Fīderi

Uztaisīju materiālu priekš Ribolov Elit žurnāla, nākamnedēļ iefilmēsim priekš Ohota iRibalka kanāla, tad arī MN LAtvijai un process aizies :):):), šodien ir kā bija necope, vietējie pa 5-10 zivtiņām ķēra, bet man fīderītis rullēja kolosāli :):)
5.februāris 2013, 22:23 | links
 
NG! Loti interesantu tekstu Tu izbīdīji. Es ar taadu parikti esmu mēģinājis ziemaa Daugavā - nebija diez ko veiksmiigi... domāju drīzāk bija vaina vietā, ne tik daudz sistēmā. Pērnavas upē ziemā to nēesmu mēģinājis, bet šogad notiekti pamēģināšu. Tad jau būs atskaite.
5.februāris 2013, 22:32 | links
 
Ir ok, pat ļoti, paspēlējies ar pagadās garumu, sardziņa garumu u.t.t., man otra makšķere bija ar sviniņu, rezultāts krietni sliktāks
Esmu tā ķēris arī finierus, bet tur straume bija švaka, ja ir stipra straume, tad ir ļoti ok
5.februāris 2013, 22:39 | links
 
Man vislabākie lomi ar fīderi ir bijuši tieši no ledus.Tik fīders klasiskais un tas agrā pavasarī.'Pasākums ekstrēms,bet ir to vērts.
Tad,kad viss upes vidus jau vaļā,bet krastā vēl ledus strēle turās(kādi 10m plata).Vaig tik uz vinū tikt,jo pats krasts jau ar vaļā...Tad atrod drošāku,biezāku ledu uz strēles un ;zvidzini upē.Vienīgais mīnuss ar ārā dabūšanu vajag teleskopisko uztveramo.Ir gadījies ielūzt,bet zinot,ka esi pie krasta,satraukuma nekāda.:)
5.februāris 2013, 23:29 | links
 
Fīderim barotavas pārsvarā taisu pats-jem plānas plastmasas minerāļa vai alus buteli ,izgriež strēmeli 5-7cm reiz 10-15cm,saloka galus kopā un saskavo ar kantora skavotāju,izurbj vai izkausē ar lodāmuru caurumus-jau izveidojas smuka barotava...Tad jemu svina apvalku no kabeļa,izgriežu plāksnīti cik smagu grib,aplocu saskavotā vietā,izurbju caurumu,iesienu no kaprona šnores cilpu ar uzvērtu grizuli-barotava gatava divi santīmi gabalā.Tikai ar tādām makšķerēju,jo pārisoriģinālās noraujot ,jāsāk domāt par tirgus karpu-nu baigās cenas...Protams straumē upē labāk izmantoju kantainās oriģinālās....Darbojas gan simetriski ,gan nesimetriski,gan piekārta trubiņai....
15.marts 2013, 20:52 | links
 
Ir ok, pat ļoti, paspēlējies ar pagadās garumu, sardziņa garumu u.t.t., man otra makšķere bija ar sviniņu, rezultāts krietni sliktāks
Esmu tā ķēris arī finierus, bet tur straume bija švaka, ja ir stipra straume, tad ir ļoti ok

NG-NG, 5.februāris 2013, 22:39

[quote=291567]

Koroče Pērnavas upē pamēģināju ar abām sistēmām + vēl viena - barotava, svininš, svininš ar mazu mormeni. Nu zvērs ne cope - ķērās riktīgi labi. Tiesa ievēroju, ka sākumā labāk ar barotavu un paiku, tad peč ka'diem 10 laidieniem pārejot uz sviniņu, zivs izmērs un copes biežums uzlabojās, ik pa bŗidim pamaina uz kādu barotavas gājienu un atkal sviniņu - ideāli. Paldies par ieteikumiem. :-)
15.marts 2013, 23:27 | links
 
 
Jāuzsit asinis ..,varbūt mazliet tai gabaliņā būs kāds traucējums,bet sapratīsiet!
5.aprīlis 2013, 09:07 | links
 
5.aprīlis 2013, 09:29 | links
 
Sveiki!
Sakiet lūdzu, fīderim labāk monofīlo auklu, vai pīto un kādu diametru? Kādos gadījumos izmanto ta saucamo šoklīderi?:)
Paldies!
14.aprīlis 2013, 12:27 | links
 
Rams....feeder.lv
14.aprīlis 2013, 12:30 | links
 
Līdz šim secinājumam katram jānonāk pašam, copes apstakļi arī atšķiras, upe, ezers, barotavas svars ,distance utt. Ja pītā- tad laba un GLUDA, bet tas ir dārgi. Personīgi es dodu priekšroku speciālai monofilai ar zemu stiepšanos, kaut vai Browning
14.aprīlis 2013, 12:51 | links
 
Aizgāju uz tirgu ar domu nopirkt svinus,ko tur es gintsgg dēļ dažiem gabaliem traucēšu. Paskats nekāds,ka tik saskarē ar ūdeni neizjūk :d ,cena 0,40 sant.


Neko jātraucē gints i cena,i kvalitāte super :)
16.aprīlis 2013, 18:16 | links
 
Varbūt, ne par tēmu!?
Tā vien izskatās, ka sen visi uz svinu ekonomē, vietējie darboņi arī neko nelej!? Agrāk "donkai" upē, ideāls variants bija svina "karote", kura smuki grima straumē, un labi planēja izvelkot!? Šodien, tādu var iegūt tikai, kādā, poļu/vai citā/, alvas sakausējuma veidā!?
16.aprīlis 2013, 18:27 | links
 
Varbūt, ne par tēmu!?
Tā vien izskatās, ka sen visi uz svinu ekonomē, vietējie darboņi arī neko nelej!? Agrāk "donkai" upē, ideāls variants bija svina "karote", kura smuki grima straumē, un labi planēja izvelkot!? Šodien, tādu var iegūt tikai, kādā, poļu/vai citā/, alvas sakausējuma veidā!?

vitenahemots, 16.aprīlis 2013, 18:27


Tas karotes , jā ir interese , varu saliet no kabeļa svina cik vien vajag . Pasaki cik Tev vajag un izliešu .
16.aprīlis 2013, 21:15 | links
 
Jaaaa, kas gan fīdermakšķerēšanā var būt labāks par svina "karoti", kura smuki grimst straumē, un labi planē izvelkot! :DD
16.aprīlis 2013, 21:49 | links
 
Varbūt, ne par tēmu!?
Tā vien izskatās, ka sen visi uz svinu ekonomē, vietējie darboņi arī neko nelej!? Agrāk "donkai" upē, ideāls variants bija svina "karote", kura smuki grima straumē, un labi planēja izvelkot!? Šodien, tādu var iegūt tikai, kādā, poļu/vai citā/, alvas sakausējuma veidā!?

vitenahemots, 16.aprīlis 2013, 18:27

Tas karotes , jā ir interese , varu saliet no kabeļa svina cik vien vajag . Pasaki cik Tev vajag un izliešu .

gintsgg, 16.aprīlis 2013, 21:15


Pie viena uzčinīsi barotavas, lielā izmēra? svarā 50-90gr. paņemšu sev vēl 10 un varu vēl tikpat
paņemt kolēģiem. +vai ir iespēja tādu barotavu (lielāko izmēru) dabūt gatavu uz kādiem 120-135gr? Labi noderētu tagad pavasarī.
Un pats galvenais baigi prasās griezulis, jo tomēr ja lieto pretsavērpēju, tad bez tā vēlviena kustīgā elementa barotava ātri salauzīs to pasākumu, sevišķi pa akmeņiem. tas tik ieteikums, ja drīkst :)
16.aprīlis 2013, 23:36 | links
 
Sveiki!
Sakiet lūdzu, fīderim labāk monofīlo auklu, vai pīto un kādu diametru? Kādos gadījumos izmanto ta saucamo šoklīderi?:)
Paldies!

Rams, 14.aprīlis 2013, 12:27


Monoflā vai pītā tas ir jaizlemj pašam,tīri gaumes lieta,katrai savi plusi un mīnusi..Shock leader-Izmanto sacensības,lai pie liela stresa iemetienā neaprautu sistēmas,. Protams nav liegts to izmantot ikdienā..
Noskaties video,tur ir stāsts par ''Shock leader''
http://www.copeslietas.lv/site/video/player/1557-2012-08-22-lc-makskeresana-ar-fideri.htm
17.aprīlis 2013, 07:12 | links
 
Sveiki!
Sakiet lūdzu, fīderim labāk monofīlo auklu, vai pīto un kādu diametru? Kādos gadījumos izmanto ta saucamo šoklīderi?:)
Paldies!

Rams, 14.aprīlis 2013, 12:27

Monoflā vai pītā tas ir jaizlemj pašam,tīri gaumes lieta,katrai savi plusi un mīnusi..Shock leader-Izmanto sacensības,lai pie liela stresa iemetienā neaprautu sistēmas,. Protams nav liegts to izmantot ikdienā..
Noskaties video,tur ir stāsts par ''Shock leader''
http://www.copeslietas.lv/site/video/player/1557-2012-08-22-lc-makskeresana-ar-fideri.htm

OWNY, 17.aprīlis 2013, 07:12


Pats esi šoklīderi izmantojis?
Mono auklas gabals(šoklīderis) lieliski amortizē iemetiena brīdī,atslogo kātu,turklāt tas ļauj strādāt ar tievām pītajām pamatauklām 0.08-0.10mm
17.aprīlis 2013, 09:31 | links
 
Mono auklas gabals(šoklīderis) lieliski amortizē iemetiena brīdī,atslogo kātu,

Tas, par to mono amortizāciju iemetiena brīdī un kāta atslogošanu, jau atkal kārtējās runas par "sfērisko zirgu vakuumā"

turklāt tas ļauj strādāt ar tievām pītajām pamatauklām 0.08-0.10mm

Dresden, 17.aprīlis 2013, 09:31


Te nevar nepiekrist, ja nu vienīgi piebilst, ka ne tikai pītajām, bet jebkādām tievām pamatauklām.
17.aprīlis 2013, 10:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager