Fīderi

Headhunter
Nu vot par to iet runa ka man vien jau ir nu nu vēlos ko vieglāku.

Kādi ieteikumi ??
28.aprīlis 2011, 10:43 | links
 
Ja esi no Rīgas, aizbrauc uz Mikado bāzi, tur par kādiem 30 Ls var nopirkt labu labo fīderīti.
28.aprīlis 2011, 11:14 | links
 
Meklēju netā ir tikai visādi MIKADO suši ... :D kur tā bāze atrodas???
28.aprīlis 2011, 11:18 | links
 
atrodas Daugaugrīvas ielā , 5 tramvaja galapunktā , no galapunkta 50 metrus uz Bolderājas pusi ir 2 stāvu ēka , pirmā stāvā ir veikals , frizētava , kafejnīca , ēkai priekšā ir tāda kā stāvvieta , starp frizētavu un kafejnīcu ir koridors , pa to tiksi līdz trepēm uz otro stāvu , dur augšā un pa koridoru pa kreisi , labā pusē būs uzraksts Olivio pro , vai kaut kā līdzīgi , dur tik iekšā un būsi klāt . Ārpusē uz mājas nav nekādas reklāmas kas norādītu ka viņi tur atrodas
28.aprīlis 2011, 11:28 | links
 
JanKa_K
Paldies :)
28.aprīlis 2011, 11:29 | links
 
Logā ir Mikado gaismas reklāma.
28.aprīlis 2011, 12:17 | links
 
shodien notesteeju sensas club river. totaala baaze bez jebkaadas izteiktas smarzhas/smakas. attaisiiju paku un pirmajaa momentaa noshokeejos- paka pilna ar bariibu samaisiitu ar zirneklju tiikliem. laikam tas paredzeets kaa saistviela, lai gan neko iipashi lipiigu shajaa bariibaa nesaskatiiju. varbuut ja buutu mitrinaajis otro reizi buutu citaada-lipiigaaka konsistence. plichi atsaucaas momentaali no "lapinjaam" liidz plaukstas lieluma.

p.s.
ko bariibaa dod kukuruuza, jo peec konsistences taa ir cieta frakcija kuru zivs sargemot nevar?
28.aprīlis 2011, 20:40 | links
 
dzhi steidzami pakas pārpalikumus izmet vai sasaldē,tie nav zirnēkļu tīkli bet pārtikas kodes,man jau tā sērga piecūkoja visu māju,labi ka tagad esam divatā ar večiņu palikuši un miltu izstradajumu uzkrājumi nav lieli.Te nu izplatītājs atkal sevi parāda ne no labākās puses,esam taču banānu valsts,kur visus nocenotos s..s var ievest.Pat meitens kopā ar Latvijas produktiem uz Austriju eksportēja.
28.aprīlis 2011, 21:06 | links
 
tvajumakj!!! labi, ka es vinju maajaas nenesu bet atstaaju paku atveertu mashiinaa. Ibio, ja jau SENSAS nevar uzpaseet produkciju kaa naakas tad es nezinu... riitaa atkal jaabrauc uz veikalu lamaaties.
28.aprīlis 2011, 21:13 | links
 
Dzhi, Tu gadījumā nepievelc nelaimi????
Visādas ķibeles Tev gadās:DDDDDDD
28.aprīlis 2011, 21:25 | links
 
Iesaku pameginat Star Fish baribu,cena zema,bariba kvalitativa.Viens kilograms 1,5Ls sanak.
Sodien ar pikeri aizkeru 700gr lidaku,tik svaka cope visu dienu un tada podstava,logiski ka "podstava" tika amnesteta! )))
28.aprīlis 2011, 21:27 | links
 
Dzhi, man kukurūzas graudiņi ir galvenā barības sastāvdaļa. Var briedināt kā putru, bet es lieku klāt sausu, nedaudz jau tā uzsūc mitrumu un smaržu, bet galvenais, kad viss pārējais aizskalojas, tā paliek uz grunts un ir ļoti labi redzama, it īpaši uz tumša fona. Zivis labprāt to uzlasa un uz ilgu laiku aizkavējas. Dabiski, lielajam breksim tie ir putekļi :)))
28.aprīlis 2011, 21:28 | links
 
guntarskl, tas ir viens veikals kuraa es iepeerkos un kursh man uzsuuta visas likstas.
28.aprīlis 2011, 21:34 | links
 
kola, ar tiem graudinjiem no kuriem putru vaara ir viss skaidrs, bet jautaajums bija par parshu kukuruuzas graudu kursh ir ciets kaa maita. neesmu eksperimenteejis ar vinju bet ciets vinjsh kaa krams ir. jautaajums ko taads akmens pozitiivu var dariit zivs veederaa?
28.aprīlis 2011, 21:36 | links
 
Negribu nevienu nolikt,jo iespēja ir arī bojāts iepakojums un te nu kāviens veikalniekiem,es piemērām pirku salmo ,Daugavgrīvas,bet pazīmēm vari ticēt,tuvi cilvēki ar pvd pieredzi.
28.aprīlis 2011, 21:48 | links
 
riitaa aizbraukshu pie tirgotaaja, ja tie nenokaartos attieciigi sho jautaajumu tad es arii spershu valjaa kur to bariibu iegaadaajos
28.aprīlis 2011, 21:58 | links
 
kaadam nav info kur dabuut melasi par sapraatiigu cenu un ne tonnaas? tonna maksaa 190 lvl taadad litrs 19 santiimi un mees visi zinaak cik copes veikalaa vinja maksaa.
29.aprīlis 2011, 16:15 | links
 
Jā, aktuāls jautājums. Pagaidām lētāk par Salmo esmu atradis šeit: http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/en/jaxon-premium-groundbait-additives-g2-a192-p974-k4996.html

bet tāpat, man šķiet, sālīti, zinot pašizmaksu.
29.aprīlis 2011, 16:27 | links
 
Albakorā melase 4 veidi 250 ml 1.11Ls. Kā arī liela barību izvēle par ļoti labām cenām dārgāka barība 1 kg 1.72 Ls 2.5kg 2.58 Ls
29.aprīlis 2011, 17:29 | links
 
Fīderi Colmic plašā izvēle cenas sākot no 40 Ls
t.66000888
29.aprīlis 2011, 17:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager