Fīderi

uz auklas nav nekas jasprauz tas knagis ir japiestiprina pie spicite un kad cope bus raustis spici vot vins ari zvanis :D:D:D:D:D
4.maijs 2012, 00:04 | links
 
Fīderim jau spice ir signalizātors un nekādus zvanus nevajag. Bet ja gribās arī gaļu pacept, un fīderi kaut nedaudz žēl, tad piespraud šo zvanu uz stakles kur fīderis novietots. Spraužot pa taisno pie spices, pie katras copes zvans aizlidos atstājot zobu pēdas un laika gaitā būs spice kaput.
4.maijs 2012, 00:25 | links
 
Tad man rodas jautājums, priekš kam tev fīderi, ja lietosi to grabuli? Paņem tad parasto grunteni un parasto zvaniņu pieliec.
4.maijs 2012, 00:25 | links
 
Jā statīvs (ne žākle) un fidera atbalsta punkts ir sabalansēts, tad zvārgulis PIE STATĪVA ļoti jūtīgi signalizē. Es tā visu laiku lietoju, jo laiku pa laikam patīk pavērot, kas apkārt notiek :)
4.maijs 2012, 10:16 | links
 
Interesanta tipa barotavas
4.maijs 2012, 23:01 | links
 
kola "istinu glagolit"
5.maijs 2012, 11:12 | links
 
Vēlējos pajautāt fīderistiem kuri upēs copē. es konkrēti par Lielupi runāju. Tā barība gadijumā ļoti ātri neizskalojas prom ? Parasti sākot copēt es iebaroju ar iebarojamo barotavu 10X iemetot, kaut kas jau atnāk uzreiz, bet pēc tam katras 5 minūtes pārmetot man cope ir tikai pirmajās 30 sekundēs, pēc tam nekas vairāk nerausta, nu vismaz tik bieži nē... Tā štukoju- ka sanāk tā barība sākumā ir pie tās ēsmas bet pēctām 30 sekundēm aiziet pa straumi projām un tapēc man vairs necopē ? Kodarīt tādā situācijā ? Varbūt man pavadiņu taisīt uz metru garu ? Pagaidām ir 50 cm apmēram.
5.maijs 2012, 18:42 | links
 
Var parpovēt lipīgāku, smagāku barību.
5.maijs 2012, 18:45 | links
 
Nu nākošo reizi es uztaisīšu vēl lipīgāku, itkā jau sanāk tādā pašā biezumā, kā pēc skata NG raidījumos. Cik jūs parasti zemi berat klāt ? varbūt tur tā vaina ? Es 1:1 mēģinu, iespējams tā zeme izjauc tās barības lipīgumu...
5.maijs 2012, 19:00 | links
 
Pavadu var taisit 75cm.Svarigi ir atrast kanti,kura tad ta bariba ari uzkrajas.Vel svarigi ir trapit viena punkta.Baribai jabut tik cietai,lai tajas 5 min laika ari izskalojas.
Tava gadiena laikam sanak to baribu panes prom uz kadu kanti,pamegini nakam reiz mest barotavu kadu metru uz saniem pa straumi.Iespejams tada veida sameklesi to kanti kur aizturas ta bariba.
5.maijs 2012, 19:13 | links
 
Farnir, bez tā, ko teica Dresden, es piemetināšu :)
Pirmās 30 sekundes ir tas laiks, kurā zivis (plicis, rauda) piesaista kustība. Grimst barotava, grimst pavada, uzvandītais barības un grunts nosēdu mākonītis. Vajag biežāk pārmest un laiku palaikam nedaudz pavilkt uz sevi. Uzreiz būs copes. Bet pamatā tie ir mazie. Lielo breksi vienalga jāgaida pie uzklātā galda. Bet galdu straume nedrīkst aiznest :)
5.maijs 2012, 19:22 | links
 
Skairds, paldies Dresden. nebiju iedomājies par šito variantu.
Un vel viens jautājiens :) Kad redz, ka copē, tad piecirst uzreiz pēc tā rāviena, vai arī pagaidīt kamēr konkrēti sāk raustīt ? Es parasti sekundes robežās, redzot ka ir pirmais rāviens un uzreiz sākas otrais, mēģinu piecirst, laikam tas ir par ātru ? Ko kāds pieredzējušāks domā ?
5.maijs 2012, 19:23 | links
 
Kola, bet lielie, jau tagad dzīvojas tikai dziļumos un straumēs, tad galdu uzklāt upē sanāk ir praktiski nereāli, ja vien nesēžu uz nakti, kad lielie nāk krastā,pareizi ? :)
5.maijs 2012, 19:24 | links
 
Tas jau atkarigas no ta,kas atrodas uz aka.Ja tev ir mazs kumos(baltie,motilis)tad var piecirst,bet ja lielaks(slieka)tad iesaku nogaidit aktivu copi.
Pincipa tas viss balstas uz intuiciju un zivs apetites llielumu! :)Reizem gadas breksis knabinas kautrigi,ta ka copi knapi man.Citreiz ir copes kuras saucu par "atdod kumosu" ,manem un skrien tev virsu,pirms piecers jauztin dazi metri slabenas auklas!:D
5.maijs 2012, 19:29 | links
 
Nav pieminēts būtisks faktors - kāda aukla ir fīderim, mono vai pītā.
5.maijs 2012, 19:56 | links
 
Man ir mono. Domāju par nomaiņu uz pīto, bet neredzu īpašu jēgu, itkā mazāks diametrs un tā pati izturība- respektīvi mazāka straumes un vēja pretestība kā arī tālāks iemetiens, bet liela šķirba copē manuprāt nav. vienīgiais kas liek aizdomāties ir tas, ka piecērtot labāk āķis zivij mutē iecirtīsies, jo tā amortizācija mazāka, tikai dēļ tā es būtu gatavs nomainīt, bet vajag lai kāds apstiprinātu, kas ar aba veida auklām ir copējis :) negribas 7ls vējā izmest.
5.maijs 2012, 21:06 | links
 
farnirs...
vot te tu kļūdies gan ( mono -pītā ) ...
uzliksi pīto ,starpību pats sajutīsi momentā...
5.maijs 2012, 21:32 | links
 
volvo, tad tu ieteiktu pīto ?
5.maijs 2012, 21:38 | links
 
Farnirs, nav jau obligāti jāpērk kāda dārga un super kruta pītā fīderim, vari paņemt kaut to pašu Cabelas 137m, 10lb, maksā tikai 5ls, pieejama Rīgā. Pats tādu jau otro sezōnu lietoju gan jūrā, gan fīderim un esmu apmierināts :)
Ja interesē, zvani - 26449595 Uģis.
P.S. Ne es tirgoju :)
5.maijs 2012, 21:46 | links
 
Tai kabeļu auklai nav ne vainas, forša aukliņa, īpaši jau par to cenu.... Klusa, normāli lido.

Pašam uz pīderīti stāv ķīniešu power pro podjobka :D Arī nav ne vainas, izturība priecē =) Vienīgi paskaļāka, bet fīderim absolūti un pilnībā vienalga. cena bija 6 Ls.
5.maijs 2012, 21:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager