Fīderi

ergli,nesapratu,tu neatbalsti garaas pavadas uz breksi,bet tai pashaa laikaa liec 70 cm pavadu...
24.aprīlis 2011, 23:23 | links
 
es jau runaaju par straumes zonu,kur pavada aizstiepjas liidz bariibas celjam..bezstraumee ,logiski,ka nevajag garas pavadas,lai taa esma metajas blakus barotavai.
24.aprīlis 2011, 23:25 | links
 
gulbi, ar 70 cm pavadu pliču uzbruuma gadījmā ir tīrās mocības, jo piecirst ir sarežģīti. 70 cm, jo esmu par slinku lai pārsietu gatavās pavadas par īsākām bez īpašas nepieciešamības :)
24.aprīlis 2011, 23:28 | links
 
īsāka pavada samazina attālumu pie kura sāk reaģēt spice. tjipo brīdi, kad zivs paņem ēsmu un nostiepj pavadu tik tālu lai redzētu copi.
24.aprīlis 2011, 23:29 | links
 
mociibas tad,ja straume nieciiga,un taa 70 cm pavada nokriit turpat pie barotavas..es lieku 50cm,Lielupee straume parsvaraa ir vienmeer...vispaar jau taa plichu banda jau ar nav muuzhiiga,vasaraa shamie pazuud,kad lielie saak baroties.
24.aprīlis 2011, 23:36 | links
 
Uz copi videji 2kg bariba aiziet,keru parasti ar lidz 70cm pavadam,bet ja piranjas sak mocit saisinu lidz pat 40cm.Dazreiz uzliekot lielaku aki ari palidz.
Un copes...nu uz pirmo tirinasanu nekad nereageju,gaidu stabilu copi,tad var ari piecirst. ))esmu noverojis,ja bariba ir ok-tad tie sikie vampiri driz vien pazud,uz mainu nak normala gabarita zivteles!Tapec neieisaku parak ekonomet uz baribas rekina,bet experimentet vajag vienmer ar to ta cope ari ir superiga,visu laiku atklai ko jaunu! )))
25.aprīlis 2011, 00:15 | links
 
Uz copi videji 2kg bariba aiziet,keru parasti ar lidz 70cm pavadam,bet ja piranjas sak mocit saisinu lidz pat 40cm.Dazreiz uzliekot lielaku aki ari palidz.
Un copes...nu uz pirmo tirinasanu nekad nereageju,gaidu stabilu copi,tad var ari piecirst. ))esmu noverojis,ja bariba ir ok-tad tie sikie vampiri driz vien pazud,uz mainu nak normala gabarita zivteles!Tapec neieisaku parak ekonomet uz baribas rekina,bet experimentet vajag vienmer ar to ta cope ari ir superiga,visu laiku atklai ko jaunu! )))
25.aprīlis 2011, 00:16 | links
 
izmeriju pavadu, tagad ir biki garaka par 30 cm.. ja tie mazie plici rausta to slieku kaa dulli.. but jau jauki ja taa barib atdzenat tos pasus mazakos, bet kaut kaa jocig izklausas, vai tad mazie ar nevelas est :)..
25.aprīlis 2011, 10:33 | links
 
Šodien atklāju sezonu un pārliecinājos ka pavadām ir nozīme, sākumā uz 30 cm bija pavada nekas nenāca klāt un tad kad uzliku ~ 1m .... copes parādījās :)
25.aprīlis 2011, 20:43 | links
 
1m gara pavada, tad jau laikam liela straume bij!?
25.aprīlis 2011, 21:54 | links
 
Sveiki,vai kāds nevar,parekomandēt,kadu drošu mezglu priekš āķa.A-to vakar daugavā pievīla āķīs,pieķēras labs finierītis un pie krasta ar visu aķīti iazpeldēja pavada gan palika.paldies iepriekš
26.aprīlis 2011, 14:51 | links
 
es parasti sienu mezglu ar kuru var piesiet āķi ar lāpstiņu galā,lai arī ir cilpiņa,vnk tad vienreiz jāizver cauri cilpiņai
26.aprīlis 2011, 14:59 | links
 
26.aprīlis 2011, 14:59 | links
 
es izmantoju Improved Clinch Knot
26.aprīlis 2011, 15:05 | links
 
Katram no tiem mezgliem ir nianses,viņi tagad ir izdomāti ar visādiem uzlabojumiem.Palomaram ar ir varianti,bet princips paliek.
26.aprīlis 2011, 15:13 | links
 
Paldies āķi,ceru ,ka tads mezgls nepievils
26.aprīlis 2011, 16:05 | links
 
Galvenais ir mezglu nesavilkt sausu, tas par monofīlajām auklām.
26.aprīlis 2011, 17:32 | links
 
Sveicināti :)

Vēlos sev iegādāties vēl vienu Feederi. Pats strādāju tagad ar SALMO TAIFUN ir ok, bet gribētos kaut ko drusku sakarīgāku.

Kādas atsauksmes par Mikado Golden Lion 390.

Vai kādi citi ieteikumi. Paldies
28.aprīlis 2011, 10:03 | links
 
par Golden nezinu, bet pats izmantoju Gryphon. par to cenu pagaidaam neko labaaku neesmu redzeejis
28.aprīlis 2011, 10:19 | links
 
Trokjis
Golden Lions ir stiklašķiedras kāts ar diezgan lielu svaru, kā pirmais kāts OK, bet, ja gribas kauč ko glaunāku tad šis nederēs.
28.aprīlis 2011, 10:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager