Fīderi

kmza> bračam cepumu nevar rādīt, savādāk paliek kā vafele!
:)
3.janvāris 2012, 17:05 | links
 
Tak visi tādi paliek :P
Vajag ar mēru!!!
Runājot par fīderiem... kuras barotavas, pēc Jūsu domām, ir labākas? uz auklas veramās vai "parastās" piešņorējamās?
3.janvāris 2012, 17:14 | links
 
kmza
Principā var izmantot abas Tevis nosauktās barotavas,bet paskaties ŠITO,un blakus vēl video.kur apstāsta par barotavām un fīder sistēmām
3.janvāris 2012, 17:30 | links
 
Paldies!!! :)
3.janvāris 2012, 17:39 | links
 
Ja jau te tāda aktivitāte, varam pie reizes vēlreiz par sistēmām parunāt. Kādas kurš no jums lieto, kāpēc, kādos apstākļos tas labāk? Pirmās divas sezonas nodarbojos ar pretsavērpēju, bet lielākā dziļumā tas ir murgs, viss pinās, tad pārgāju uz nesimetrisko, bija ok, bet nu arī gadījās, ka sapinās. Pagaišgad VISU sezonu tikai ar to jauno brīnumu ar stoperiem, nu izcili, varu saskaitīt, cik reizes pa sezonu sapinās. Darbojos gan upē, gan ezerā no 1-5m dziļumam, nekas nepinās. :)
3.janvāris 2012, 17:52 | links
 
copējot parasti lielā attālumā 10m dziļumā mērenā straumē ar pretsavērpēju, nekas nekad nepinas, un nesaprotu kas tur var pīties:)
3.janvāris 2012, 18:34 | links
 
Grimstot pavada apmetas ap pamatauklu un velkot ārā vēl 10x ap barotavu, tad sēdi un mudžini vaļā kā jefiņš :D
3.janvāris 2012, 18:44 | links
 
nu re, Aigars jau pussolīti ticis uz priekšu pārējiem!
3.janvāris 2012, 18:50 | links
 
Aigar, pamēģini šo nākošgad, tas ir stoparu uzlabotais variants, bet kas darbojās ar pretsavērpējiem un viņiem vēl piedevām nepinās, lai darbojās:)))))))
3.janvāris 2012, 18:54 | links
 
tie visi ir mēsli! Jo fīderis vienkāršāks, jo labāk...
3.janvāris 2012, 18:58 | links
 
moderator
man aizdomas, ka Tu vēl tā īsti neesi sapratis, kas tā gruntene tāda ir un kurā galā tai svinu sien, kur nu vēl fīderis, tā kā šajā tēmā pagaidām nekomentē neko:))))))
3.janvāris 2012, 18:59 | links
 
Siluro, vari lūdzu nedaudz pamatot, kāpēc labāk tā? Es domāju, ka vismaz man šitā 100% mudžināsies pamatīgi. Piekrītu Kātam, jo vienkāršāk jo labāk, un kas gan var būt vienkāršāks par parasto stoperu sistēmu. Lai gan nu, ja jau Tev tā ir labāk, tas ir tikai labi, katram savs :)
Ja atcerēšos, pamēģināšu nākamsezon ko līdzīgu :)
3.janvāris 2012, 19:03 | links
 
Ja apakšā būtu kādi 3 stoperīši, tad vēl varbūt. Tas zaļais Tev uzstumts uz augšu.. gadījumā pie iemetiena/ vilkšanas ārā barotava nenospiež viņu lejā?
Vēl.. augšējais stoperis - kāpēc? Liela zivs lēnām velk prom, un pēkšņi atduras, ja nu esi aizdomājies? Viss, portfelis prom.
Bet nu jā, kāmēr neesmu izmēģinājis, neņemos apstrīdēt.
3.janvāris 2012, 19:08 | links
 
Aigar
viss strādā perfekti, zaļais nekur nenobīdās, sarkanais vairāk domāts tam, lai barotava pa auklu neskrietu prom, nekam vairāk, uzsien šitādu un parasto stoparu sistēmu uz makšķeres , izliec uz grīdas un simulējot copi papēti, kāda kurai jūtība un tad atraksti, ko izpētīji :))))))
3.janvāris 2012, 19:16 | links
 
Pieņemsim, ka man lōģika pieklibo, bet nu es tur neko TĀDU neredzu, lai būtu labāka jūtība. Atšķirība tā, ka zivij jāpavelk 1 stoperis, nevis mani 3, un tas, ka beigās ir vēl viens, kas, manuprāt, ir lieks.
Katram savs viedoklis, mans ir šāds. Ja pamēģināšu un tiešām liksies labāk, apsolu publiski atvainoties par apstrīdēšanu :)
3.janvāris 2012, 19:23 | links
 
Vot, ja Tev būtu pie zaļā vēl vismaz 2 stoperi, tad varētu piekrist. Tas atturētu pavadu no aptīšanos, jo tomēr tas nelielais pamatauklas gabals ir cietāks/stingrāks par pavadu. Mans viedoklis, ka augšējais stoperis ir lieks. Iedomāsimies tādu situāciju - Tev tur mazie rausta rausta, aizrausta jau līdz augšējam stoperim parotavu, pēkšņi cope apstājas, klusums. Domā jau vilkt ārā, bet skaties, ka kaut kas tomēr ņem, a kas tur... 6.5kg breksis, bet, sajūtot barotavu, kas aizķērusies aiz augšējā stopera, izspļauj āķi pirms piecērt.
P.S. laikam beidzot pamanīju, kāpēc zaļais nekur nebīdās :D
3.janvāris 2012, 19:28 | links
 
pamēģini, un tad Tu sapratīsi, cik stipri tam 6,5 kg breksim ir jāvelk, lai tiktu līdz sarkanajam, un ja arī viņš līdz tam tiks, tad pats sevi aizcirtīs, un būs uz āķa :DDDDDDDD
3.janvāris 2012, 19:35 | links
 
Aigar- no zaļā uz leju iet pīnīte
3.janvāris 2012, 19:37 | links
 
Nu vot, to es bildē nevarēju saprast, tā varētu būt pat ļoti laba ideja, bet .... bet tad pie pītās ir jākombinē klāt mono gabals, kur atkal vajadzīgs kāds griezulis vai lieks mezgls, piņķerīgi, bet var mēģināt.
Par to 6.5kg breksi nepareizi saprati, droši lasi vēlreiz, iztēlojies, pasapņo :D
3.janvāris 2012, 19:45 | links
 
sragiagiaA
Uzspied uz tās bildes ar labo taustiņu,tad skatīt attēlu,tad viņu var palielināt un smalki izpētīt.
Man jau šķiet,ka tā ir tā pati Gardnera cilpa,tik ar vairāk knibuļiem.Bet ja siluro ir mēģinājis,tad varbūt ka tajā kaut kas ir!
Pats izmantoju nesimetrisko,un nesūdzos,ka kaut kas pītos.))
3.janvāris 2012, 20:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager