straume logiski butu likt pasu izturigako!


Par to feeder jutibu teiksu ko pats zinu,ja jamakskere sekla diki karusas,linus ar bomi vari iet tikai odus dzenat!Jameta ir maximali vieglakas barotavas (10gr)lai neizbiedetu tramigo zivi,vot tadas vietas ar loti jutigu spici vienmer busi apmierinats.
6.aprīlis 2011, 10:07 | links
 
Dresden, ar 10g, lai normaali shanceetu vajag pikeri nevis fiideri
6.aprīlis 2011, 10:11 | links
 
kāda atšķirība 10 vai 50 gr barotava?tāpt ir pielikta ar barību un plunkšķis īpaši mazāks nesanāk :)
6.aprīlis 2011, 10:19 | links
 
cope ar vieglāku barotavu gan ir jūtīgāka, + vēl neiegrimst tik ļoti dūņās.
6.aprīlis 2011, 10:33 | links
 
copes princips tas pats...v.n.k. es te runaju par to ka spices jutiba tomer ir svariga!
man ir 10gr barotava,tici man plunkskis ir daudz mazaks!Ja metisi 50gr iznemot raudinas un plicisus hren ko dabusi,vienigais ja sedesi,gaidisi kadu stundu,bet tas jau nebus feeder bet parasta gruntene.
Nevar but ta ka,viena veida feeder der visam copes vietam.Tapec es ari saaku copet ar ta saucamo piker 10-50gr,cenas zina 12.90Ls )))
Strada ideali jutiba ari nevainojama,dikos,kanalos ar merenu straumi neko labaku nevajag,bet savukart tadas upes ka Lielupe copeju ar feeder Ron Thompson lidz 150gr 3.60m
6.aprīlis 2011, 11:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager