Fīderi

būs būs šogad noficiālas fīderistu sacensības Lucavsalā. Cik sapratu tad LMSF noraidīja ideju par oficiāliem mačiem (LR čempionātu), tāpēc cienītais mirtins un milo organizē izmēģinājuma čempi. Cepuri nost, malači!
12.aprīlis 2011, 21:56 | links
 
Ja tas pasākums nav tik daudz kā uz pliku sportu un skriešanu tēmēts,bet gan vairāk kā uz atpūtu pie ūdeņiem ar nelielu adrenalīna piedevu,tad es arī labprāt piedalītos.Visādā gadijumā izklausās interesanti!
12.aprīlis 2011, 22:07 | links
 
Lauric tas būs kārtīgs sports, ar stingriem noteikumiem attiecībā uz barības daudzumu, motiļa daudzumu, tārpu daudzumu, barotavas izmēriem, sagatavošanās laikiem utt
12.aprīlis 2011, 22:11 | links
 
Nu ko, tad beidzot, dalību noteikti ņemšu arī es !
12.aprīlis 2011, 22:14 | links
 
kāds te interesējās par krēsliem copei...
pļavniekos tiek izpārdots epohook veikals un tur ir viens modelis bez pribambasiem pa ~ 35 Ls un otrs ar galdiņu un kātu turētāju pa 75.
Droši vien nav precīzi tāds,kā te iepriekš liktajās bildēs. Ļoti neiedziļinājos.
14.aprīlis 2011, 12:25 | links
 
Tam kreslam ko esmu pasutijis ir svariga detala-regulejas kajas!Turklat neliels svars un upgreid iespejas loti plasas.)) Pasties Korum google...
14.aprīlis 2011, 12:27 | links
 
man tas krēsls neinteresē, iemetu tikai info ;)
14.aprīlis 2011, 12:32 | links
 
Šodien Daugavā ar fīderi tika izvilkti pirmie šā gada plakanie.Uz āķa slieka+baltais.Copītes retas.
14.aprīlis 2011, 21:39 | links
 
kurš rajons?
14.aprīlis 2011, 21:43 | links
 
kalīgākais sviests sadzīts- neņemos diskutēt

ar spici mest..., +/- 10%, kāda atšķirība, stiklašķiedra vai oglekļa...
Jā..., ir man Salmo mēsls- saku, ka mēsls, bet kalpo!

Fīdert spices..., es nešķiroju spices, ņemu brangāko un žvidzinu..., žvidzinu butes, žvidzinu līdakas, zandratus, vējazušus...tas man ir kāaaaaaats!!!!!UNIVERSIALUS

pārējais, lai paliek citiem
14.aprīlis 2011, 23:40 | links
 
Labas dienas, :) padalieties lūdzu ar savu lielo pieredzi par fīderiem. Gribētos zināt ko likt iekšā barotaviņā ( sastāvdaļas ) un pagājušā vasarā kad sāku ar to ņemties nevarēju saprast kad piecirst, bet cope bija nemitīgi, izmēģinājos viskautkādīgi, bet ārā ļoti reti dabuju kautko kāpēc tā ? tie bija maziņie vai vienkārši vēl man ir jatrenējas :D
Paldies par atbildi ;) lai veicas copē
16.aprīlis 2011, 02:28 | links
 
Jaankelis kur tu copeji ??

Ja gauja,tad tur daudzas vietas mazie brekseni to barotavu skrubina,tapec tev liekas ka ir.!!
16.aprīlis 2011, 08:16 | links
 
Jannkkelis
ja uzsiesi 0,14 pavadiņu ar 12-14 nr āķīti, dabūsi ārā gan mailīti, gan 2 kg breksi, barotavā jāspiež iekšā barība, tādā konsistencē, lai 2 min laikā viņa no barotavas izskalotos.
16.aprīlis 2011, 08:52 | links
 
Jasak jau ar pamatauklu.Mono maximums 0.25 pita 0.18.Pats izmantoju Lielupe 0.22 un 0.16 pito.Copes izjust vajag bikin patreneties.Baribai nav jabut sabaztai barotava lidz predelam!Jasaliek ta lai vina 5 min laika izskalojas..Sorry bet 2 min ir pamaz....tas manas domas.
Vel svarigs faktors ir copes vietas izvele!Ja atrodi kadu kanti copei jabut labakai,pec savas pieredzes varu teikt,copet nakti ir nedaudz labak,sikie tik loti neuzbazas.
Te bus tazas filmas http://video-fish.ru/tags/%F4%E8%E4%E5%F0/
16.aprīlis 2011, 10:13 | links
 
jankelis paspēlējies ar pavadas garumu un āķu izmēru. man ar šitā bija, saīsinot pavadu vr sanākt labāk. otrs variants piešaut barībai melasi, sīkie pazudīs :D
16.aprīlis 2011, 21:01 | links
 
Vēlviens variants... Pamaini āķu izmērus. Es divas vasaras Nabēs nomocījos ar pličiem, krata kā traki to fīderi, bet nu nevar nevienu izvilkt, a tad izdomāju, moš tomēr NG jāpaklausa un no 8.nr pāriet uz 12. Un tad katrs plicis bija mans :)
16.aprīlis 2011, 21:19 | links
 
Liels paldies, par padomiem. Es visu laiku liku ap 30-40cm pavadiņas no barotaviņas, un barību tādu liku iekšā, ārā neizkrīt pat 1h laikā :D varēju vairākas reizes iemest vienu un to pašu barību iekšā :D Jūsu padomi man tiešam noderēja paldies :) Lai veiksmīga cope šajā sezonā jums visiem ;)
18.aprīlis 2011, 15:57 | links
 
ir ta sanacis, ka nopirku pito auklu un izmetu pasu kaseti un tagad nezinu kada tur bij auklas izturiba, jo jaliek pavadins un nezinu cik resnu var likt.. pita aukla 0.13mm cik atceros bij 91m virsu bij rakstits braid elit (zeltam krasa papirs)?? atceros ka japana bij razots un virsu bij laikam ar salmo.. man ir 0.18 mm monofila aukla vai to var izmantot pavadinjam, tai esot 3,8 kg izturiba..
19.aprīlis 2011, 15:06 | links
 
mjuinior izturēs tā pītā arī 0,25 pavadu nesatraucies. :)
19.aprīlis 2011, 16:17 | links
 
skaidrs, tagad vismaz ir kad nojausma :),bet 0.18mm pavadam butu ok?? ja ari iet uzbreksiem (es ceru ka tiksu pie kada:D) ..
19.aprīlis 2011, 17:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager