Fīderi

Toni .ej gulēt :))
3.janvāris 2012, 00:22 | links
 
DaniiC , turpinot šo tēmu , man vēdzelēs , fīdera kāts patīk arī tāpēc , ka mierīgā laikā uzceļot kātu stāvus , naktī spicītes locīšanos ar spīgulīti galā var redzēt pat no 100 metriem un vairāk , zvaniņu tik tālu diez vai dzirdēsi , bet vējainā laikā , kad visi zvaniņi iet pa gaisu un zvana nepārtraukti , fīdera kātu noliec pie pašas zemes , ej sēdi siltā mašīnā , klausies mūziku un pa logu skaties kad spīgulītis sāks signalizēt ka jāiet kārtējai vēdzelei pakaļ .
3.janvāris 2012, 11:38 | links
 
gintsgg, nu bet bez fīdera to jau ar redz! Piemēram es tagad izmantoju parasto makšķeri .. tests 40 - 80g.. galā uzliec spīdekli un zvaniņu klāt! Ja ir vējš, tad zvaniņu vispār nelieku, jo tad tik prāta čakarēšana viens sanāk! Bet nu jā, vispār gribētos notestēt kā ir ar fīdera kātu ļurbās... Viens saka ka slikti, otrs saka ka labi... laikam gaumes lieta :)) Vienam patīk blondīne, otram brunete....
3.janvāris 2012, 11:49 | links
 
Tieši tā , tā ir gaumes lieta , pamēģini un sapratīsi vai tas Tev patīk , vai nē . Es vēdzeļojot , no gruntenēm esmu atteicies jau sen . Var jau arī ar parastu makšķeri , kā Tev , bet ar fīderi labāk redz katru pieskārienu .
3.janvāris 2012, 11:57 | links
 
Bet vēdzelei jau nav tik būtiski redzēt pirmo copi, nav jau breksis, kuram uzreiz jadod pa zobiem :)))
3.janvāris 2012, 12:04 | links
 
Protams ka nav , bet jo ātrāk zini ka ir cope , jo labāk , jā esi aizgājis tālu , zini ka jāiet atpakaļ . Nav ko spriedelēt , pamēģini un tad pateiksi , patika , vai nē , man tā patīk .
3.janvāris 2012, 12:51 | links
 
Nu tad gaidi atskaiti :))
3.janvāris 2012, 12:57 | links
 
Man jau liekas ,ka ar fīderi copējot var labāk sajūst zivtiņas pretestību un lielāks gandarijums ir par copi ,nekā ar slotas kātu vilkt.
3.janvāris 2012, 12:59 | links
 
Labi , gaidu .
3.janvāris 2012, 13:00 | links
 
piegaujas , tieši tā !
3.janvāris 2012, 13:01 | links
 
Man liekas ,ka fīders ļoti labi iederas priekš vēdzeļu copes.Pats šogad sāku,arī ar fīderi vēdzeles ķert man patīk,jau neliels kurkuls ir labi jūtams.
3.janvāris 2012, 13:06 | links
 
Es ar Gintu esmu bijis uz vēdzelēm un esmu redzējis kā fīderi strādā! Man jau ļoti patikās! :)
Doma ir uz brīvdienām arī savus fīderkātus palaist uz lotu medībām!
3.janvāris 2012, 13:16 | links
 
fideris un tikai. universalaku katu neesmu vel turejis rokas.
3.janvāris 2012, 13:38 | links
 
kmza , Tu uz brīvdienām domā par copi ? Kad būsi izdomājis kad , piezvani .
3.janvāris 2012, 13:58 | links
 
Es jau šodien domāju par copi :P
Gint, varbūt varam laivu daugavā ielaist? pa dienu asarus padauzītu un vakarā - kā tu toreiz teici, lotās!
3.janvāris 2012, 14:12 | links
 
Un kas mums traucē to darīt ?
3.janvāris 2012, 14:49 | links
 
kmza , piezvani , vai uzraksti uz PM savu tel. numuru , man pirms Jaunā gada nojuka telefons , paņēmu citu , bet ir pazuduši daudzi numuri , Tavējais arī .
3.janvāris 2012, 14:55 | links
 
Pagaidi , Tu jau šodien domā par copi ? Kāpēc tad Tu klusē ?
3.janvāris 2012, 14:58 | links
 
Tad ar jums f'ideRisti nebūs interesanti copēt :)) Tik lūr uz savu "galu" un neredz pat zeme deg zem kājām :)))))
3.janvāris 2012, 15:43 | links
 
Gints, man ar telefons kaput! :)
Šodien domāju par brīvdienu copi! Līdz brīvdienām laikam pacopēt nesanāks - roku mazliet esmu satraumējis :D
Brālīt - kapēc gan nebūs interesanti?
Cepums rokās un gali paši locīsies, un paši arī locīsimies (no smiekliem, protams)
3.janvāris 2012, 16:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager