Fīderi

Gapp, Salmo taifun special feeder 90 (18ls) vai Diamond - nedaudz virs 30ls laikam, 3.6-3.9m
Spole - mazā carp runner no Salmo (zem 30ls)
Aukla - tepat sludinājumos 10lb Cabelas (5ls)
Barotavas, pavadas, āķi - 20ls
1.maijs 2012, 19:58 | links
 
gapp - stiklašķiedras, kompozīta vai teleskopisko fīdera kātu pirkt neiesaku - veltīgi izšķiesta nauda. Spole pēc izmēra kā 4000 no shimano vai 3500 no daiwa.
1.maijs 2012, 20:10 | links
 
Jaaniss -, jo . . .
1.maijs 2012, 20:14 | links
 
Jaaniss, a kādi varianti vēl paliek? :D
Gapp, neko labāku kā parastu stikla fīderi sākumam točna nevajadzēs, es jau kādus 5 gadus darbojos ar Special feeder 90, tā kā aizbraucu kādas 5x uz brekšiem, pavasarī vimbas paķeru un jūrā butes, man neko labāku nevajag, esmu apmierināts :)
P.S. neesmu no tiem, kas neredz jēgu pirkt kātu virs 100ls, IR starpība ar ko strādā, bet vai pirmo kātu, nezinot vai patiks, vajag ūberkrutu, nezinu gan...
1.maijs 2012, 20:18 | links
 
Ja cilveks spiningo ar Catana Shimano,tad kapec vinam japiedava tik shvaku fideri? :)
Jaanis pareiz raxta,nem ko labaku,bus dargaks toties sajutas citas!
Ja skatas Salmo bode,pievers uzmanibu Okumas fideriem,maksas dargak,bet domaju bus ok katini.
Spole ka teica Jaanis 4000,janem ar ar apreikinu,ka vares stradat ar pito,un nebaidities par bardas rashanos! :)
Domaju sotaka var ieklauties un dabut diezgan labu komplektu.
1.maijs 2012, 20:28 | links
 
Tad principā spole jau atkrīt, ir Shimano Catana 4000, uz vienas kasetes auklu spiningam, uz otras fīderim. Liepājnieks esmu, skatīšos Liepājas bodēs, tikai jāzina, uz ko skatīties.
1.maijs 2012, 20:32 | links
 
Vaitad Liepājā fīderistu trūkst? Sazinies te ar kādu un aizejat kopā :)
1.maijs 2012, 20:36 | links
 
mefisto - visi šie stiklašķiedras un kompozīta kāti ir aizgājušais gadsimts. Mašķerēt un zivi noķert jau varēs, bet baudījuma no copes nekāda. Tas ir tas pats, kas mūsdienās ikdienas vajadzībām pirkt zaz vabolīti ja pieliekot pavisam nedaudz var iegādāties jau tīri labu golf. Ar abiem var pārvietoties, bet ar kuru būs patīkamāk?
Un nav ko baidīties, nekas tam grafīta kātiņam nenotiks. Pie tam runa neiet par TOP klases kātu, jo par pavisam nelielām naudām var iegādāties pavisam pieklājīgu budžeta klases kātiņu no Milo, Maver, Mikado un Salmo.
1.maijs 2012, 20:41 | links
 
Ja esi Liepājnieks, tad nedārgi kāti ir Rīgas ielas veikalā Lielā zivs (Luxfish, Zebco u.c.).
1.maijs 2012, 20:41 | links
 
ir jaabuut ljoooti lielai motivaacijai lai pirktu stiklshkjiedras vai kompoziita feederi. Smags, ljumiigs un cenas atshkjiriiba starp stiklashkjiedru un saakuma liimenja ogleklja kaatu ir paaraak nieciiga, lai cena buutu arguments. Vieniigas stikla shkjiedras kaats buus izturiigaaks kaa jau bomis.
1.maijs 2012, 20:47 | links
 
nu 2500 vai 4000 spole tas ir gaumes jautājums, es tā kā vairāk par 2500 .........
1.maijs 2012, 20:49 | links
 
Siluro.Bet ka pec ta?Vai tad ar 4000 nesanak atrak iztit barotavu,a bet ka ar iemetienu? :)
Esmu meginajis 2500,3000,nonacu pie secinajuma,ka jauda par maz un atrak stradat sanak ar 4000.
Ta pat nesen uz talmeteja hevika uzliku 4000,stradaju ar svariem ap 100 gr...Man palika zel to spoli,piekrasu naudinu un panemsu labak karpveidigo galmashinu! :)))
1.maijs 2012, 20:57 | links
 
siluro - priekš pirmā fīdera 4000 tomēr būs piemērotāka, jo nav jau zināms kāds fīderis tiks iegādāts un kāda svara barotavas tiks lietotas. Pie tam, ar 4000, kāta un spoles kopējais balans būs labāks kas pie ātra tempa tomēr ir būtiski.
1.maijs 2012, 21:02 | links
 
Jaaniss> "Vēsture" ir - kad mans vecais ar bambusa kātu, Nagļos no kanāla, karpas vilka.
Man Salmo Taifūns baigi tīk - nav jāiespringst ka kas salūzīs un no sava "plicena", no 1kg un uz augš, ar pakaifot var. Ja iespringst uz pisāriem tad jau var gudroties.
1.maijs 2012, 21:05 | links
 
nu te nu kokam divi gali, ar 4000 var ātrāk iztīt, ja lieli svari arī Ok, bet 4000 ir smagāka par 2500, un ja necenšas copēt īpaši tālās distancēs, tad nu tā ātruma starpība ir stipri nosacīta, katam savas prioritātes.........
1.maijs 2012, 21:07 | links
 
marsis - ja patīk, makšķerē tik tālāk. Tāpēc jau cilvēkam nav jāiesaka ļumīgs bomis kā pirmais fīdera kāts.
1.maijs 2012, 21:09 | links
 
Jaaniss> Nu tak, jāņem jo dargaks jo labaks? Apgaismo mani - velkot ap 2 kg plaudi kāda starpība teiksim diamondam no taifūna?
1.maijs 2012, 21:19 | links
 
marsis- Tu tos 2 kilogramīgos katrā copē non stopā velc? Klāstīt kāda ir atšķirība nav jēgas, kamēr pats nepamēģināsi, tā pat neizpratīsi.
1.maijs 2012, 21:27 | links
 
a ko jus varat teikt pa lineaeffe vigor fideri lidz 120 g 3.6m multifiber tiko nopirku tadu iesakumam
1.maijs 2012, 21:31 | links
 
Jaaniss> Tad arī nav jēga klāstīt ka kāts 1 ir labāks par kāts 2. Es jau pieminēju, ka uz pisāriem neiespringstu, man viņi ir kā indikators - ja beidz copēt tad gatavo lielāku barotavu brūnajiem.
Laikam veikalā strada?
1.maijs 2012, 21:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager