Fīderi

Skaidrs. Kurā veikalā būtu lielākā spicīšu izvēle, pēc diametra?
13.marts 2012, 19:52 | links
 
ir radusies zināma skaidrība par fīder- makšķerēšanas sacensību "Milo fīderis " norises vietu un laiku, pārkopēju sacensību organizatora Agra Ziedina rakstīto;
agris - Ir pienākusi atklāto ūdeņu sezona, laiks pievērsties musu fidera mačiem. Šogad doma sarīkot mačus jūnijā Lielupē pie Garozas. Pagājušajā sezonā mums tur notika LČ kārta un lomos bija tīri smukas zivis. Šogad mačus rīkosim 16.-17.jūnijā pēc sekojošas shēmas- sestdien treniņš ar kopēju pieredzes apmaiņu, svētdien paši mači. Sīkāka infa būs mazliet vēlāk, kad uzklausīsim jūsu ieteikumus.
Tiekamies pie atklātiem ūdeņiem!
13.marts 2012, 20:13 | links
 
Veel var uz dzivo ar fideri no laivas, mans fiders 2.10m, var copet praktiski jebkuraa dzilumaa.
13.marts 2012, 21:14 | links
 
Shootguner,makšķerēt var Juglas upē starp dzelzceļa un parasto tiltu.
13.marts 2012, 22:39 | links
 
 

vai http://www.youtube.com/watch?v=uoK_RfK0Nm4 fullscreen
13.marts 2012, 23:31 | links
 
jegogo tur ir 2dzelzcela tilti jaunais un vecais! talak uz kisezera pusi nedrikst?
15.marts 2012, 15:34 | links
 
 
http://www.journal-plaza.net/hobby/17387-biblioteka-zhurnala-rybachte-s-nami-23-progressivnaya-donka-2011.html

Te bus zurnala Ribachte s nami"apkopoti loti daudz raksti par fideri.No pasiem krutakaiem fideristiem! :)
15.marts 2012, 21:14 | links
 
Fīders.
15.marts 2012, 21:39 | links
 
Radusies iespēja iepirkt melasi lielākos daudzumos. Jautājums tāds- cik zinu, tā bojājas, kā to uzglabāt?
18.marts 2012, 18:51 | links
 
Sveiki!

Lūdzu palīdzēt ar padomu.. esmu nolēmis iegādāties fīderi. Nekad vēl ar tādu neesmu copējis. Fīderi visticamāk ņemšu līdz 110gr. Sakiet, kādu spoli, auklu, pavadas, sistēmu, barotavas būtu labāk pirkt kāt. Copēšu visu pēc kārtas (protams, cerams, ka copejot breksus Daugavā, nepagadīsies 10kg sams :))

Paldies!
19.marts 2012, 10:46 | links
 
sigi
Šis jautājums ir pārāk sarežģīts, noteikti uzdod to ekspertam Normundam Grabovskim.
Saprotama lieta, ka šī foruma sadaļas "Fīderi" iepriekšējās 160 lappuses tev nav pieejamas.
19.marts 2012, 12:05 | links
 
Sigi! varu Tev pateikt ko jau daudzi šai un daudzos citos forumos ir teikuši! Pašķir kādas lapas atpakaļ un palasi tur ir diskusijas gan pa kātiem, gan sistēmam un protams visu pārējo, ko vien vēlies uzzināt. Tad vēl protams vari paskatīties raidījumu "Makšķerēšnas noslēpumi" tur ar ir gana informācija. Tā ka lasi, skaties un veiksmi jaunajā sezonā!
19.marts 2012, 12:22 | links
 
:) Protams, ka lasīšu, bet reizēm ir apgrūtinoši, ka no daudzajiem ierakstiem forumā, tikai daži ir vajadzīgie un tā no lapas uz lapu. Ar savu jautājumu nebiju domājis uzsākt diskusiju, kas labs, un kas slikts, kurš kāts labāks utt., bet sagaidīju, ka ierakstīsiet, kādi jums ir komplekti un kādas sajūtas ar tiem copējot. Tad izdomāšu pats kas un kā.
19.marts 2012, 13:01 | links
 
Sigi. Spole 4000 pec Shimano standarta (parnesums ne mazaks 5:0.1),kats 3.90m,tests lidz 100gr.Pita aukla no 0.10-0.14
Mono aukla maximums 0.25 Barotavas straumei kantainas,tristur formas musu apstaklos parsvara 40-60gr ir japietiek.Stavosam udenim 30-50gr,forma apala.
19.marts 2012, 14:15 | links
 
Dresden, paldies tev. Trāpīji 10-niekā ar to, ko vēlējos dzirdēt. ;)
19.marts 2012, 14:23 | links
 
Pēdējos 2 gadus fīderēju ar Salmo Diamond fīderi ar testu 90gr.(prasās tomēr bišku vairāk), bet pats šogad esmu dabūjis Shimano Alivio fīderi ar testu 110gr., taka par šo atsauksmes varēšu pateikt kaut kad vēlāk, kad būs ietestēts. Spole arī ir no Salmo, Diamond Carp runner, par šo spoli nu nekādīgi nevaru sūdzēties, patīkami strādāt, personīgi man. Iepriekšējo vasaru man virsū stāvēja 0.30 monofīlā, lomi bija tik un tā, un ļoti labi. Man pārsvarā bija ap 40-60gr smagas barotavas, pats fīderēju tikai upēs. Un sistēmas, tīri no katra atkarīgas, bet vienā Grabovska raidījumā tiešām ir labi pastāstīts par šīm sistēmām, tik pameklē. Tas tā "pa lielam". :)
19.marts 2012, 15:37 | links
 
Tas izjutas jau ir daudz atkarigas no makskeres akcijas,bet par to 0.30 auklu....nu ta jau ir klasiska gruntene! :) Cik lielas pauzes starp parmetieniem?
Vietas ar straumi tev butu jaliek 60gr barotavu,savukart es ar pito 0.10 mierigi stradatu ar 40gr! :) Tas pie nosacijuma ka iemetiens ir kadi 30-50metri.
Beigas tapec jau tev ari prasas tas jaudigais tests fiderim!!! :)
Reali tu sev nozodz kaifu copejot ar resniem strikiem....Tici man stradajot ar diegiem un spoles bremzi,tu zivi nepazaudesi! :)
19.marts 2012, 16:02 | links
 
sigi
citēju sevi, datums ir redzams

ja neesi pārliecināts ko vēlies, tad sākumā pabraukā līdzi čomiem un paskaties vai tevi tas inttresē, ja nē, tad nav jēgas ieguldīt arī taifūnā.
Ja tiešām cilvēks ir izdomājis, skatījies video, lasījis netā, mācījies teoriju, kā es to darīju pirms 3 gadiem, visu ziemu pēros cauri info, tad ir jēga ieguldīt labās lietās, jo pēc sevis saku, fideris mani ir reāli paņēmis, upes, ezeri, dīķi, tā lieta rullee :) Jāapgūst būs daudz, ar labākiem štrumiem vairāk saslimsi, lielāks kaifs un nebūs miera :))))
9.decembris 2010, 12:50 | links
19.marts 2012, 16:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager