Fīderi

durix
jau gadus 4 vai 5 man ir Surf master Eternity feeder kāts. Neviena slikta vārda. Komplektā nāca 3 karbona spices. Tests bija laikam līdz 70 gr. Man patīk labāk, nekā Salmo Diamond sērija, nemaz nerunājot par Supreme vai Taifun stiklašķiedriniekiem. Kā otru nopirku Brownining Syntec XL kātu. Tas man patīk vēl labāk, bet cipars arī cits.
4.septembris 2011, 19:35 | links
 
skaidrs,paldies par info
4.septembris 2011, 21:15 | links
 
Kam gruti saprast video un nav atradusi sev piemerotu sistemu,varat palasit un pameginat,iespejams atradisiet sev piemerotako!

http://feeder.webtalk.ru/viewtopic.php?id=53

P.S.krievu valoda.
6.septembris 2011, 12:42 | links
 
Vai fīderim derētu Okuma Longbow LB40 spole vai nē?
6.septembris 2011, 20:43 | links
 
Man stav Okuma Longbow LB30,drosi varu teikt nav slikta,bet....iesaku nemt spoli ar lielaku kaseti,lai butu atraka!
Nocopeju visu sezonu uz Longbow,jauda normala,bet atrums loti zems ((( Psties Shimano Exage seriju,4000-nieks varetu but diezgan interesants.
6.septembris 2011, 20:55 | links
 
Vispār es jau viņu paņēmu it kā pa izdevīgu cenu ,būs palēnāka ,bet nu nekas.Cik saprotu Tu domā pārnesuma attiecību?
6.septembris 2011, 21:14 | links
 
Ne tik daudz parnesums cik pasas kasetes platums,lielums.Ta jau nekadu pretenziju nav,30-jam modelim viens apgrieziens atbilst 68cm....Normals variants butu tuvu 1 metram!40-to nenemu del gabaritiem(smaguma del)jo man pamat fiders ir mediums(lidz 100gr),hevy (lidz 150gr)fiderim 40-ais modelis butu ok!Tas ir par Okumu!
Pats sev patreiz noskatiju Spro spoliti ar Match seklo kaseti,ar labu jaudu un diezgan atru.Dabuju pedeja cope ar tadu pastradat,salidzinajuma ar Okumu diena pret nakti! ))
6.septembris 2011, 21:26 | links
 
Nu skaidrs,laikam būšu nedaudz lažu nolaidis
6.septembris 2011, 21:36 | links
 
Neuztraucies,bus labi!))) Ja tu tiko saki stradat a fider,tad tev noteikti tas nebus vienigais kats!!! :DDD
Ta spole labi kalpos,turklat ar pito problemu nav,parklajums labs!Ja tev ir medium klases fiders uz pavasari noteikti iesaku iegadaties hevy,tur ta spole bus loti noderiga! ))
6.septembris 2011, 21:40 | links
 
Jā tā arī ir, šogad reizi sanāca līdzi aizlaist čomiem uz copi un tur ar izmēģināju kas tas(fīders) ir un aizgāja.
Būs labi,bet ieteikumus ņemšu vērā.Tagad tik lasu kaut kā pamazām visu kopā nākamajai vasarai.Ja nav noslēpums par kādu konkrēti spro spoli Tu runā un kādas izmaksas?
6.septembris 2011, 21:50 | links
 
Īsti arī vēl nesaprotu kas ir medium un heavy,kur katru labāk izmantot?
6.septembris 2011, 21:52 | links
 
Medium videja testa kats,der barotavam lidz aptuveni 60gr,var jau lielaku svaru,bet tad kats bus parslogots!Heavy tests lidz 150gr,normali deres ari 100gr barotavas un pat vairak,tie lielakie svari(60,100gr)ir atkarigi no kata uzbuves(akcijas)!
Heavy labi noderes loti talam distancem un stiprai straumei!
Vel jau ir Light kati,ta pat ari sauc par Pikeri svari lidz 40gr,labi noder sekliem udeniem uz tuvam distancem,ka ari kersanai no laivas.Garums lidz 3,30m...loti labs modelis ir Shimano Nexave! ))
6.septembris 2011, 22:02 | links
 
Skaidrs, paldies par info.
6.septembris 2011, 22:11 | links
 
P.S.Barotavas svars bez baribas! )))
6.septembris 2011, 22:12 | links
 
Sapratu vecais,paldies
7.septembris 2011, 06:07 | links
 
Raksts un pamaciba par shock leader,diezel krievu valoda.

http://club-fish.ru/content/view/4930/297/
21.septembris 2011, 12:43 | links
 
Sveiciens speciem! Tā kā šogad esmu saslimis ar f\iderēšanu, ir radušies daži jautājumi: kāts Jaxson Cantara ar testu 40- 90g. aukla 0.12 pītā. Ir problēmas ar spicītes iespriegošanu strādājot ar vieglām barotavām. Dziļumā ezerā ap 4-6 m 40g barotava lēnām nāk uz krastu. Otrs- tajā dziļumā ganās smuki brekšuki, bet virskilogramniekus izmānīt izdodas tikai dažus. Vai tiešām tie baros neturas? Trešais- cik garas pavadiņas lietojat stāvošos ūdeņos, savādāk uz mēslu slieciņām baigi daudz tukšo copju? pats lietoju aptuveni 50cm.
21.septembris 2011, 13:16 | links
 
Stavosos udenos pats izmantoju apala tipa barotavas,censos likt pec iespejas vieglakus svarus.Pavadinas lidz 50cm....Sistema-Paternoster mezgls.
Principa ar pasu mikstako spici tev vajadzetu but ok,bet nevar jau zinat cik miksta isti vina ir.Man personigi nav gadijies redzet Jaxon fideri.
21.septembris 2011, 14:06 | links
 
sveiki..
nezin ka ar grunteni tgt lielupe keras??
nak kautkas ara vai ne??:)
6.oktobris 2011, 22:30 | links
 
Sveiki fīderisti, gribās iegādāties heavy fīderi 420cm, ar testu līdz 150-180 gramiem, ko varat ietekt?
Gribēju Daiwa aqulite, bet saprotamu iemeslu dēļ nebija viņa ne pirms akcijas ne akcijas laikā, kāda jums pieredze?
Iegāju vakar Ēsmā- nu it kā labs, viegls Spro sērijas, nu cena 85 lvl, pārdevējs bija nolēmis man viņu pārdot bez izvēles tiesībām, es nolēmu ka tā nebūs gan, ko varat ietekt Okuma man te kāds pārdevējs minēja, tik nezināja kur ir, kur tos par saprātīgām cenām var aplūkot, vai kādus citus modeļus?
26.oktobris 2011, 08:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager