Fīderi

pīderist - kur jāatrodās šoklīdera mezglam??
19.aprīlis 2011, 22:39 | links
 
Man shock leader netrauce ne mezgls,ne kas cits,labuma no vina ir vairak neka kad ta nav!
Nav spiesta lieta,katrs dara pec sava prata! ))
19.aprīlis 2011, 22:53 | links
 
par sucklideri piekrītu kaatelam, vispār visiem šitiem mezgliem vajag lielriņķu pūlus, a ritīgie maxā pie 2 štuki
19.aprīlis 2011, 22:59 | links
 
Duglas - kas i "lielriņķu pūls pa 2štuki"??
19.aprīlis 2011, 23:09 | links
 
Ai ai ai ai ai, pat man sāk likties, jālik nost fideris un jāsāsk nodarboties ar sexu, :)
19.aprīlis 2011, 23:24 | links
 
Kopīgu copi jāsarunā un tur arī visas liekās lietas atmetīs, nevajag nekādas gumijas(shok lider), tieši tāpat ja krāp sievai(gumiju tur gan vajag-retam) :), galvenais ir satikties ar pareizajiem copes večiem un pareizā laikā izvilkt ar piecirtienu, ģimenē nevajag ievazāt zarazu :). Neperaties, piezvanat un visu parādīšu !
19.aprīlis 2011, 23:29 | links
 
Pat pats sasmeejos :|))))))))
19.aprīlis 2011, 23:32 | links
 
Draiskulīt,nejauc gumiju ar šoklīderi.
19.aprīlis 2011, 23:34 | links
 
Kur di...a visu sarežģīt, ir idejas, atņemšu dēlam bikšturu gumiju un ievilkšu gumiju pie Buma Usmā no Ogres, lai ķertu brekšus, man Tēvs to aisāka 80 gadu sākumā un joprojām uzskatu par rezultatīvāko copes veidu Usmā uz grunts :)
19.aprīlis 2011, 23:36 | links
 
sodien pirmo reizi iemeiginaju fideri un nu nedaudz radas iespaids kas ir kas, teiksu vienu- patikas.. :) tad nu secinajumi..gruti saprast kad ir japiecert, jo pienak otra gala dazadas zivis,pec izmeriem un uzvedibas.. sliekas man atri beidzas:D.. bariba ar, beigas nu ar zemi vien tik baroju :D.. pita aukla ar partruka kur pie spoles piestiprina, kad nosaka attalumu..(kapec ta, tika ari darits ka NG raidijuma, pacelts kats, piepilde, reizem:D??).. un veel man interese kadus tad jus tarpus liekat gala, man bij mazinjas sliecinjas un sikas zivteles vardu sakot nokaitinaja :D.. rezultats 2 plicisi plauksatas lieluma un sesas raudas, viens zemmera sapals ap 15 cm.. , es domaju prieks pirmas reizes ir ok un laiks ar bij super :).. ne asakas!:)
24.aprīlis 2011, 21:46 | links
 
mjuniors, barības viena kg pietiek stundām 5 mierīgi. ēsma viss ok, ja zivis pienāca tad viss strādāja.

varbūt par stipru meti? klipsis nav super glābiņš, tas vajadzīgs lai metot nedaudz stiprāk kā vajag, apturētu lidojumu. jāmet prātīgi (man klipsī ne reizi nav trūcis), var vēl likt gumiju, tur Draiskulis eksperts :)
24.aprīlis 2011, 22:06 | links
 
mjuniors
uzliec uz spoles kancelejas gumiju dubultā un aizāķē aiz klipša, tad visu sapratīsi
24.aprīlis 2011, 22:13 | links
 
es lietoju to polu paiku, kur 3kg, es teiksu ka labi stradaja.. un es iztiku mazak kaa ar vienu kg, dikti taupigs bij:), un kaa uz beigam palika mazak taa pieberu vairak smilts un ari mazak copes bij tas gan fakts. teiksu nemies bus japadara darbi un jabrauc veel:) tik nu kaa lai pie tie breksiem tiek,?? jaker agri no rita?? ak jaa veel ar to feeder barbu nevar parcenzsties??? ka izdaru pretejo parbaroju un tapec mazaka cope??? un jaa, sakuma metu par stipru.. un veel tads noverojums, varbut vajag likt jutigak spiciti lai to copi redz, jo tas mazas tirina nepartaukti bet gala man neka nav:)???
24.aprīlis 2011, 22:13 | links
 
aa, kad aizmet aiz klipsa spolei auklu piestiprinat ar to kancelejas gumiju??? pareiz saprat?:) taa tad auklu neparberzis??
24.aprīlis 2011, 22:16 | links
 
mjuniors, mazāks kumoss, īsāka pavada, mazāks āķis, jāskatās no apstākļiem. varbūt ūdens nesa drazu, un tā atsitoties pret auklu parausta spici utt..
24.aprīlis 2011, 22:16 | links
 
kapec isak pavada??
24.aprīlis 2011, 22:17 | links
 
Rīt laidīs uz feederēšanas sezonas sākumu :) Jāskatās kur Daugavā ķeras zivis :)
24.aprīlis 2011, 23:00 | links
 
labāk copes redzēsi, ja īsaka. Iespējams zivs drišāk ņems ja būs garāka :) cik gara pavada tev tagad ir?
24.aprīlis 2011, 23:08 | links
 
uz breksi vismaz 40 cm pavadu,lai nejuut pretestibu shamais...un veel jau straumee ta bariiba no barotavas veido zivju celju,un garaa pavada tad aizvelkas pa straumei liidz,taa kaa kontakts jau ipashi nezuud...
24.aprīlis 2011, 23:17 | links
 
ja garāka pavada, tad platība kurā zivs var grozīties un uz fīdera neko neredzēsi būtiski palielinās. es lieku 70 cm pavadas, gandrīz vienmēr izņemot ezerus, tur kādi 30 - 40.
24.aprīlis 2011, 23:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager