Fīderi

Gint ,nu vēdzeļu copē nez vai būtu jāsēž un jāblenž uz viena fīdera kātu,nau jau breksis ,kas laicīgi jāpiecērt...
2.janvāris 2012, 23:49 | links
 
Dresden jau teicu - iešu pie tevis kursos. Fīderēšana cik zinu ir grunts cope ar barotavu ar jūtīgu spicīti .Esmu fīderēšanu daudz redzējis - laba lieta ko neesmu izkopis bet gribu.
Dainic - tas kūlenis ir labi teikts :)) Par cik vēdzelei iebarojamo nevajag - tas ko dara Ginča nav fīderēšana - tas ir slinkums pielikt zvaniņu un iekost ar džekiem cepumā :)))
2.janvāris 2012, 23:51 | links
 
Brālīti , kādu manu fīderi Tu zini ? Man ir 2 fīderi , Cormoran un Mikado , bet Tu jau fīderi no karpu kāta nevari atšķirt . Paprasi saviem draugiem ķīniešiem lai uz Jauno gadu uzdāvina , šiem Jaunais gads drīz būs . DDD
2.janvāris 2012, 23:52 | links
 
Nosaukumus samācījies -umņiks :)))
2.janvāris 2012, 23:54 | links
 
Iešu palasīt kāmanējos sauc ...paga Ginča :))
2.janvāris 2012, 23:55 | links
 
Bralitis, par vēdzeļu iebarošanu gan vēl varētu paļurkstēt... esmu dzirdējis ka daudzi ar iebaro uz ļurbām (pārsvarā no ledus sēžot).. Tad man radās tāda doma, kapēc nepaņemt fīdera kātu, neuzmaukt barotavu (Barotavu apvilkt ar marli, lai lieli gabali nelien ārā) un piemēram samalt kādu fišu un iestumt barotavā? Jo cik zināms ļurba nāk uz smaržu un skaņu :))) Tavas domas par šādu pasākumu ?
2.janvāris 2012, 23:55 | links
 
bralitis> kas tas par sūda draņķi, ko tu katru vakaru esi sācis lietot? Pēc dzērājskrīvera murgiem sācis izskatīties! Ja tev nav kas sakāms, vai nemāki izteikties, tad nepiemēslo tēmu ar saviem surogāttekstiem, mārketinga speciālists...
Tīrākie dzērāja murgi!
2.janvāris 2012, 23:56 | links
 
Flakais.
Divi kāti ir nepieciešami nezināmās vietās.Personīgi pats izmantoju otru kātu tāliem iemetieniem līdz 150Gr.Tas man ļauj izprast kurā distancē vairāk uzturās zivs.Bet kad sākas aktiva cope otrs kāts būs tikai trauceklis. :))
Vel laba tēma ir pīkeris lidz 50gr,distancēm lidz 30metri.Uz pikeri mierīgi var likt mono auklu diametrā lidz 0.22.Ir gadījušās supr copes,kad fideris atpūšās maliņā,bet uz pīkeri velc vienu pēc otras.Turklāt izjutas ir fantastiskas,pateicoties pīkera jūtībai,to pašu 300-500gr raudu vilkt ar "zobu bakstamo" ir riktīgs kaifs! :))
2.janvāris 2012, 23:57 | links
 
Dainic , fīderis naktī labāk ir tāpēc , ka spicītes galā ieliktais spīgulītis uzreiz parāda kurš kāts nostrādājis , nav jādomā kurš nozvanīja , bet savu rituālu vari veikt arī tad , kad spicīte nošūpojās , nav uz reiz jācērt .
2.janvāris 2012, 23:58 | links
 
Dainīc - nedarbojas tā lieta .Ir mēģināts .Rezultāts ar, vai bez,- vienāds. Viņai ir tāds ņuhs ka sajutīs tavu mazo gabaliņu uz āķa tik pat labi kā kluci ar zivīm barotavā. Laika zaudēšana tikai sanāk.
2.janvāris 2012, 23:58 | links
 
Dresden kas ir pikeris ?
3.janvāris 2012, 00:00 | links
 
Jibitīt matos , mans vārds nav Dainis ! :D Esmu Danis , tapēc ar niks DaniiC nevis DainīC :D:D

Par tēmu ... hmm, Bralitis, paldies par info. šo gan nezināju vēl! Bet pēc visa spriežot, jo vairāk gaļa, jo vairāk izplešas smarža ....

gintsgg, Bet pēc zvaniņa jau ar saproti kurš kāts ir nozvanījis... pēc skaņas vaitad nevar pateikt kurš kāts zvana ? :)) Vismaz es esmu tā piešāvies pēdējā laikā...
3.janvāris 2012, 00:02 | links
 
Esmu dzirdejis ka zandartam barotavā ieliek sakapātas aknas....nezinu cik tur ir patiesības,bet principā ja tā padomā,viņam tā asins smaka varētu arī patikt.Tāda kā vietējā haizivs!!! :DDD
Pats personīgi barotava lieku riktīgi smalku barību,lai pievilinātu sīceni...ja gribās ekonomēt var sastampāt to pašu baltmaizi.
3.janvāris 2012, 00:03 | links
 
dresden> par "pikeri", varētu lūdzu smalkāk izstāstīt? Kas tas par zvēru? Un "pīkeris"...
3.janvāris 2012, 00:03 | links
 
Pīkeris ir vieglā testa fideris,gluži kā spiningošana light vai pat ultra light kāts.Smalkām barotavam,vietām ar nelielu straumi,vai arī stavošiem ūdeņiem.Labi piemerots copei no laivas.Piemēram purvainās vietās kur no krasta netiec klāt.
3.janvāris 2012, 00:06 | links
 
Dresden

Kāti jau parasti man ir līdzi abi, tik pie tā otrā kāta izmantošanas netieku, jo karsti iet ar pirmo...;). Nav jau bieži tie gadījumi, kad copēju nepazīstamās vietās, kaut man tas noteikti patiktu labāk nekā katru reiz braukt uz zināmu. pagājušogad šitā mani pārsteidza Zvirgzda ezers un Nabīte, kuros biju pirmo reizi, bet garlaicīgi nebija (arī ar vienu kātu)...:)
3.janvāris 2012, 00:07 | links
 
Dresden domā kautkas līdzīgs šim fīderim --> http://www.uk.awa-shima.com/index.php/rods/feeder-rods/533-aexeon-ikasu-feeder-new-

?
3.janvāris 2012, 00:10 | links
 
Tagad sapratu .Paldies.
3.janvāris 2012, 00:12 | links
 
MrDaniic.
Jā,tas būs pīkeris.Ja gribās riktigi labu,varu ieteikt Nexave no Shimano!Tikai neiesaku strādāt ar pītam auklām,pārāk bieži tiek sagrieztas spices! :))Ar mono auklu būs daudz vieglāk,turklāt distances parasti nav tik lielais lai būtu nepieciešams izmantot pīto.
No laivas faktiski barotavas vietā var izmantot arī svininu.Tikai pirms tam riktīgi iebaro copes punktu,noenkuroies kadus 15-20m nostāk un gaidi savu līni vai karūsu! :))
3.janvāris 2012, 00:16 | links
 
Itkā runa bij par vēdzelēm...
3.janvāris 2012, 00:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager