Fīderi

tur jau tikai rakstīts ka vēdzelēm, vnk parasts fīderis, savā cenu galā man šķiet ir ok, šitais kāts pat flakajam ir, tikai garāks manliekas.
2.janvāris 2012, 23:17 | links
 
ja jau Flakajam ir, tad jau toč jāņem? :D
2.janvāris 2012, 23:19 | links
 
uzprasu, ko viš saka, es jau tev ar ieteiktu ņemt garāku
2.janvāris 2012, 23:19 | links
 
t.i. uzprasi
2.janvāris 2012, 23:21 | links
 
tāpēc ka ?
2.janvāris 2012, 23:21 | links
 
tāpēc ka uzprasi viņam ko viņš domā par to kāatu, man jau tāds nav bijis.
2.janvāris 2012, 23:23 | links
 
Vēdzelēm fīderis !!! Kurš tādas muļķības izdomājis. Mēģināt jau var :)) Viņa neatkarīgi no kāda kāta ierīs ēsmu -fīdera kāts,spinings,vai slotas kāts . To var piedāvāt tikai tas kas NEKO nesaprot no copes - neuzraujaties uz tādām muļķībām džeki . Tāpēc jau liek uz vēdzelēm zvaniņu ka viņa reti kad šūpo vai gustina kāta galu - viņa paņem ,norausta un citreiz pat nezini ka viņa jau tur sēž.Nevajag fīderi vēdzelēm , viņainav vajadzīgs pieciršanas moments.
2.janvāris 2012, 23:24 | links
 
āa, par garumu, jo 3 metri takš nekas nav, teiksim ar garāku arī jūrā būs vieglāk copēt. tālāk varēs aizmest, viļņi mazāk auklu ķers
2.janvāris 2012, 23:25 | links
 
Bralitis, slotas kātiem nekāda vaina vispār :))

Nejau runa iet par vēdzelēm ( Kārtējais lētais triks ) Vienkārši gribēju uzzināt info par šo kātu.. uz vēdzelēm ar slotas kātu man labi iet :)))
2.janvāris 2012, 23:26 | links
 
Es jau tieši par to pašu :)) Bušu laikā uzraksta par to kātu - bušu kāta komplekts,vēdzeļu laikā - vēdzeļu kāts ,vimbu laikā rakstīs - vimbu kāts ,pie karpām -viņi aplauzīsies :))) To es saucu par debīlo marketingu jeb marketingu durakiem :)))
2.janvāris 2012, 23:32 | links
 
No pieredzes varu teikt,mūsu apstākļiem parsvara izmantojamas ir barotavas 30-60gr,no kā izriet secinajums.Normāls fiders 3,90m garš,tests līdz 100gr,velams lai fideris nebūtu pārak smags!Spolei jābūt minimums 3000(pec shimano).
Patreiz esmu pārgājis uz Nanofil 0.08 diametru,vietās kur čaļiem nes 50gr barotavu,man 40gr normāli turās!
Ja ar to lietu gribās nopietni nodarboties,neiesaku ņemt letos stikliniekus!Ietaupisiet naudu-sabojāsiet sev copes prieku!
Normāla kata iegadei jārēķinās uz kādi 50Ls,spoli ari ieteiktu pirkt tadu,lai pītā aukla normāli uzklātos.
Kroče,ja grib iegādāties pirmo fideri tam noteikti jābūt medium klasses.
2.janvāris 2012, 23:33 | links
 
Dresden iešu pie tevis kursos - es no fīderēšanas neko nesaprotu . Zinu ka štelle laba , et man tikun tā vajag zvaniņu - aizsapņojos,skatos mākoņos,uz putniņiem utt . Palaižu garām to gala locīšanos :)))
2.janvāris 2012, 23:36 | links
 
Brālīti , nedzen tufu , jā vēdzeļu copē nelok cepumus , bet copē , nekā labāka par fīderi nav , es sen no gruntenes pārgāju uz fīderi un ar rezultātiem nevaru sūdzēties , to Tu pats zini .
2.janvāris 2012, 23:36 | links
 
Bralitis, Bet viņiem nauda ar kautkā jāpelna :))
2.janvāris 2012, 23:37 | links
 
gintsgg, kas tā par vēdzeļu copi bez cepumiem ? :)) Traks tak var palikt visu laiku skatoties uz spicīti.... :D
2.janvāris 2012, 23:38 | links
 
Ginča zinu tavu fīderi :))) Sēdi ieurbies parasta kāta spicītē ( Tas kas tev ir ,,tas nav nekāds fīderis ) un pat pakaļu neatrauj , lai ar džekiem apspriestu globālas tēmas nemaz nerunāju par vēl svarīgākām lietām :))))
2.janvāris 2012, 23:42 | links
 
Re,,, Dainic pateica :))
2.janvāris 2012, 23:42 | links
 
Bralitis
Zvaniņu arī es pielieku,copejot zandartus! :)))
Bet tā fidera būšana sakas no vietas izpētes,ja labi zin gultni un vietejās zivis,tad spices kustības ilgi nebūs jagaida!:))
Man ja neķerās lielās,sāku tvarstīt sikos knariņus.Laiks paiet ātrāk un cik esmu manijis agri vai vēlu tvarstot sīkos pienāk ari lielākas zivis. :) Turklāt tvarstot sīceni uzklājās pamatīgi gards galds! :))
Kad sāku fiderēt likas mierigs copes veids,varu droši apgalvot-fiderēšana ir smags darbs!!! :DD
Turklāt ir kārtīgi jāpaveic mājas darbs,pretējā gadijumā copē var gadīties "podsoss"! :)
2.janvāris 2012, 23:44 | links
 
Hmm, un kāda jēga vaktēt spicīti? Ļurbai jau tāpat japagaida lai "ierij"... uzreiz jau nedosi pa zobiem kā ieraudzīsi mazāko piesitienu (Vismaz tās ir manas domas ) ... Es personīgi kad dzirdu ka zvaniņš sāk aurēt, lēnā garā aizčāpoju līdz kātam, pārdomāju dzīvi, novērtēju situāciju, izmetu kūleni (Tas tāds rituāls, bez tā neiztikt :D:D) un tad dodu pa zobiem! :))
2.janvāris 2012, 23:45 | links
 
Piekrītu, ir dienas, kad strādājot ar fīderi esi "putās", jo nav neviena brīva brīža. Esmu atteicies pat no 2 fīderkātu vienlaicīgas izmantošanas.
2.janvāris 2012, 23:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager